دانش عزيزم سلام دل منم براي شما تنگ شده بود. دوستتون دارم يه دنيا..........
بهارعزيزم خيلي ممنونم ازت. قربون مهربونيات برم من. مرسي.انشالله شما تشريف اوردي اين ورا من درخدمتتونم...
پانيدعزيزم اميدوارم مشكلت رفع بشه عزيزم
بهارم سعي ميكنم بحرفات گوش كنم دارم يه تغييراتي به زندگيم بدم ببينم نتيجه اش چي ميشه
هرچي شد بهت ميگم بهارجونم...بوس

سلام مريمم باشه منم منتظر خبراي خوبت هستم به خدا هر روز بهت فكر ميكنم كه داري چيكار ميكني..
انشالله با خبراي خوب مياي و بهم خوش خبري ميدي عشقم.. بوووووس :wink:
نيني سالم ميخوام

سلام بهار عزيز

معلومه كه حسابي خسته شدي.......... نااميد نباش خانمي

انشااله اين ماه نتيجه ميگيري توكلت به خدا باشه.......

ما نمي توانيم متوجه بشويم كه لقاح تخم يا باروري دقيقاً چه زماني اتفاق مي افتد. زماني كه شما مقاربت را انجام داديد هيچ چيز به مهمي زماني كه اسپرم و تخمك با هم برخورد مي كنند نيست. لقاح تخمك معمولاً بدون هياهو و يا هيچ نشانه ظاهري اتفاق مي افتد.

البته خودت اينارو بهتر ميدوني ولي اين استرس لعنتي كه هي واسه آدم سئوال ايجاد ميكنه...

هورمون اچ سی جی هنگامی که تخمک در دیواره رحم لانه گزینی می کند ترشح می شود . این واقعه معمولاً 6 ورز بعد از لقاح اسپرم و تخمک رخ می دهد ( یعنی زودترین هنگام برای تشخیص حاملگی حداقل یک هفته بعد از مقاربت است ) اما مطالعه نشان داده است که تا 10% زنان این لانه گزینی تا زمان فرا رسیدن اولین پریود هم ممکن است طول بکشد ( یعنی چیزی حدود دو هفته بعد از مقاربت ) .
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام ونوس نازنین..
از این اطلاعاته خوبت یه خورده هم در اختیار من بذار..
من الان روز 28 سیکل هستم..... سیکلم معمولا تا 34 روز هم میره.. از علایم پری رحم درد و دارم.. به نظرت موسی که باردار باشه دیگه رحمش مثل زمان پری درد میکنه!!
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

سلام عزيزم

قربونت برم خيلي ها بودن كه با علائم پري مامان شدن ......

من كه دلم خيلي روشنه ...... ايشاالله كه يه فرشته تو دلت داري ...............

توكل بخدا تا چند روز ديگه با خبراي خوب بيا پيشمون :wink: :wink: :wink:

ونوسم این ماه هم نشد.. امروز 3 پریودمه.. 34 سیکل منظم پری شدم.. ناراحتم و علایم لقاح میخوام واسه این ماه.. علایمی هست همون رویای اول بفهمیم!!!!!!!!!!!
یا امام رضا..

آره ونوسم حکمت این بوده.. ولی ونوس جونم هیچ علامتی سراغ نداری بفهمیم لقاح صورت گرفته یا نه!! حتی یه علامت کوچیک:?: :? :?
یا امام رضا..

نه نگووووو..
من علایم میخوام..
شنیدم اولین نشونش زیر شکم سفت میشه درسته!! :wink:
یا امام رضا..

آره عزيز دلم درسته ......ميگن ترشح هم زياد مي شه .......... آخه يكم سخته تشخيص علائم چون بدن ها باهم فرق دارن................

قربونت برم ايشالله كه تو مامان بعدي هستي :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

دیگه دارم عز انتظار خسته میشم..
خانم دکتر علایم تخمک گذاری مصادف با آزاد شدنش است یا قبل آن!!!!!!! :roll:
یا امام رضا..

سلام بله ممنونم.. امشب 17 سیکل بود و یه ذره درد تخمدان دارم.. ترشحاتم تا دیروز شفاف بود ولی از امروز دوباره سفت شد..
از 8 سیکلم نزدیکی شب در میونم و داشتم تا ب حال ولی نمیدونم آیا واقعا اگه حتی اسپرم همسرم کم تحرک و ضعیف باشه باز هم تا دو روز در رحم زنده میمونه!! نمیدونم.. خدایا کمکم کن.. :oops:
یا امام رضا..
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان