Re: کيت تخمک گذاري

raziyeh.dosti نوشته شده:افراد زیادی با کیت به نتیجه نمی رسند و این به معنای نبود تخمک گذاری نیست
اما در کل اولین روزی که خط دوم در پررنگ ترین حالتش هست رو روز مثبت شدن کیت در نظر می گیریم
روز های قبلش چک نکرده بودید؟
روزی که خط کمرنگ داشت چندم سیکلتون بود؟[/quote
روز ۱۰از سیکلم بود
پس ممکنه 36 ساعت پس از آن تخمک گذاری تون بوده باشه و کم رنگ بودن ناشی از خطای کیت بوده باشد

كارشناس مامايي فيروز

Mamipari نوشته شده:سلام من روز ۱۳-۱۵ سیکلم کیت تخمک گذاری هرسه روز بسیار پررنگ بود
و روز ۱۲ و۱۶ هاله کمرنگ‌بودل
روز ۱۶ ساعت ۸ شب سونو داخدم که فولیکول نداشتم و احتمالا ازاد شده بوده
تخمک گذاریم چه زمانی بوده یعنی؟؟؟
سلام طبق کیست احتمالا 36 ساعت پس از زمانی که روز 13 ام کیت رو استفاده کردید یعنی بین 14 و 15 ام
كارشناس مامايي فيروز

با سلام وممنون از پاسخ شما

من 50 سالم قصد بارداری دارم اما از 13/10/96به مدت 7 روز پریود بودم از ان موقع تا الان 1/16 /97پریود نشدم ازمایش خون دادم منفی سونو داشتم مشکلی نبود 2بار دکتر زنان مراجعه داشتم گفت طبیعی است نزدیک یائسگی است صبر کن دارو ندادند با توجه به اینکه یه خواهرم 50ساله با کم وزیاد ونامنظم شدن قطع شده وچون قصد بارداری دارم نظر شما چیست ؟لازم به ذکر است تا ان موقع دوره منظم داشتم لطفا سریع تر پاسخ دهید.

طهورا نوشته شده:با سلام وممنون از پاسخ شما

من 50 سالم قصد بارداری دارم اما از 13/10/96به مدت 7 روز پریود بودم از ان موقع تا الان 1/16 /97پریود نشدم ازمایش خون دادم منفی سونو داشتم مشکلی نبود 2بار دکتر زنان مراجعه داشتم گفت طبیعی است نزدیک یائسگی است صبر کن دارو ندادند با توجه به اینکه یه خواهرم 50ساله با کم وزیاد ونامنظم شدن قطع شده وچون قصد بارداری دارم نظر شما چیست ؟لازم به ذکر است تا ان موقع دوره منظم داشتم لطفا سریع تر پاسخ دهید.
سلام
عزیزم سونو حدود روز 10 و 11 سیکل بدهید و ببینیم که آیا تخمک گذاری بی مشکل است یا خیر
كارشناس مامايي فيروز

با سلام ممنون از پاسخ شما من 3ماه است که دوره پریودی ام قطع شده اما 13فروردین سینه هام درد گرفته کمر وزیر دلم تا 3 روز درد گرفت در ضمن ترشح غلیظ مثل سفیده تخم مرغ داشتم اما برطرف شد اما پریود نشدم حالا منظور شما از 10 سیکل این است که 13برج اینده بروم یا 23فروردین سونو انجام دهم.لطفا پاسخ دهید

سلام عزیزم
منظورم از 10 سیکل این بود که 10 روز بعد از اولین روز پریودتون
اما شما درست می فرمائید و الان پریودی نداشتید در ماههای اخیر.
درسته؟
عزیزم ای کاش به متخصص حاذقی مراجعه می کردید و مشورت مناسب و عالی می گرفتید
موردتون کمی خاص است و داروهای روتین به شکل روتین شاید مناسب نباشند
كارشناس مامايي فيروز

زمان تخمک گذاری

سلام وقتتان به خیر،من در22 فروردین

و19 اردیبهشت و 16 خرداد پرید شدم و مدت سیکل ماهانه من 29 روز هست و می خواهم برای بارداری اقدام کنم .زمان تخمک گذاری من در تیرماه چندمین روز از سیکل ماهانه می بلشد،سوال دیگری هم دارم ایا مصرف جوش شیرین به صورت دوش واجینال قبل اقدام به بارداری بر نطفه تاثیر میگذارد

سلام خسته نباشید ی سوال داشتم ؛
من روز ۱۱ پریودی از کیت استفاده کردم مثبت شد اما از فرداش هرچی زدم خط پایین کمرنگ تر از بالایی بود ، من پریودام ،۳۶،،۳۲،۳۴ روزه است و نامنظمه امکان داره ک تخمکگذاری در روز ۱۱ بوده باشه؟ در ضمن من این ماه لتروزول مصرف کردم ممکنه بخاطر لتروزول کاذب بوده باشه ؟
ی چیز دیگه اینکه در روز ۱۱ من ساعت ۱ ظهر کیت استفاده کردم مثبت شد ولی ساعت ۴ بعدازظهر خط پایبنی باز منفی شد این یعنی چی؟

هستی گل نوشته شده:سلام خسته نباشید ی سوال داشتم ؛
من روز ۱۱ پریودی از کیت استفاده کردم مثبت شد اما از فرداش هرچی زدم خط پایین کمرنگ تر از بالایی بود ، من پریودام ،۳۶،،۳۲،۳۴ روزه است و نامنظمه امکان داره ک تخمکگذاری در روز ۱۱ بوده باشه؟ در ضمن من این ماه لتروزول مصرف کردم ممکنه بخاطر لتروزول کاذب بوده باشه ؟
ی چیز دیگه اینکه در روز ۱۱ من ساعت ۱ ظهر کیت استفاده کردم مثبت شد ولی ساعت ۴ بعدازظهر خط پایبنی باز منفی شد این یعنی چی؟
سلام
قاعدتا خط دوم وقتی مشخص می شود باید رو به کم رنگ شدن برود و سپس محو شود نه اینکه اول منفی شود و سپس کم رنگ
در هر حال کسانی که خیلی با کیت به نتیجه نمی رسند کم نیستند
اما اگر درست بوده باشد بدانیم که 36 ساعت بعد مثبت شدن تخمک آزاد می شود نه همان موقع یعنی 12 و 13 پریودتون
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان