مشکل در تفسیر نتیجه کیت تخمک گذار

سلام به همه خصوصا کاربران و کارشناس گل
من دوره هام 28 یا 29 روزه است.بیشتر 29 روزهاز روز دوازدهم سیکلم کیت گذاشتم روز دوازدهم یک خط کم رنگ پیدا شد. روز سیزدهم خط دوم یک مقدار پررنگتر شد بعد گذشت دو سه ساعت پررنگ شده بود. بنظر شما اون اعتبار نداره؟ چون چند ساعت گذشته؟ روزای بعد هم که کیت گذاشتم یعنی دو روز بعد خط دوم کمرنگ بود.من پریودام منظمه معمولا. 5یا 6 ماه هم هست که اقدام کردم ولی باردار نشدم
معنی این نتیجه کیت چیه؟ تخمک گذاری ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟
چون تکلیفمون روشن نبود هر روز نزدیکی داشتیم. شوهرم قرص ویتامین ای مصرف میکرد و میوه بیشتر از حد معمول
هرکی تجربه داره برام بذاره.ممنون میشم
کارشناس عزیز من بی صبرانه منتظرم
فک کنم این ماه هم باردار نشم

اگه بیش از ده دقیقه از خواندن کیت بگذره دیگه اون نتیجه اعتباری نداره
اگه روزسیزدهم اولین روزی بوده که خط دوم پیدا شده حتی اگه کمرنگ هم باشه یعنی از روزسیزدهم تا 36 ساعت بعد تخمک گذاری انجام میشه و شما باید حوالی اون روزها اقدام کنید.
مصرف ویتامین ای هم خیلی خوبه ولی باید هردو حتما فولیک اسید بخورید.
6ماه طبیعی است .منم 5 ماهه که اقدام می کنم ولی نتیجه ای نداده.
اگه خیلی نگران هستی می تونی برای چکاب بری متخصص.ولی اینطور که میگن اگه بهش فکرکنی و استرس داشته باشی دیر باردار میشی.باید آرامش داشته باشی و بسپاری به خداوند.هرچه از رابطه با همسرت بیشتر لذت ببری بهتر نتیجه میگیری.پس سعی کن که به هیچی فکر نکنی و فقط بهت خوش بگذره.

سلام مزگان جمن
ممنونم از پاسخگوییتون. یعنی خط کمرنگ هم یعنی تخمک گذاری؟ یعنی من خیالم راحت باشه که تخمک گذاری دارم؟ فک کنم قبلا تو سایتها خونده بودم که خط کمرنگ یعنی دور شدن یا نزدیک شدن به زمان تخمک گذاری. بعد چهارروز که کیت گذاشتم و کمرنگ بود هر چهار بار دیگه بقیه شو نذاشتم.من پاپ اسمیر دادم نتیجه اش عفونت کاندیدایی قارچی بود. هنوز جوابو نبردم پیش دکترم. گفته روز دوم پریود بعدیت بیا که سونوی وازینال بشی
نمیدونم.... دعام کنین

Re: مشکل در تفسیر نتیجه کیت تخمک گذ

maryam2662 نوشته شده:سلام به همه خصوصا کاربران و کارشناس گل
من دوره هام 28 یا 29 روزه است.بیشتر 29 روزهاز روز دوازدهم سیکلم کیت گذاشتم روز دوازدهم یک خط کم رنگ پیدا شد. روز سیزدهم خط دوم یک مقدار پررنگتر شد بعد گذشت دو سه ساعت پررنگ شده بود. بنظر شما اون اعتبار نداره؟ چون چند ساعت گذشته؟ روزای بعد هم که کیت گذاشتم یعنی دو روز بعد خط دوم کمرنگ بود.من پریودام منظمه معمولا. 5یا 6 ماه هم هست که اقدام کردم ولی باردار نشدم
معنی این نتیجه کیت چیه؟ تخمک گذاری ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟
چون تکلیفمون روشن نبود هر روز نزدیکی داشتیم. شوهرم قرص ویتامین ای مصرف میکرد و میوه بیشتر از حد معمول
هرکی تجربه داره برام بذاره.ممنون میشم
کارشناس عزیز من بی صبرانه منتظرم
فک کنم این ماه هم باردار نشم
سلام
مریم جان! زمان که بگذرد پررنگ شدنش اعتبار ندارد. اما در هر حال همان روز 13 ام روز مثبت شدن کیت شما تلقی می شود(چراکه اولین روزی بوده که خط دوم در پر رنگ ترین حالت خود بوده است)
که 34-36 ساعت بعد تخمک گذاری خواهد بود.
كارشناس مامايي فيروز

Re: مشکل در تفسیر نتیجه کیت تخمک گذاری

سلام من 26 سال دارم دوره ی پرید من:
مرداد 7 روز پرید بودم و 20 روز بعد از پاکی پرید شدم
شهریور 7 روز پرید بودم و 19 روز بعد از پاکی پرید شدم
مهر 7 روز پرید بودم و 23 روز بعد از پاکی پرید شدم
روز اول ابان پرید و هفت ابان پاک شدم امروز کیت خریدم و 2 بار ساعت 10 و 11 امتحان کردم جفتش یه خط پررنگ که از عکس ها فهمیدم خط بالاست رو داشت من کی باید اقدام کنم و ایا جای نگرانی هست؟
روز 3 پرید ازمایش دادم FSH 5 بود
http://zohrehjafari.persianblog.ir/

از آنجا که سیکلهای 26 تا 30 روزه دارید باید از 10 ام سیکل شروع به گذاشتن کیت کنید. چون زمانی که کیت مثبت می شود تخمک گذاری 34-36 ساعت بعدش اتفاق می افتد. و تخمک گذاری شما هم از روز 12 به بعد محتمل است.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام پریودای من تقریبا منظمه ۲۸ گاهی هم ۲۹ روزه ؛ روز ۱۲ پریودی از کیت استفاده کردم دو خط همرنگ هستن ولی خط پایینی پهن تره این چه نتیجه ای رو تفسیر میکنه؟؟ این اولین روز استفاده از کیت بوده ممنون از راهنماییتون

mehrsa نوشته شده:با سلام پریودای من تقریبا منظمه ۲۸ گاهی هم ۲۹ روزه ؛ روز ۱۲ پریودی از کیت استفاده کردم دو خط همرنگ هستن ولی خط پایینی پهن تره این چه نتیجه ای رو تفسیر میکنه؟؟ این اولین روز استفاده از کیت بوده ممنون از راهنماییتون
باید زودتر از کیت استفاده میکردی من خودم سیکلم 28 روزه است، از روز 11 که از کیت استفاده میکنم 11 و 12 خط پایین کم رنگ تره و روز 13 یا گاهی اوقات 14 همرنگ میشن. اگه کاملا همرنگ هستن یا تخمک گذاریت امروز بوده یا تا 36 ساعت دیگه ولی خیلی دقیق نمیشه گفت. از اولین روزی که دو خط همرنگ میشن 24 تا 36 ساعت بعد تخمک گذاریته عزیزم. موفق باشی
http://ghasedakemehr.blogsky.com

مرسی نسیم جون یعنی با این تفاسیر اون روزایی که دو خط همرنگ هستن میشه اقدام کرد نهایت تا ۳۶ ساعت بعد درسته راستی مگه نباید اسپرم قوی باشه اگه تو این چند روز پشت سرهم نزدیکی انجام شه تاثیری رو کیفیت اسپرم نداره

mehrsa نوشته شده:مرسی نسیم جون یعنی با این تفاسیر اون روزایی که دو خط همرنگ هستن میشه اقدام کرد نهایت تا ۳۶ ساعت بعد درسته راستی مگه نباید اسپرم قوی باشه اگه تو این چند روز پشت سرهم نزدیکی انجام شه تاثیری رو کیفیت اسپرم نداره
عزیزم سعی کن یه روز در میون اقدام داشته باشی و اگه سیکلت 28 روزه است جوری برنامه بذار که 14 ام اقدام داشته باشی، مثلا 10 و 12 و 14 اقدام داشته باش. موفق باشی گلم
http://ghasedakemehr.blogsky.com

ببخشید من اینقدر سوال دارم میترسم با کیت درست کار نکرده باشم ببینید اینجوریه که باید کیت رو تو ادرار گذاشت و بعد حدود 10 min دراورد و تفسیر کرد یا اینکه بعد از 1 min دراورد و بصورت عمودی بیرون نگه داشت و بعد 10min خوند مرسی از لطفتون
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان