ا

سلام به همگی.من تازه به جمع شماها اومدم.من خیلی غم دارم خیلیییی.یک ماه پیش توی هفده هفتگی بچمو از دست دادم.متاسفانه مشکل داشت...سقط کردم... :cry:

سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.
میخ هایی در دیوار محکمتر میمانند،
که ضربات سخت تری را تحمل کرده باشند...

Re: ا

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
دوست عزیزم! متاسفم از اتفاقی که پشت سر گذاشتید!
انشالله بارداری سلامت دیگری رو به زودی آغاز می کنید!
ممنون از کارشناس محترم.دکتر به من اجازه بارداری داده ولی متخصص ژنتیک گفته فعلا باید آزمایش بدم و گفتن که هیچ جای دنیا دلیل مشکل رو تشخیص نمیدن پس چرا هزینه الکی پرداخت کنیم و آزمایش ژنتیک بدیم.لطفا بگید من چکار کنم؟
متاسفانه دکترا اصلا خوب توضیح نمیدن ...
سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.

دوست عزیزم!
چون مشکل شما بالای 12 هفته اتفاق افتاده، کار عقلانی که به نظر می آید این است که تحت نظر متخصص زنان حاذقی،بررسی های لازم جهت سقط راجعه(گرچه برای شما 1 بار بوده) و نیز زایمان زودرس رو انجام دهید.
بررسی های آزمایشگاهی (انعقادی و عفونی و ...)و یا بررسی ناکفایت بودن سرویکس و نیز سلامت بودن ساختار رحم و ...
و چنانچه مشکلی در موراد بالا یافت شد اول درمانش کنید و سپس بارداری مجدد. اگر هم یافت نشد اقدام کنید(با این روش کاریکه از دستتان بر می آمده انجام داده اید)
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:دوست عزیزم!
چون مشکل شما بالای 12 هفته اتفاق افتاده، کار عقلانی که به نظر می آید این است که تحت نظر متخصص زنان حاذقی،بررسی های لازم جهت سقط راجعه(گرچه برای شما 1 بار بوده) و نیز زایمان زودرس رو انجام دهید.
بررسی های آزمایشگاهی (انعقادی و عفونی و ...)و یا بررسی ناکفایت بودن سرویکس و نیز سلامت بودن ساختار رحم و ...
و چنانچه مشکلی در موراد بالا یافت شد اول درمانش کنید و سپس بارداری مجدد. اگر هم یافت نشد اقدام کنید(با این روش کاریکه از دستتان بر می آمده انجام داده اید)
کارشناس محترم مشکل بچه ما مشکل کوروموزومی بود و معده جنین دیده نشد.خود به خود سقط نشد توی بیمارستان با مجوز پزشک قانونی سقط شد و بعد کورتاژ کردک.
سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.

KarshenaseMamaee نوشته شده:پس اینطور . من گمان می کردم خود به خودی بوده. پس مشاوره ی ژنتیک رو داشته باشید عزیزم که ببینید آزمایش رو صلاح می دانند یا بی فایده می دانند
ممنون از راهنمایی شما.مشاوره ژنتیک هم رفتیم و گفتن صد در صد نمیشه تشخیص داد و مشکل رو برای بچه بعدی حل کرد. :cry:
از شما یه سوال دیگه هم دارم. دکتر به من قرص های کلسی کر و زینک و ایزن دادن که تازه شروع کردم و خیلی خوابم میگیره.یعنی همش دلم میخواد بخوبم.این قرصها رو زمانی که حامله بودم بهم دادن.آیا باید ادامه بدم یا قطع کنم؟
سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان