سایز فولیکول

با سلام خدمت کارشناس محترم
سوال داشتم از خدمتون
میخواستم بدونم فولیکول به چه سایزی که برسه تخمک آزاد میکنه؟
من این ماه روز 12 سیکل سونو انجام دادم و دو تا فولیکول 23 و 24 داشتم. روزهای 12 و 16 نزدیکی داشتم. ولی روزهای 14 و 18 چون حالم خوب نبود مسموم شده بودم نتونستم اقدام کنم. حالا با این شرایط احتمال حاملگی هست؟ فولیکولا چه روزی آزاد میشن؟ بیتر از 24 میل باید رشد کنن؟
آخرین ويرايش توسط 1 on مامان.نیاز.پارسا, ويرايش شده در 0.

Re: سایز فولیکول

سلام
دوست عزیزم بین 23 تا 25 میلی متر میزان رشدی ست که نهایتا انتظارش را داریم.و برای شما هم عالی بوده.(روزی 2-3 میلی متر هم رشد می کنند) پس نهایتا از روز سونو تا 2 روز بعد روزهای نهایی به عنوان تخمک گذاری شما محتمل می شود.
از نظر علمی هم هیچ بعید نیست که اسپرمها تا 3 روز کامل درون لوله ها و ... بمانند. پس نگران نباشید. توکل برخدا
كارشناس مامايي فيروز

خیلی ممنونم از پاسختون. خودم هم امیدوارم که این ماه باردار باشم. خدا خودش کمک کنه. من از دیروز صبح حالتهایی شبیه پریود دارم. چند دقیقه زیر دلم و پاهام درد میگیره و باز خوب میشه. و امروز هم ترشح سفید لیز داشتم. ظهر دهانه واژنم از این ترشحات بود. تقریبا 5 6 روز دیگه تا پریودم مونده. به نظرتون اینا میتونه نشانه های بارداری باشه؟؟؟

KarshenaseMamaee نوشته شده:واقعیت اینه که تجربه نمی گذاره که بگویم: بله نشانه هست یا نیست.
متاسفانه اینقدر تغییرات گزارش شده از زنان (در زمان اقدام و نه لزومآً بارداری) زیاد است که ...

بله کاملا درسته. واسم دعا کنبد. بازم ممنون از پاسختون. اگر باز سوالی داشتم مزاحمتون میشم

طاهره

سلام من ماه پیش با متفورمبن و لتروزول و سه تا آمپول فولبکولم شد ۲۸ و زیاد شد و دوتا ۱۳ آیا اگه این ماه فقط لتروزول و متفورمین بخورم بهتر نیست؟ اینکه آمپول نزنم تا لااقل بیش از حد رشد نکنه

ممنون از جوابتون .میخواستم بپرسم من همیشه تقریبا تا شش روز خونریزی دارم دوروز هم لکه بینی یعنی ۷روز پریودیم خونریزی هست اما ماه قبل آمپول و لتروزول و متغورمین خوردم این ماه خونریزیم فقط ۳ روز بود و اینکه بعد از مصرف این داروها عضلات شکمم درد دارن هر از گاهی حالت تهوع دارم و اینکه کنار تخمدونهای سمت راستم هم خیلی درد دارن آیا مشکلی وجود دارد؟ یا طبیعیه؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 38 مهمان