سقط مکرر

سلام من تیر ماه سر ماه اول بارداری بی هیچ دلیلی سقط داشتم دکتر برای ماه بعد لتروزول داد که از روز 3پریود تا 5 روز روزی 1 خوردم .این ماه هم سر ماه اول باز بی دلیل سقط داشتم بازدکتر قرص لتروزول روزی 2 عددو قرص ا س ا و قرص دگزامتازون وقرص متفورمین داده لطفا بگید این قرص ها برای چیه و علت سقط های م برای چیه تصمیم گرفتم اگر برای بار سوم هم سقط کردم قید بچه دوم رو بزنم از چشم انتظاری خسته شدم به نظرم سر این موضوع خیلی شکسته شدم
خیلی ممنون از اینکه وقت می گزاریدو به حرفم گوش دادید.

سلام
دوست عزیزم! سقط راجعه نیازمند بررسی های تشخیصی کامل است و تنها بعد از آن می توان تشخیص گذاشت؟ آیا آزمایشات مربوطه را داده اید؟
در ضمن عزیزم! لتروزول جهت تحریک تخمک گذاری و خلاصه داروی کمک باروری ست و برای کسی باید تجویز گردد که مشکل نازایی یا تاخیر بارداری دارد. شما مگر چند ماه منتظر بوده اید که برای هر بار برای شما لتروزول تجویز دشه؟ آیا سابقه ی تنبلی تخمدان یا ... داشته اید؟
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
دوست عزیزم! سقط راجعه نیازمند بررسی های تشخیصی کامل است و تنها بعد از آن می توان تشخیص گذاشت؟ آیا آزمایشات مربوطه را داده اید؟
در ضمن عزیزم! لتروزول جهت تحریک تخمک گذاری و خلاصه داروی کمک باروری ست و برای کسی باید تجویز گردد که مشکل نازایی یا تاخیر بارداری دارد. شما مگر چند ماه منتظر بوده اید که برای هر بار برای شما لتروزول تجویز دشه؟ آیا سابقه ی تنبلی تخمدان یا ... داشته اید؟
سلام خانم دکتر من از خرداد اقدام کردم دفعه اول دکتر مشاور از 1 ماه قبلش دارو گیاهی داده بود که فکر کنم به خاطر اون بود دفعه دوم هم رفته بودیم پارک تویک چاله کوچک افتادم که همونجا کمر درد گرفتم برای فرزنداولم با یک بار نزدیکی حامله شدم .

به هر حال عزیزم اقدام 5 ماهه نیازی به خوردن کمک باروری از لحاظ علمی ندارد. بهتر نمی دانید با متخصص دیگری مشورت کنید؟ کلاً هیچ آزمایشی هم بعد از این دو سقط ندادید؟
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:به هر حال عزیزم اقدام 5 ماهه نیازی به خوردن کمک باروری از لحاظ علمی ندارد. بهتر نمی دانید با متخصص دیگری مشورت کنید؟ کلاً هیچ آزمایشی هم بعد از این دو سقط ندادید؟
دوباره سلام نه هیچ ازمایشی ندادم چون دکترم می گه سقط زیر 1 ماه عادیه
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان