آیا با وجود پریود امکان بارداری ه

سلام کارشناس عزیز.من دوره های پریودم همیشه 28 روزه و منظم بوده 4-5 ماهه که اقدام به بارداری کردم.اما این ماه دوره من 26 روزه شد و فهمیدم روز 12 پریود تخمک گذاری داشتم نه 14 که همیشه بوده.خونریزی من این ماه خیلی کم بود 2 تا 3 روز درصورتیکه همیشه 5 روز خونریزی و 2 روز لکه بینی تا 7 روز رو داشتم. تا حالا سابقه نداشته .میخوام بدونم علت این تغییر چیه؟ممکنه من باردار باشم؟ درضمن یکه هفته قبل پریود تهوع خیلی شدید همرا با درد کمر و زیر دل داشتم که درد کمر ادامه داره.فشارم 8 بود و سرم وصل کردم.از دیروز که روز 4 پریود بوده و پاک شدم طعم فلز تو دهنم احساس میکنم .میشه کمکم کنید؟

سلام
دوست عزیزم بله این امکان وجود اره اتفاقاً در برخورد با کشی که سیکلهای منظم و ..داشته و حال ذکر می کند که فقط 2-3 روز قاعدگی داشته اولین شک ما بارداری ست( البته خخیلی اوقات هم می شود که شک اشتباه بوده اما از نظر علمی اول باید حاملگی را برری کنیم با توجه به درد کمرتون هم توصیه می کنم حتماً مراجعه کنید و در صورت توصیه ، با آزمایش چک کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز ممنونم که جوابم رو دادید.من 3-4 روز پیش بی بی چک استفاده کردم منفی بود اما آزمایش خون ندادم.اگر خاطرتون باشه من پرولاکتینم بالا بود که قرص داستینکس خوردم و تموم شده و آزمایش خون برای پرولاکتین دادم .آیا تو این آزمایش اگر باردار باشم مشخص میشه؟با توجه به اینکه من با اینکه پریودم تموم شده ترشح دارم و درد زیر دل و کمر درد رو هم دارم.احساس تهوع و خستگی

سلام عزیزم ! آزمایش بی بی چک اونم در این زمان چندان ارزش نداره و پرولاکتین درسته در بارذاری تغییر می کنه اما ربطی به اثبات حاملگی مخصوصا در مورد شما با سابقه پرولاکتین بالا نداره به نظرم حتما بعد دادان آزمایش B-HCG اگر حامله نبودید به پزشک مراجعه کنید تا با معاینه علت درد بررسی شود ممکن است عفونت داشته باشید ... اگر هم مامان شدید ما رو بی خبر نذارید !
كارشناس مامايي فيروز

مرسی کارشناس عزیز واقعا تشکر میکنم از اینکه وقت میذارید و با حوصله جواب میدید.خسته نباشید.چشم حتما میگم.برام دعا کنید.لطف کردید فعلا خدا نگهدار

Re: آیا با وجود پریود امکان بارداری هست؟

سلام به همه خانمای گل و کارشناسان محترم
من تقریبا 14 روزه که اقدام به بارداری کردم ولی الان پریود شدم به نظر شما من دیگه حامله نیستم خیلی ناراحت و عصبی شدم از شما خواهش میکنم زود راهنماییم کنید ممنون میشم اگه زود جوابمو بدید

آتی جووووووون نوشته شده:سلام به همه خانمای گل و کارشناسان محترم
من تقریبا 14 روزه که اقدام به بارداری کردم ولی الان پریود شدم به نظر شما من دیگه حامله نیستم خیلی ناراحت و عصبی شدم از شما خواهش میکنم زود راهنماییم کنید ممنون میشم اگه زود جوابمو بدید
اگر پریود عادی باشد نه عزیزم بارداری منتفی ست
اما کلا خودتون رو ناراحت نکنید
بارداری زمان لازم دارد
چند وقت است اقدام کرده اید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین من ۴۱سالمه خیلی دلم میخواد باردار بشم یکبارهم اقدام کردم اما متاسفانه سه روزه پریودم تموم شده اما تهوع سرگیجه شدید دارم میخواستم ببینن با اینکه پریود شدم این علایم میتونه نشانه بارداری باشه یا نه ممنونم و در این سن باردارشدن باعث نارس بودن بچه میشه یا نه

سلام من کیست ریزدارم دکترم بهم قرص اتیسترون داده ماه اولی ک مصرف میکردم نزدیکی داشتم و منی کاملا داخل واژنم خالی شد
نزدیکی ۹روزمانده ب پری داشتم بادو روز تاخیر پری شدم ولی خیلی کمترازقبل بود الان ۴هفته از نزدیکی میگذره بیشترعلائم بارداریو دارم
البته بگم من انتی بیوتیک مصرف میکنم برای جوش صورتم امکان خنثی کردن قرص اتیسترونو داره؟؟
امکان داره حامله باشم یعنی؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 39 مهمان