مدروكسي پروژسترون و بارداري

سلام وقت بخير
ي مشكلي داشتم اگه ميشه منو راهنمايي كنيد.من بهمن پارسال موقع زايمانم وقتي امپول اكسي توسين زدن بهم درد زايمانم اروم شد و دكترم منو فرستاد خونه و متاسفانه بچه م چند روز بعد تو شكمم خفه شد،منو سزارين كردن تجربه خيلي تلخي بود،الان ٨ماه گذشته و من قصد بارداري دارم اين ماه دكتر بهم مدروكسي پروژسترون داد و گقت اقدام هم كنيد.ماهم اين كارو انجام داديم ولي باردار نشدم.سوالم اينه كه مگه مدروكسي پروژسترون باعث توقف تخمك گذاري نميشه؟پس چطوري دكتر گفت اقدام كن؟
ي سوال ديگه هم دارم،بنظر شما با وجود تزريق اكسي توسين دكتر مجاز به ترخيص من بود يا نه ( البته بدون هيچگونه معاينه اي منو مرخص كرد )

ممنون از وقتي كه ميذاريد

سونو فوليكول

سلام وقت بخير
من امروز روز ١٥پريوديم بود سونو فوليكول دادم
تخمدان سمت چپم فوليكول ٢٠ميلي متري داشت
تخمدان سمت راستم هم دو فوليكول ١١ميلي متري
سوالم اينه كه اون دو تا فوليكول سمت راست كه بالغ نشدن هنوز دوره بعدي پريود بالغ ميشن يا اينكه دفع ميشن؟واسه دوقلويي ميخواستم بدونم :)

بي بي چك كي جواب ميده؟

سلام
وقت بخير
ي سوال داشتم من روز ١٥پريوديم سونوي فوليكول دادم كه سايزش ٢٠ بود روز ١٨ هم بطور اتفاقي با سونو متوجه شدم تخمكم هنوز ازاد نشده رور بعدش پيش پزشكم رفتم كه باهاش در ميون بذارم ايشون هم سونو كردن و گفتن ازاد شده تخمكت(يعني روز ١٩ پري)
امروز ٣روز مونده تا پريود شم بي بي چك گذاشتم منفي بود( ٧روز از اخرين نزديكي گذشته)سوالم اينه كه آيا اين ماه بارداري رو ازدست دادم يا هنوز ميشه اميدوار بود و زود بي بي چك گذاشتم؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان