تشخيص تخمك گذاري

با عرض احترام بازم سوال دارم اگه خاطرتون باشه بهتون گفته بودم كه قبلا قاعدگيم نامنظم بود و الان 3ماهه با توجه به اينكه اين ماهها 31 روزه بود من يكم هرماه پريود شدم امروز كه 14شهريور است من يكي دو روزه ترشحات سفيدرنگ بي بو و كشداري دارم كمردرد عجيبي هم دارم آيا اينها نشانه تخمك گذاري هستش؟ كيت تخمك گذاري چيه از كجا بايد تهيه اش كنم؟ و چطور استفاده كنم؟ منتظر راهنمايي خواهرانتون هستم

ندای عزیز سلام !
بله این ها ممکن است علامت تخمک گذاری باشد ! کیت تخمک گذاری را می توانید از دارو خانه ها تهیه کنید !البته هرداروخانه اي نداره يه شماره تلفن هست كه ميتونيد زنگ بزنيد وبپرسيد كه نزديك ترين داروخانه بکه می توانید کیت را تهیه کنید کجاست !88439573
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من ماه پیش از کیت استفاده کردم و روزه 18 تا 20 کیت پررنگ بود (18 روز گذشت از اولین روزه پریودی)و من تو این مدت 3 بار نزدیکی داشتم ولی متاسفانه باردار نشدم
من دوره هام 33 روزست از 25 این ماه تا 26 ماه بعد
این ماه روز 14 پری (14 روز گذشت از اولین روز پریود)به دکترم مراجعه کردم و دکترم گفت که تخمدونه سمته راست فعال شده و اندازش 14
میخواستم بدونم ماهه پیش چرا 18 رو نشون داد و هر ماه تخمدانه یه سمت فقط فعال میشه؟
و اندازه 14 یعنی چی؟

دوست من سلام ورود شما را به جمع کاربران سایت تبریک می گویم !
با توجه به سیکل های 33 روزه شما از روز 17 _21 احتمال تخمک گذاری زیاد است ! این که دکتر به شما گفتهیعنی شما یک فولیکول 14 mmداریدکه این نشانه تخمک گذاری نیست یعنی شما احتمالا طی 3-4 روز آینده تخمک گذاری خواهید داشت ! شما بهتر است از زمان مثبت شدن کیت یک شب در میان نزدیکی داشته باشید !
در ضمن در هر ما ه از یک تخمدان تخمک آزاد می شود!
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان