سلامي دوباره
مامان مليكا جون زهره جون و بقيه دوستاي نازم كه دنبال اسم نيني بودين من اين وب و كفتم سري بزنيد شايد به دردتون بخوره عزيزان.
مرضيه جونم اسمهاي زيباييست ولي به نظر منم شوهرت راست ميكن تا به دنيا اومدن نيني صد تا اسم عوض ميشه
من خودم به شخصه هر روز يه اسمي دوست دارم ولي عزيزم ببخشيد فوضولي ميكنم به نظر خودت اكه اول اسمشون با يه حرف شروع بشه بهتر نيست؟
مثل علي و عسل يا سارا و سروش
باز هم ببخشيد معذرت من قصد دخالت ندارم.

نيني سالم ميخوام

سلام دوستای خوبم
مرسی از این فکر قشنگتون منم اسمایی که دوست دارم میگم تا شاید خودشون واسه اومدنشون دعا کن
سلوی
هلیا
اهورا
سارا
ثنا
ثنا به این ث به معنای دعا هست
محمد
امیر
امیر محمد
امیر مهدی
طاها
محمد مهدی
متین
محمد یوسف

سلام بهار جونم
خوبی این حرفا چیه گلم.
خوشحال شدم که نظرتو دادی گلم. می دونی چیه اسم خواهر و برادرم راضیه و رضاست. مامانم همیشه اسم ماها رو قاطی میکرد. تازه هنوز که هنوز بعضی از فامیلا خیال میکنند من راضیمو خواهرم مرضیه... :lol:
پیش خودم گفتم شاید این طوری بهتر باشه. ولی بازم ممنون از پیشنهادت. تا حالا هم هر کی یه اسم برای نی نی گذاشته. بالاخره یه اسم که پیدا میشه. مهم اینه که سالم به دنیا بیاد. برام دعا کن بهار جونم. خیلی دوست دارم. بووووووس :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام مرضيه جونم قربونت برم
آره مهم سلامت بودنشه عزيز دلم اسمش با خودش خود به خود مياد انشالله هميشه شاد باشيد و نيني خشكلت هم به سلامتي دنيا بياد راستي نكفتي خواهر زاده ما نازبري يا كاكل زري؟
انشالله كه سالم باشه هرجي باشه.
نيني سالم ميخوام

سلام بها جونم
حالت خوبه؟ روبراهی؟
گلم هنوز معلوم نیست تازه 29 وقت سونو دارم برای قلبش. دعا کن بزنه. راستی بنظرت اون موقع جنسیتش معلومه؟ الان 8 هفته و 3 روزمه.
ایشالله یه نی نی ناز و خوشگلم قسمت خواهر خودم شه. ایشالله

قربونت برم مرضيه جونم ايشاااله كه سالمه عزيزم بد به دلت راه نده عشقم.
فكر نميكنم عزيزم معمولا بالاي ٣ماه تعيين جنسيت ميكنن.. فكرش و نكن فقط سلامت باشه انشالله كه هرجي هست سالم باشه و صالح بار مياد انشالله.
براي منم دعا كن. راستي جواب بست خصوصي تو دادم هااااااااا ٢ شب قبل جواب دادم.. مرسي نازم. بوس
نيني سالم ميخوام

سلام بهارم
ممنون گلم از لطف و مهربونیت
چشم اگه قابل باشم برات دعا میکنم. عزیز دلم یکی دیگه برات فرستادم. دو شب پیش به دستم رسید. یکی دیگه برات فرستادم اونو هنوز نخوندی. مراقب خودت باش گلم بوس بوس :wink:

مرسي مرضيه نازم آره ديدم امشب جواب دادم انشالله كه به سلامتي بري سونو و با خبراي خوب بياي عزيزم كه البته انشالله همين طور هم هست. مواظب خودت و خواهرزادم باش. ميبوسمتون.
نيني سالم ميخوام

سلام بچه ها،
به امید خدا اگه بارداری سالمی داشته باشم خیلی دوست دارم اسم دخترم نازنین زهرا باشه و اگه پسر باشه حسین بزاریم آخه دو سال پیش که رفتیم کربلا نذر کردیم اگه نینی مون پسر باشه اسمشو بزاریم حسین ،خدا یا خودت کمکمون کن........
مریم

سلام مریم جان ایشالله که بارداری سالمی در پیش داشته باشی و نی نی خوشگل و نازت سالم به دنیا بیاد. اسمایی هم که انتخاب کردی خیلی قشنگن. تو رو خدا برای بچه های دوست داشتنی فیروزه هم دعا کن تا مامان شن. برای منم دعا کن تا منم به سلامت این بارو زمین بذارم. می بوسمت :wink:

مرضیه ی گلم سلام:
من همیشه براتون دعا میکنم البته اگر لیاقت دعا کردن رو داشته باشم ،هم برای همه خانم های باردار و هم برای دوستای فیروزه ایم که عاشق نینین .
از خدا میخوام که به حق علی و اولاد پاکش هیچ زنی رو در حسرت بچه نزاره و همی بچه های فیروزای رو هم که دلشون به پاکی دریاست رو شاد کنه . وهمین طور یار و یاور شما باشه که به سلامتی نینی سالم و صالح و خوشگلت رو به دنیا بیاری و ماهم بشیم خاله هاش .
راستی یادت نره از سنو که اومدی خبرای خوش رو هم برام بنویس ،
قربانت :wink:
مریم

سلام مریم جونم
ممنون از محبتات و ممنون از دعایی که در حق ما فیروزه ای ها میکنی.
این چه حرفیه گلم شما لیاقتت بیشتر از این حرفاست. خیلی دوست دارم عزیزم.
راستی از سونو هم نوشتم تو قسمت تاپیک نی نی نوشتم. بسلامتی همه چی خوب ود و اینو میدونم که از دعای شما دوستان گلم بود. بازم ممنونم :wink:
آخرین ويرايش توسط 1 on marzie66, ويرايش شده در 0.

سلام به همه ي عزيزانم
خواهش ميكنم زهره جون كاري نكردم انشالله همون دعايي كه در حقم ميكني بييره برام كافيه.
مريم جون انشالله كه به سلامتي فارق ميشي و اسم هاي قشنكي هم انتخاب كردي
مرضيه جونم همين دعاهاي از ته دلت منو كشته مرسي خانومي.
قربون همتون ميبوسمتون.
نيني سالم ميخوام
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان