سلام شاد گل جون اگه پریودت عقب افتاده احتمال داره ولی اگر نه میتونه از علایم تخمک گذاری هم باشه . میتونی با ازمایش بتا یه هفته بعد از اخرین نزدیکیتون بفهمی بارداری یا نه .

Re: سوال در مورد تشخیص بارداری

shadgol نوشته شده:سلام مجدد
ببخشید من تا 2 روز پیش درد سینه داشتم ولی الان 2 روز که درد ندارم دلیلش چی می تونه باشه چون شنیدم یکی از علائم حاملگی درد سینه است درسته ؟ممکنه من با این وجود حامله باشم؟
سلام
متسفانه درد سینه کمک چندانی به تشخیص نمی کند چون با تغییرات هورمونها ممکنه ایجاد بشه که هم در بارداری ملموس است و هم در شرایط غیر آن.
اما اگر تاخیر قاعدگی داشته باشید شک بیشتر می شود.به لینک زیر هم مراجعه کنید شادگل جان:
http://www.firooz.com/modules.php?name= ... ge&pid=486
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس محترم من 4پریودی سمت راست شکمم خیلی دردمیکردبیبی چک گذاشتم مثبت شدو7 گذاشتم خط پایین خیلی کمرنگ به انداره یه نقطه بود14 گذاشتم منفی بود الان ترشح دارم ولی خیلی غلیظه وشکمم کمی بزرگ شده ووزنم ازبعدسقط بیشترشده واحساس میکنم که زیرشکمم کمی سفته وگاهی تیرمیکشه وگاهی سینم میسوزه به نظرشماچیکارکنم؟

سلام کارشناس محترم من پرولاکتینم بالا بوده ولی پریود منظمی داشتم قرص کابرگولین تو این ماه هفته ای یکی خوردم بعد از چند از اتمام قرصها دل درد زیر شکم و ترشحات سفید یا بیرنگ مثل سفیده تخم مرغ زیاد ازم خارج شد ممکنه تخمک گذاری کرده باشم ؟ سر سینه هام ماده ی سفید رنگیه مثل همون موقع که هورمونم بالا بوده ممکنه پایین نیومده باشه و این نشونه ها نشونه ی عفونت رحمم باشه ؟ :?: :roll:

azam64 نوشته شده:
KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
اعظم جان! منظورتون از 4 پریودی 4 روز تاخیر است؟
نه تاخیرنداشتم پریودبودم که بیبی چک گذاشتم
بعد از سقط بتای منفی داشتید دیگر؟
پریود اینبارتون شبیه همیشه بود؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام
ترشحات سفید یا بی رنگ ی که ذکر می کنید اصلاً به نفع عفونت نیستند و ترشحات طبیعی سیکل هستند(البته ترشحات سفید با قوام پنیری و چسبنده مربوط به قارچ است)
اما در مورد ترشح از سینه احتمال کنترل نبودن پرولاکتین همچنان هست باید تست بدهید
كارشناس مامايي فيروز

بعد از سقط بتای منفی داشتید دیگر؟
پریود اینبارتون شبیه همیشه بود؟

بله شبی که سقط شدسونوکردم همه دفع شده بود وچندبارآز دادم منفی بودمن 7خردادسقط داشتم آره باتوجه به مصرف مدروکسی 2روززودتر پریود شدم واین دفعه خونریزیم عصر روزدوم شروع شدروزاولم یه لک قهوه ای دیدم بعدش ترشح کمی داشتم ازشهریورجلوگیری ندارم چندروزه وقتی سرپاهستم چندانگشت پایینتراز نافم رو وقتی فشار میدم احساس میکنم سفته الان هم ترشح دارم وگاهی پهلوی راستم میسوزه وتیرمیکشه کمی نگرانم واقعاموندم . بدنم حدودیه هفته هستش مه دونه های ریز زده مثل اینکه پش نیش بزنه ولی خیلی خارش داره وقرمزه وقتی پشه نیش میزد زود خوب میشدم ولی الان سمت راستم ازروی پام شروع شده تاقسمت ران ومطمینم که پشه نیست فکرمیکنید که چی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهرم ماه آخربارداری کل بدنش اینجوری شده بود دکترش گفت به جفت حساسیت داره................
ممنونم که باحوصله جواب میدین

دوست عزیزم اگر پریودتون از نظر حجم و روزهای خونریزی مانند همیشه بوده و کمترنبوده احتمال بارداری نیست و ممکن است بی بی چکی که در زمان پریود گذاشتید خطا باشد.
اما اگر فقط 2-3 روز پریودتون بوده و بیشتر لک بوده احتمال بارداری هست.و باید با آزمایش بارداری پیگیری کرد.
اگر بارداری ثابت شود دانه ها شاید مربوط به آن باشد در غیر این صورت می تواند به هر ماده آلرژن دیگری مربوط باشد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 51 مهمان