Re: آمپول اچ سی جی و اچ ام جی

من دکترم قرص کلومیفن از روز ۳تا ۷پریود بم داد استفاده کردم و از روز ۳ پریود تا ۱۱ یک شب در میون امپول اچ سی جی زدم و روز ۱۴ پریود امپول اچ ام جی دو واحد ۵۰۰۰تایی رو باهم زدم و امروز ک روز ۲۱ پریودمه دردی مثه درد پریودی زیر شکم و احساس گر گرفتگی و تهوع دارم این علایم برای چی میتونه باشه یکی بم بگه

با سلام
ببخشید من این ماه دارو مصرف کردم
از روز سوم تا هفتم دوره ام روزی 2 تا قرص لتروزول بمدت 5 روز و از روز هشتم تا 10 بمدت 3 روز روزی 2 تا امپول hmg زدم .سیکل من هم همیشه 26 یا 27 روزه هستش .الان که روز 28 ام هستم هنوز پری نشدم میخواستم بدونم عقب افتادگی پری ام میتونه از مصرف این داروها باشه یانه؟یه هفته ای هم میشه همش احساس خواب الودگی دارم گاهی اوقات نفس کم میارم و بی اشتها شدم و علاءم دیگه ای ندارم حتی لکه بینی هم این مدت نداشتم.ضمنا دو ساله واسه بارداری اقدام کردم و خودم 32 سالمه .ازمایش زیاد انجام دادم که میگن هیچ مشکلی نیس تنها مشکلی که دارم گفتن التهاب شدید دهانه رحم دارم .اگه میشه جوابمو بدین.ممنون

سلام دوستان
من تازه عضو تالار شدم و سوالی داشتم. میشه لطفا کمک کنید.
من زیر نظر دکتر برای بارداری در اقدامم. از روز 3 پری روزی دوتا کلومیفن و هر 8 ساعت متفورمین و روز 7 و 8 پری آمپول هاش ام جی زدم و دکتر ازم خواست 11 پری برم مطب پیشش که از قضا پنجشنبه شد و فقط صبح مطبش باز بود.رفتم و چند ساعت نشستم و دکتر نیومد و منم کلافه داشت گریم می گرفت که دکتر زنگ زد و گفت تو بیمارستان مریض اورژانسی داره و نمی تونه بیام و منشی در مطب رو بست. ساعت 2 بود و هیچ مطبی باز نبود.رفتم بیمارستان و فقط دکتر عمومی رو دیدم و ازش خواستم برام دوتا آمپول هاش سی جی بنویسه..اونم نوشت و منم بدون سونو امپول زدم. و فردا جمعه یعنی 12 پری هم بعدیشو بایستی بزنم.نمی دونم کارم درست بوده یانه. اگر تا شنبه صبر می کردم می شد 13 پری و نمی دونم درست بود امپول رو بزنم یا نه... لطفا راهنماییم کنید واقعا ناراحت و داغونم

mamane ayande نوشته شده:با سلام
ببخشید من این ماه دارو مصرف کردم
از روز سوم تا هفتم دوره ام روزی 2 تا قرص لتروزول بمدت 5 روز و از روز هشتم تا 10 بمدت 3 روز روزی 2 تا امپول hmg زدم .سیکل من هم همیشه 26 یا 27 روزه هستش .الان که روز 28 ام هستم هنوز پری نشدم میخواستم بدونم عقب افتادگی پری ام میتونه از مصرف این داروها باشه یانه؟یه هفته ای هم میشه همش احساس خواب الودگی دارم گاهی اوقات نفس کم میارم و بی اشتها شدم و علاءم دیگه ای ندارم حتی لکه بینی هم این مدت نداشتم.ضمنا دو ساله واسه بارداری اقدام کردم و خودم 32 سالمه .ازمایش زیاد انجام دادم که میگن هیچ مشکلی نیس تنها مشکلی که دارم گفتن التهاب شدید دهانه رحم دارم .اگه میشه جوابمو بدین.ممنون
سلام
عزیزم تاخیر زیر 5 روز رو جدی نگیرید در غیر این صورت آزمایش دهید
انشالله که زود زود خبر خوش بارداری تون رو بدهید
اگر اسپرم همسر و لولها و تخمک شما کاملا نرمال است و فقط مشکل التهاب دهانه ی رحم است شاید iui براتون خوب جواب بدهد(البته بعد زا درمان عفونت احتمالی و داشتن پاپ اسمیر نرمال)
كارشناس مامايي فيروز

محمدگل پسرم نوشته شده:سلام دوستان
من تازه عضو تالار شدم و سوالی داشتم. میشه لطفا کمک کنید.
من زیر نظر دکتر برای بارداری در اقدامم. از روز 3 پری روزی دوتا کلومیفن و هر 8 ساعت متفورمین و روز 7 و 8 پری آمپول هاش ام جی زدم و دکتر ازم خواست 11 پری برم مطب پیشش که از قضا پنجشنبه شد و فقط صبح مطبش باز بود.رفتم و چند ساعت نشستم و دکتر نیومد و منم کلافه داشت گریم می گرفت که دکتر زنگ زد و گفت تو بیمارستان مریض اورژانسی داره و نمی تونه بیام و منشی در مطب رو بست. ساعت 2 بود و هیچ مطبی باز نبود.رفتم بیمارستان و فقط دکتر عمومی رو دیدم و ازش خواستم برام دوتا آمپول هاش سی جی بنویسه..اونم نوشت و منم بدون سونو امپول زدم. و فردا جمعه یعنی 12 پری هم بعدیشو بایستی بزنم.نمی دونم کارم درست بوده یانه. اگر تا شنبه صبر می کردم می شد 13 پری و نمی دونم درست بود امپول رو بزنم یا نه... لطفا راهنماییم کنید واقعا ناراحت و داغونم
سلام عزیزم
درست این بود که در مرکز دیگری سونو می کردید و طبق آن روز تزریق مشخیص می شد
اما نگران نباشید انشالله که در بهترین زمان خبر خوش بارداری تون رو بدهید
توکل بر خدا
كارشناس مامايي فيروز

سلام لطفا جواب بنده رو هم بدید ... من روز۱۷پریودی سونو شدم فقط ۱فولیکول ۱۹میلی در تخمدان راست داشتم ک همون شب ینی یکشنبه شب امپول اچ سی جی زدم دوتا ولی نزدیکیم چهارشنبه شب بود چون شوهرم نبود خونه... میخواستم ببینم اثر داره تا اون روز ... روزای دو شنبه و سه شنبه خیلی تخمدان هام درد میکرد ولی متاسفانه نزدیکی نداشتیم ... و اینکه دکتر بهم اینوفولیک داد بخورم روزی دو شاسی .... من ده ماه قبلش با متفورمین باردار شدم و سقط شد باز دکترم برام بعد این مدت گلاوانس نوشت ولی روم نساخت و من دکترم رو عوض کردم ... اون بجای متفورمین اینوفودیک نوشت خاستم ببینم خودم متفورین هم زمان با اینوفولیک بخورم عیب داره؟؟؟

سلام
من تداخلی نشنیدم اما تجویز دارو باید بالینی صورت بگیرد
در مورد نزدیکی تون:
طبق قاعده باید سه شنبه صبح تخمک تون آزاد شده باشد
احتمال بارداری هست اما خوب زمان مناسب سه شنبه صبح بوده
ان شاءالله که نتیجه بگیرید
كارشناس مامايي فيروز

سلام من روز ۱۲ سیکلم فولیکول ۱۹ داشتم روز ۱۴ سیکلم دوتا امپولhcgتزریق کردم درد تخمدان و کمر داشتم که رفع شد
اما نوک سینه هام حساس شده بود که تا امروز ادامه داره

امروز روز ۲۴ ام سیکلم هست متوجه شدم که علاوه بر حساسیت نوک سینه درد سینه هم اضافه شده هست
آیا ممکنه من حامله باشم و کی آزمایش بدم که سریعتر جواب بگیرم

اینم بگم من اصلا بدون آمپول و قرص پریود نمیشم اما دکترم گفت چون این ماه تخمک گذاری داری خود به خود پریود میشی

من از ۱۰ سیکلم تا ۲۰ ام قرص استرادیول هم مصرف کردم

حالا من کی پریود میشم اگه حامله نباشم

و اینکه با این علایم احتمالی بارداری ام چقدر هس و کی میتونم ازمایش بدم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 38 مهمان