علايم تشكيل لقاح

سلام كارشناس عزيزم. سال جديد و به شما و خانواده محترمتان تبريك عرض ميكنم.
خانوم دكتر عزيزم دلم خيلي كرفته فقط ميخوام هرجه زودتر منم باردار بشم. اين ماه كه عرض كردم مسافرت بودم و اميدي به مادر شدن ندارم ولي ميخوام خيلي واضح راجع به علايمي كه يك خانم بعد ازنزديكي و تشكيل لقاح با آن ممكن است روبه رو شود جيست؟ خيلي از مقالات راجبش خوندم ولي جواب نداد يعني هيج علامتي نشان دهنده اين نيست كه از همان ابتدا بفهمي اين بار جاي اميدي هست؟ درون بدن يك زن جه تغييراتي صورت مييرد تا يك مادر منتظر را خوشحال كند؟ تورو خدا زود جواب بديد من خيلي بيتابم.. ممنون از وقت و ممنون از لطفي كه داريد براي من و امثال من.

نيني سالم ميخوام

بهارجان! اتفاقی که مادر پس از نزدیکی که قرار است به بارداری بیانجامد، حس کند نداریم عزیزم
اسپرم پس از طی کردن مسیرش به سمت بالا هزاران فاکتور مساعد را باید بیابد تا ...
پست دیگرم را خواندید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام بله متوجه ام ولي از انتظاري كه به حرف فاميل خاتمه ميده خستم. نه هنوز نخواندم. شما در مورد يه ذره خوني كه در ترشحم مشاهده كردم مطلب را مطالعه فرموديد؟ من منتظرم براي اولين بار لك خيلي خيلي كوجيك همراه ترشحم مشاهده كردم كه دليلش را نميدانم كه احتمالا منظور شما هم همان است بله حتما الان ميرم و ميخونم ممنون. موفق باشيد برام دعا كنيد.
نيني سالم ميخوام

دوستاي ناز فيروزه اي كه مامان شديد درد هاي قبل از مثبت شدن ب ب ج تون جي بود و جه جوري بود؟
رحمم خيلي درد ميكنه و سينه هام هم تير ميكشه يعني دارم بريود ميشم يا... اي خدا يعني ميشه؟
نيني سالم ميخوام

بهار عزیزم من همیشه یک هفته قبل از پریودی سینه هام درد می گرفت اما الان که یک ماهه باردارم 3 روز قبل از پریودی درد سینه هام شروع شده بود اصلا کاملا نوک سینه هام سوزش داشت دردش شدیدتر و طولانی تر شده بود
رحمم درد نداشت اما بعد از یک هفته تاخیر زیر شکمم درد می کرد که دردش شبیه وقتایی بود که تخمک گذاری داشتم

توی همون هفته اول اصلا نفسم بالا نمی اومد سوزش سر دل داشتم

من همون رورزی که باید پریود می شدم و نشدم بی بی چکم مثبت شد اما فرداش که رفتم آز بتا دادم منفی بود دوباره 4 روز بعد رفتم جای دیگه که مثبت بود از بی بی چک medicare استفاده کردم البته روز اول خیلی کمرنگ بود اما رفته رفته پر رنگ تر شد

سلام دوستاي نازم
مريم جون درسا جون و همينطور بانيد عزيزم
نه بابا امشب با ٢٥ روز تاخير بريود شدم ولي درد سينه و سوزش معده هم نداشتم كه به بارداري مشكوك باشم همون درد هميشكي رحم و كمر و باهام.. براي اين ماه واسم دعا كنيد.. بوووووووس.
دوستتون دارم.
نيني سالم ميخوام

بهارگلم وقتي اينجوري پريودت عقب افتاده يا از استرسه يا عدم تخمك گذاري يا اخلال دراون. برو يك دمتر. منم اين ماه تخمك گذاري نكردم كه پريود نشده بودم و تبديل به كيست شده بود.برودكترعزيزم كه زودتر مشكلت رفع شه
ال دي بهم نميسازه دارم ميميرم از بي حالي و تهوع
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان