لکه بینی و زمان تخمک گذاری (لطفا خ

سلام !

من می خوام باردار بشم. 2 سال قرص ال - دی مصرف می کردم و الان 1 سال و نیمه که قرص رو قطع کردم و از روش منقطع و گاه کاندوم استفاده می کنیم. 6-5 ماه اول (بعد از قطع قرص) پریود و لکه بینی خیلی نامرتب داشتم که دکتر معاینه کرد و گفت مشکلی ندارم. الان 1 ساله که معمولا 3-5 روز قبل از پریود لکه بینی دارم و هنوز هم پریودم کاملا مرتب نیست.
ما دیروز و امروز (30 آبان) نزدیکی کامل داشتیم و هر دو بار بعد از نزدیکی یک تا دو لک کوچیک صورتی دیدم. ممکنه خطرناک باشه و اینکه با توجه به لیست پریودم ممکنه محدوده زمان تخمک گذاریمو بهم بگید.

15 تا 19 آبان لکه بینی و 20 تا 26 آبان پریود
9 تا 11 مهر لکه بینی و 12 تا18 مهر پریود
27 تا 31 مرداد لکه بینی و 1 تا 7 شهریور پریود
27 تا 31 تیر لکه بینی و 1 تا 8 مرداد پریود
28 تا 31 خرداد لکه بینی و 1 تا 7 تیر پریود
26 تا 28 اردیبهشت لکه بینی و 29 تا 5 خرداد پریود

خیلی خیلی ممنونم
ستاره

سلام
به طور کل اگر خونریزی یا لکه بینی بعد از نزدیکی تکرار شود و تداوم پیدا کند غیر طبیعی تلقی شده و حتماً نیازمند پیگیری ست.
در مورد تخمک گذاری هم : از آنجاییکه هیچ فاصله ی ای بین لکه بینی و خونریزی تون نیست اولاین روز پریود شما همان اولین روز لکه بینی محسوب می شود(یعنی فقط پریود شما بسیار طولانی شده ) که حتماً این مورد رو هم در ویزیت بعدی به درمانگرتان اطلاع دهید.
سیکلهیا شما در این مدت :از 29 -30 روزه تا 36 روزه و حتی 44 روزه هم دارید. (در واقع نظم درستی ندارد و تخمین تخمک گذاری مسلماً دقیق نیست)
اما مثلاً اگر سیکل جاری شما مانند سیکل گذشته ی شما( مهر و آبان)(یعنی 36 روزه) باشد تخمک گذاری در روز 22تا 25(از اولین روز پریود) محتمل تر است.
موفق باشید ستاره جان!
كارشناس مامايي فيروز

با سلام!
با توجه به راهنمایی شما در روزهای 21 تا 27 دوره ام (6 و 8 آذر صبح، 9 آذر شب ، 11و 12 آذر صبح) نزدیکی کامل داشتیم و اصلا لکه بینی نداشتم، توی این مدت یه مقدار که سرپا می ایستادم یا خونه رو جارو می زدم کمردرد می گرفتم، از دیروز سه شنبه 15 آبان هم لکه بینیم شروع شده، حدودا 6-7 روز زودتر از روزی که انتظارشو داشتم، همراه با کمردرد و کمی دل درد(یه چند لک خون و مقداری لک قهوه ای)، آیا امیدی به بارداری هست؟ :roll: اگه آره، کی بیبی چک و یا آزمایش خون جواب میده؟ :?: 8O

خیلی ممنون از راهنمایی های خوبتون :D
ستاره
آخرین ويرايش توسط 1 on setareh_tanha, ويرايش شده در 0.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان