زودترین زمان ممکن برای تشخیص بار

کارشناس عزیز
سلام
من این ماه برای بارداری اقدام کردم و خیلی مشتاقم هر چه سریعتر از نتیجه باخبر شم. شنیدم که آزمایش خون بارداری رو 7-10 روز بعد از تخمک گذاری نشون میده.
با احتساب اینکه دوره های 28 روزه و زمان تخمک گذاری با استفاده از کیت 5 مهر بوده، زودترین زمانی که می تونم آزمایش خون بدم کی هست؟

با تشکر فراوان

سروناز سلام
خوشحالم از اینکه شنیدم "ترشحات قهوه ای قطع شده و دیگه عادی ست" پس احتمالا مشکلی نیست. اما این رو هم در نظر داشته باشید که اگر شما بعد از نزدیکی لکه بینی یا ترشحات قهوه ای داشته باشید حتی اگر در باقی سیکل هم دیده نشه، احتمال سرویسیت( زخم دهانه رحم ) مطرح می شه. به خصوص اینکه شما سابقه ی مثبت این زخم رو هم مطرح می کنید.
توصیه من انجام معاینات روتین زنان برای پیش گیری از عود زخم دهانه ی رحم و در نتیجه داشتن بارداری سالم و مطمئن است.
اما در مورد زمان انجام آزمایش:
از نظر تئوری 7-9 روز بعد از تخمک گذاری، آزمایش بارداری مثبت می شه و شما می تونید برای آزمایش اقدام کنید. حلا اگه با این همه اشتیاق می تونید تا 20 مهر صبر کنید، احتمالا نتیجه آزمایش اطمینان بخش تر می شه.
خوشحالم می شم اگر مامان شده بودید مطّلعم کنید...
كارشناس مامايي فيروز

سلام عزیزم تقریبا ده روز بعد از لقاح تو از خون مشخص میشه.
بیبی چک هم اولین روزی که تاخیر در پریودی داشته باشی جواب میده.
اما اگر هم جواب نداد نگران نباش چون میزان بتا اچ سی جی در ادمهای مختلف فرق میکنه.چند روز بعد هم دوباره از بده
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

شزف جان سلام از مایش خون اونطورکه من شنیدم وتو سایتها تحقیق کردم 6 روز بعد از لقاح یعنی زمان لانه گزینی مشخص میشه خواهر من 7 روز بعد از یک بار اقدام بیبی چک گذاشت جواب داد در مورد هر کسی یه جوره فرق میکنه شما زمان های نزدیکیتون رو میدونید 7تا 10 روز بعدش از بتا نشون میده گلم به امید باردار بودن شما :wink:
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس اخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پره

خانم کارشناس میشه بفرمایید دورترین زمان واسه اینکه بتونیم بفهمیم باردار شدیم یا نه کی میتونه باشه!!
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

خانم کارشناس میشه بفرمایید زودترین زمان واسه اینکه بتونیم بفهمیم باردار شدیم یا نه کی میتونه باشه!!
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

[quote="Melissa"]خانم کارشناس میشه بفرمایید زودترین زمان واسه اینکه بتونیم بفهمیم باردار شدیم یا نه کی میتونه باشه!![/quote
در بهترین حالت و خوش شانس بودن: 12تا 14 روز پس از لقاح با آزمایش بتا, یا یا 3 روز تاخیر با بی بی چک!(که ابلته دقتش به اندازه ی آزمایش نیست)
اما به طور معمول باید پس زا 3 روز تاخیر آزمایش داد وبی بی چک هم بعد از 1 هفته تاخیر کمک درستی می کند.
كارشناس مامايي فيروز

Re: زودترین زمان ممکن برای تشخیص بارداری

سلام کارشناس عزیز
من این ماه پریودم 7 روز جلو افتاد و بعد از دو روز خونریزیم قطع شد دریغ از یه قطره،بعد منم اقدام کردم واسه بارداری نمیدونم چه طور میشه
اگه ممکنه راهنماییم کنید که آیا احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان