سلام بهار عزیز
یکسال هست روز ی یک استکان عرق کاسنی خودم وهمسرم مصرف میکنم تازگی عرق شنبلیله وشوید هم مصرف میکنم برای پایین آوردن قند وچربی رازیانه هم بعد از پریودی مصرف میکنم چون جایی خوندم که قاعده آور هست
بهارجان انشاا...هرچه زودتر خبربارداری سالم شما مریم جون الهام جون وزهره جان وخودم رو به همدیگه خبربدیم التماس دعا

سلام دوستاي نازم
در جستجوهاي اخير متوجه شدم كه هم براي زن و هم براي مرد تغذيه هاي زير بسيار مفيد است:
خرما
جيكر
كوجه فرنكي
عسل
حبوبات
سبزي خوردن تازه
آجيل به خصوص بادوم زميني
با آرزوي سلامتي همه شما نازنينان
التماااااااس دعاااااااا.
نيني سالم ميخوام

سلام بچه ها ،
خواستم بگم وقتی من اقدام کرده بودم دکتر بهم گفت هیچ نوع عرقیات نباید بخوری ،خود من هم تعجب کردم چون تو ریحانه بهشتی برا خوردن کاسنی خیلی توصیه شده ولی دکتر هم توصیه اکید کرد که نخورم گفت رو هورمون ها تاثیر خوبی نداره .حتی بعد از بارداری هم گفت نخورین :!: گفت بچه ناقص بشه خودتون گناه کارین :!: نمیدونم باز اگه شما اطلاعاتی دارین خبر بدین.
مریم

سلام مريم دانش جونم مرسي عزيزم از اطلاعت من واقعا هرجي شماها بهم ياد داديد و بهش عمل ميكنم ولي منم عزيزم اين و شنيده بودم راست ميكي عرقيات واسه هورمونها اصلا خوب نيست. ممنونم ازت بوووس.
نيني سالم ميخوام

اگه منظورت پياز هست

بايد بگم از روزهاي اول پريودت صبحها بخوري...

پياز را 4 قاچ ميكني و آب پز مي كني بعد آبش رو ميگيري تو ليوان بعدش بينيتو ميگيري و مي خوري عزيزم.............

سلام ونوس جان
شما امتحان کردی؟ ضرری نداره من امروز روز 2 پریودی هستم از کی شروع کنم؟ تا چند روز ؟؟؟ممنون میشم اطلاعات کاملی دراختیارم بذاری عزیزم قربانت
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 67 مهمان