سلام بله متوجه ام.. ممنونم خانم کارشناس گل.. التماس دعا دارم در این شبهای عزیز.. همه بچه های فیروزه ای محتاج دعاهای گرم و پر شورتان هستند.. پس دعایمان کنید..
من امشب شب اقدام بود ولی نرفتم اقدام به خاطر شب قدر.. دوست نداشتم گناه داشته باشد آیا تافردا شب دیر میشه خانم دکتر!!
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

خدایاااااااااااااااااااا شکرت...
علایم من سر گیجه زودرس بود.. یعنی اولین علایمم قبل از عقب انداختن پری سر گیجه بود و حساس شدن سینه.. رگهای روی سینه ام هم دیده میشد انگار پوستم نازک شده بود..
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

سلام بچه ها ایا لازمه عکس رنگی بگیرم از رحم اصلا چی هست ؟ سونو انجام دادم گفته رحم و تخمدان طبیعی اند فقط پرولاکتینم بالا بود که نازاییم به خاطراین بود ولی هنوزم که مادر نشدم دیگه نمیدونم چمه؟

Re: علايم تشكيل لقاح

S.m نوشته شده:سلام خسته نباشید شوهرم تعداد اسپرم وتحرکش کمه واریکوسلم عمل کرده دو ماه ازدواج کردیم احتمال باردار شدنم هست
سلام
بله عزیزم اما همزمان دارو هم مصرف می کنند دیگه ؟
یک شب درمیان هم اقدام داشتته باشید.
خودتون هم حدود 11 سیکل یک سونو بدهید تا از وضعیت تخمک گذاری مطلع شویم
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشيد من تو ماه فروردين يه سقط داشتم كه قلب بچه تو ماه سوم از كار افتاد و بعد از ٢٠ روز بدون استفاده از قرص و شيافت سقط كردم هيج علامتي از لكه بيني و خونريزي هم نداشتم و دكترم گفت هيج علت خاصي نداشته حالا بعد از ٥ ماه ميخوام اقدام به بارداري كنم ازمايش دادم چند ايتمم مشكل داشته دكتر گفته پيش بيماري هاي عفوني مراجعه كنم ميشه اطلاعاتي به من در اين ضمينه بديد. Creatinine 1.14 Enzym
Toxoplasma(IgG) 196.1pos
Serum Anti-CMV(IgG) 97.2:pos

من آخرین پریدیم 26اردیبهشت بود 4روز بعدش پاک شدم 5پری نزدیکی داشتم اما همسرم منی داخل نریخت اما احساس کردم پیش منی داخل ریخت 8خرداد ما اقدام به بارداری کردیم تا 4روز نزدیکی داشتیم ولی الان کمر درد ودل درد دارم و حالت تهوع واز بو غذا بدم میاد از شیرینی جات حالم بهم میخوره بالا میارم ایا ممکنه بار دار باشم تست بی بی استفاده کنم جواب میده یا منتظر 23خرداد بشم که موعد پری بعدیمه من یه پسر سه ساله دارم این بچه دومم ممنون اگه جواب بدین راستی اگه بار دار باشم روزه گرفتن برام ضرر نداره

سلام
برای روزه در ماههای اول بارداری بسیاری از پزشکان مجوز می دهند . با اینحال اگر مادری حس کند که دچار مشکل می شود و ... نباید بگیرد.
برای تشخیص بارداری هم تا 3 روز تاخیر حداقل بعنی همان 26 خرداد باید صبر کنید علائم کمک چندانی نمی کنند
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان