لطفا تمام اونهایی که تازه مامان ش

سلام به همه شما اول بهتون تبریک میگم که سعادت داشتن هدیه الهی شدین
سوالی که داشتم این بود که ایا موقعی که پری عقب افتاد قبلش درد پری هم داشتین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا روز اول دوم که گذشت لکه داشتین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اخه امروز روز اول سیکلم هست دیروز درد پری داشتم امروز هم لکه دارم الان 6 ماه تحت درمان کلومیفنم خیلی خسته شدم برا همه اونهایی که میخوان مامان شن دعا کنید ممنون از وقتی که گذاشتین

zzzzzzzzzzz

سلام زهره جون منم تقریبا 1 ماهه که فهمیدم باردارم .قبل از اینکه ازمایش بدم همش فکر میکردم که میخام پریود شم . من 2 ماه جلوگیری نکردم که باردار شدم.ولی وقتی 2 روز از تاریخ پریودم گذشت بی بی چک هم + شد.در ضمن من قبلا یه سقط هم تو 2 ماهگی داشتم که با خاطر لکه بینی بود که داشتم و کورتاژ کردم .ایندفعه هم تا یک هفته همه چی خوب بود واستراحت مطلق هم بودم تا اینکه یه روز لکه بینی زیاد داشتم و هر روز هم 1 دونه امپول پرژسترون میزنم ولی شکر خدا وقتی رفتم سونو تو هفته 6 همه چی خوب بود وقلبش هم میزد.تا اینکه دوباره لکه بینی هام زیاد شده 3 شنبه وقت سونو دارم برام خیلی دعا کن که ایشالله همه چی خوب باشه منم واسه همه ی شما ها دعا میکنم واقعا محتاج دعاهای شما دوستان هستم.منم به همه اونایی که مامان شدن تبریک میگم ومحتاج دعاشون هستم.التماس دعا

سلام دوستان عزیز من هنوز مامان نشم. ولی اگه خدا بخواد می خوام ماه دیگه اقدام کنم. دوست دارم که از تجربه های شما استفاده کنم. من برای همه ی شما دعا میکنم. ایشالله که هم خودتون و هم نی نی تون سالم باشین. برا منم دعا کنید. در پناه حق
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام صادقی جون من قرارر پریودم دیروز بود یکم لکه دارم دیشب که نزدیکی داشتم آب منی که ازم دفع شد خونی بود فکر کنم دارم پریود میشم انشاا... ماه بعد
برا تو هم دعا میکنم که از نگرانی بیایی بیرون و خیلی به خودت استرس وارد نکن سعی کن به خودت برسی خدا بیشتر از خودت حواسش به مامانا و نینی ها هست خبر سونوتو بهم بده عزیزم مرسی که وقت گذاشتی.
zzzzzzzzzzz

سلام صادقی جون من قرارر پریودم دیروز بود یکم لکه دارم دیشب که نزدیکی داشتم آب منی که ازم دفع شد خونی بود فکر کنم دارم پریود میشم انشاا... ماه بعد
برا تو هم دعا میکنم که از نگرانی بیایی بیرون و خیلی به خودت استرس وارد نکن سعی کن به خودت برسی خدا بیشتر از خودت حواسش به مامانا و نینی ها هست خبر سونوتو بهم بده عزیزم مرسی که وقت گذاشتی.
zzzzzzzzzzz

سلام مرضیه جون انشاا... توهم هر موقع خواستی زود مامام شی بنظر من اگه این ماه نشدی خودت و شوهرت آزمایش بدین سونو هم برو که خیالت راحت راحت شه مرسی از اینکه وقت گذاشتی به امید مامان شدن محتاج دعا
zzzzzzzzzzz

سلام زهره جون ایشا الله که تو هم زود زود مامان شی :D برات آرزوی سلامتی و تندرستی میکنم. :wink: من آزمایش پاپ اسمیری و سونو دادم. شکر خدا مشکلی نداشتم. ایشالله که از این به بعدم نداشته باشم. :mrgreen: دکتر فقط بهم گفت یکی دو ماه قبل از بارداری باید قرص فولیک اسید بخورم. :idea:
خیلی خوشحالم که با دوست خوبی مثل شما آشنا شدم. امیدوارم که در این راه همراه و همدل همدیگه باشیم و از تجارب هم استفاده کنیم. منتظر خبرای من هم باشید. ایشالله یه ماه دیگه بگم که منم باردارم. برام خیلی خیلی دعا کنید. البته هممون محتاج دعاییم.
:) :) :)

سلام زهره جون .امیدوارم هر وقت خدا صلاح دونست بهت نی نی سالم بده. :P :P من که انقد استرس دازم که شبا خواب ندارم همش میترسم مثل دفعه قبل بشه .واقعا دفعه قبل بهم از نظر روجی ضربه زیادی بهم وارد شد.ولی خدا صلاح دونست که نشد.اگه بارداری قبلیم ادامه داشت باید 15 این ماه زایمان میکردم. :oops: :oops: التماس دعای مجدد.

سلام مرضیه جون مرسی عزیزم منم از آشنایی با شما خوشحالم انشاا... دو تاییمون زود باردار شیم مرسی از اینکه بازم وقت گذاشتی عزیزم :P
zzzzzzzzzzz

ولی متاسفانه الان 2 ساعتی هست آرزوهام به باد رفت و پریود شدم خیلی این ماه دعا کرده بودمد نظر کرده بودم برام دعا کنید که موفق شم منم برا همه از ته قلبم دعا میکنم هیچکس منتظر نی نی نباشه دوستتون دارم :(
zzzzzzzzzzz

عزیزم هرچی خدا بخواد همون میشه من سه ماه دارو کمکی گرفتم باردار نشدم.دکترم گفت باید لاپاروسکوپی بشی،قرار بود بعد عید نوروز برم عمل. این ماه باردار شدم ایشالا روزی همتون .فقط و فقط آرامش داشته باش و استرس نداشته باش.

سلام زهره جان خیلی ناراحت شدم :( ولی اشکال نداره عزیز دلم. توکل به خدا :| امیدوارم که در اولین فرصت هممون مامان شیم. برای همتون دعا می کنم مادران آینده!!!!!
:) :) :)

sunflower عزیز سلام بهت تبریک میگم خیلی مواظب خودت و نینیت باش چند وقت پیش داروی کمکی استفاده می کردی ؟ اسم داروش چی بود؟؟
چند وقت جلوگیری نداشتی گلم ؟
zzzzzzzzzzz

زهره جون من مرداد و شهریور دارو گرفتم(قرص لتروزول و آمپول گنال اف و اچ سی جی) من از مرداد جلوگیری نداشتم و آبان ماه باردار شدم.عزیزم فقط استرس نداشته باش و به باردار شدن و نشدن فکر نکن،اونوقت میبینی که حامله میشهی به زودی زود به امید خدا.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان