Re: کیت تخمک گذاری

ساغی نوشته شده:سلام من عضو جدید هستم من ی دختر دارم ک شش سالشه و الان دوباره تصمیم گرفتم باردار بشم اما نتیجه ای نگرفتم این ماه شروع کردم از تست تخمک گذاری استفاده کردم هرروز ک تست میزنم ی خط پررنگ و یکی کم رنگ نشون میده کلافه شدم اخه چرا دوتا خط اونم هرروز اینطور من نمیتونم روز تخمک گذاری رو بفهمم
متاسفانه برای خیلی ها همینطور است .(اینطور نیست که کیت به همه کمک کند)
اما در کل برای کسانی که کمک می کند اینطور است که : اولین روزی که خط دوم در پررنگ ترین حالتش باشد روز مثبت شدن تلقی می شود.
یکبار سونوی اواسط سیکل کمک کننده تر است.
اقدام یک شب درمیان هم کلا داشته باشید.

كارشناس مامايي فيروز

با سلام ،یه سوال داشتم .من 32سالمه این ماه از کیت استفاده کردم از روز 11استفاده کردم.روز 13فوق‌العاده ترشح داشتم و درد زیر شکم ولی کیت های من اصلا دو خط پررنگ نشد.و فقط یک خط پر رنگ و دومی کم رنگ این روال تا روز 15ادامه داشت.تا اینکه روز 17یه تیر خیلی بدی در سینه هام حس کردم و گرفتگی زیر دلم زیاد شد.ولی باز کیت مثل روز قبل بود.میخواستم ببینم یعنی من این ماه تخمک گذاری نداشتم یا داشتم ولی کیت ها درست نبوده.در ضمن روز 18پریدیم به خاطر سرماخوردگی شدید چون قرار بود دارو مصرف کنم ازمایش بتا دادم ولی منفی بود.میخواستم یکی کمک کنه ببینم آیا بالاخره من باردار هستم یا نه.ممنون میشم کمکم کنید.بالاخره به ازمایش اطمینان کنم یا به کیت یا ترشحاتی که داشتم؟

سلام
من ماه گذشته 28 آذر پریود شدم و از تست تخمک
گذاری استفاده کردم و روز 14 سیکل مثبت شد. توی این ماه هم26 پریود شدم.
الان روز 17 سیکل من هست که هنوز مثبت نشده (از روز 12 سیکل دارم کیت میذارم). دوره پریودم منظم نیست (تقریبا با 2_3 روز اختلاف).
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام کارشناس مهربونم ممنون ازین همه لطف و محبتتون
من واسه اولین بار از کیت تخمک گذاری استفاده کردم سیکلام‌۲۸ روزه س همه گفتن از روز ۱۱ کیت استفاده کن اما من روز سیزدهم سیکلم ساعت ۱۲ کیت استفاده کردم دوتا خط پر رنگ شد .فرداش ساعت ۱۲ دوباره استفاده کردم ی خطش کمرنگ شد طبیعیه؟؟؟؟
کی باید نزدیکی کنم ؟؟؟چند بار سونو دادم فولیکولام خوب بودن و اینکه حتما بعد از نزدیکی باید چقد از جام تموم نخورم؟؟؟؟؟

محمد صدرا نوشته شده:سلام
من ماه گذشته 28 آذر پریود شدم و از تست تخمک
گذاری استفاده کردم و روز 14 سیکل مثبت شد. توی این ماه هم26 پریود شدم.
الان روز 17 سیکل من هست که هنوز مثبت نشده (از روز 12 سیکل دارم کیت میذارم). دوره پریودم منظم نیست (تقریبا با 2_3 روز اختلاف).
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
سلام عزیزم
برخی ها در بعضی از سیکلهاشون تخمک گذاری ندارند و نیاز به تقویت با دارو دارند اما از روی کیت چنین قضاوتی در مورد شما نمی توان کرد چون در حد سونو معتبر نیست
كارشناس مامايي فيروز

نگین.بارانا نوشته شده:سلام کارشناس مهربونم ممنون ازین همه لطف و محبتتون
من واسه اولین بار از کیت تخمک گذاری استفاده کردم سیکلام‌۲۸ روزه س همه گفتن از روز ۱۱ کیت استفاده کن اما من روز سیزدهم سیکلم ساعت ۱۲ کیت استفاده کردم دوتا خط پر رنگ شد .فرداش ساعت ۱۲ دوباره استفاده کردم ی خطش کمرنگ شد طبیعیه؟؟؟؟
کی باید نزدیکی کنم ؟؟؟چند بار سونو دادم فولیکولام خوب بودن و اینکه حتما بعد از نزدیکی باید چقد از جام تموم نخورم؟؟؟؟؟
در حد 10 دقیقه یک بالشت کوچک زیرتون بگذارید و بعد هم بلند شوید اسپرمها علی القاعده خودشون در همان دقیقه ی اول می توانند مسیر را به سمت بالا و ... طی کنند.
روز اولی که خط پررنگ ترین حالتش باشد روز مثبت شدن کیت است و 36 ساعت پس از آن احتمال تخمک گذاری هست.از روز 13 یک شب درمیان اقدام رو داشته باشید تا حداقل 4-5 اقدام
كارشناس مامايي فيروز

raziyeh.dosti نوشته شده:سلام خدمت خانم دکتر. عزیز
من سیکلهام به این صورته
/۱۲/۲۵
/۱۲/۳
/۱۱/۹
/۱۰/۱۸
ممنون میشم روز تخمک گذاری رو برام مشخص کنید و از چه روزی کیت استفاده کنم
بعد از مثبت شدن کیت کی اقدام کنم تا چند شب
سلام عزیزم کلا اگر دوست دارید زود نتیجه بگیرید یک شب در میان لااقل از 9تا 20 ام سیکل اقدام کنید.چون نمی شود 100درصدی بیان کرد
سیکل هاتون هم منظم نبوده
21روزه و 24روزه و 22روزه بوده
و شاید تخمک گذاری تون بین روزهای 8تا 13باشد
ولی اصلا این رنج صحیح و علمی و دقیق نیست
بهتر است سونوگرافی در حدود روز 8ام سیکلتون داشته باشید تا مطمئن شویم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان