Re: تخمک گذاری من کی میشه!!!!!!!!!!!!

آوین بانو نوشته شده:من ساکن کیش هستم و متاسفانه اینجا سونو هر روز انجام نمیشه.از چهارشنبه شب تا شنبه صبح لکه بینی خیلی خیلی کم داشتم و از شنبه صبح خونریزی شروع شده و تا جمعه تموم میشه.اگه من شنبه آینده که روز هشتم میشه بدون حساب کردن لکه بینی،سه تا آمپولم و بزنم مشکلی پیش میاد؟
تزریق داروهاتون طبق دستور پزشکتون باشه
این شرحی که از سیکلتون دادید شنبه روز اول شماست

كارشناس مامايي فيروز

سلام برای تعیین جنسیت که واقعیت کمک خاصی نمی تونم داشته باشم چون احتمالات و ... اینقدر پیچیده است که به این راحتی نمیشه...
سونو اگه در مرکز دقیقی دادید معتبر تر از کیت است
و حدود سه چهار روز زمان لازم بوده برای آزاد شدن فولیکول 16میلی
كارشناس مامايي فيروز

با سلام و تشکر از کارشناسان محترم
بعد از چند ماه اقدام به بارداری و عدم بارداری با تشخیص دکتر به تنبلی تخمدان قرص اوومید۵۰تجویز کردن و از روز یازدهم پریودی برای تشخیص زمان تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری استفاده کردم تا روز هفدهم فقط یک خط ظاهر شد ولی روز هجدهم و نوزدهم یک خط پر رنگ و یک خط کمرنگ ظاهر شد.امروز که روز بیستم هست دوباره تست زدم فقط یک خط ظاهر شد.دلیلش چیه؟ینی من تخمک گذاری ندارم؟ چیکار باید کنم تو رو خدا راهنماییم کنید
ممنونم

12818118 نوشته شده:با سلام و تشکر از کارشناسان محترم
بعد از چند ماه اقدام به بارداری و عدم بارداری با تشخیص دکتر به تنبلی تخمدان قرص اوومید۵۰تجویز کردن و از روز یازدهم پریودی برای تشخیص زمان تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری استفاده کردم تا روز هفدهم فقط یک خط ظاهر شد ولی روز هجدهم و نوزدهم یک خط پر رنگ و یک خط کمرنگ ظاهر شد.امروز که روز بیستم هست دوباره تست زدم فقط یک خط ظاهر شد.دلیلش چیه؟ینی من تخمک گذاری ندارم؟ چیکار باید کنم تو رو خدا راهنماییم کنید
ممنونم
سلام
کیت احتمال خطا دارد اگر تحت درمانید باید سونو می شدید عزیزم
ماه بعد این کار رو کنید
كارشناس مامايي فيروز

خوردن قرص لتروزول و تاخیر در پریود و بی بی چک منفی

سلام من همیشه پریودهای منظم ۲۸ روزه داشتم و الان برای اقدام به بارداری قرص لتروزول از سوم تا ۷پریود روزی ۲تا و روز ۸و۹و۱۰ امپول hmg زدم و فولیکولم روز ۱۲ خیلی رشد نداشت و دکتر گفت ماه بعد بیا ولی من اقدام داشتم وباید ۴شهریور پریود میشدم که هنوز نشدم بی بی چک هم منفی بود علت چه میتونه باشه ممنون از پاسخگویی شما
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان