پزشکم منو گیج کرده ....لطفا کمک کنی

با سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس محترم
من از روز 11 سیکلم از کیت استفاده کردم و روز 15 هر دو خط قرمز شد و 13 سیکل هم اقدام کردم.فردای روز مثبت شدن کیت هم اقدام کردم وامروز که رفتم دکتر به من گفتن یه تخمک ازاد نشده داری و یک آزاد شده که مقداری چروکیده هست و معلوم نیست بارداری صورت گرفته یا نه و اگر پسر می خواهی دیگه دیره اما اگر بارداری برات مهمه یک شب در میان نزدیکی داشته باش!!!!!گفت اگه اون تخمک لقاح پیدا کرده باشه احتمال داره پسر باشه و با لقاح این تخمک جدیده اون از بین می ره ودختر هم میشه :cry:

سلام
دوست عزیز! تا جایی که من می دانم یک تخمک در هر سیکل آزاد می شود و نه بیشتر.
و نیز آن تخمک اگر لقاح پیدا کرده باشد اینطور نیست که بازهم توانایی این کار را داشته باشد یعنی حصاری به دور آن گرفته می شود که از ورود اسپرمهای بعدی جلوگیری می کند.
یعنی الان شما دو حالت دارید: یا تخمک آزاد شده و لقاح پیدا کرده که دیگر نزدیکی سودی ندارد یا آزاد شده و لقاح پیدا نکرده که احتمال پسر شدن در این جا پایین می آید(البته بازهم تاکید می کنم در این رابطه من نظر خاصی ندارم این میل شماست که بخواهید شانس این کار را امتحان کنید)و از نظر من از دست ندادن اشنس باروری خیلی با اهمیت تر است
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت کارشناس محترم
من الان در روز 25 پریودم هستم و بی بی چک گذاشتم که یه نقطه خیلی خیلی خیلی کوچک ان هم از کنار خط دوم دیدم...2 روز پیش از بس عجله داشتم آزمایش خون دادم منفی شد....به نظرتون کی معلوم میشه؟اگر با توجه به توضیحات قبل 17 یا 18 تخمک آزاد شده باشه؟ :P

NILOFAR نوشته شده:ضربانقلب جنین/تا کی باید بزند؟
سلام
نیلوفر جان! شربان قلب جنین در سونوگرافی شکمی از هفته ی هفتم قابل رویت است که مصادف با MSD(قطر متوسط ساک حاملگی) =25میلی متر است.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
دوست عزیزم اینطور که من جستجو کردم تا به حال به جز در این تاپیک پست دیگری نداشته اید که دنبال آن بگردید اما در کل همیشه می توانید با سرچ نام کاربری خود به صورت دقیق خود در این لینک
http://www.firooz.com/modules.php?op=mo ... ile=search
به تاپیک هایی که شما در آن پست گذاشته اید دسترسی پیدا کنید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 29 مهمان