Re: اقدام برای بارداری

بچه ها سه روزه لکه بینیم زیاد شد امروز حالت تهوع داشتم واسهال بودم ...: (حالم بدع ....گشنمه ولی میلی به غذا ندارم

سلام عزیزم خوبی؟ الهی موقعیت سختیه میفهمم بیشتر از همه سردرگمیه آدمو اذیت می کنه. ان شاء الله زودی نی نی دیده بشه خیالت راحت بشه . دعا می کنم برات عزیزم.
دکترت چیزی نگف نظری نداشت؟

منم چند روزه بدجور درد دارم تو پهلوم و تخمدان ها و ... همه جای بدنم گرفتگی دارم هی. و از همه مهم تر نوک یکی از سینه هام سوزن سوزن میشه . دیروز رفتم دکتر گفتم شاید کیسته آخه خونریزی هامم کم شده . سونو شکمی کرد گف چیزی نیس. میگم پس این دردا از چیه؟ گف آزمایشاتو بده بررسی میکنیم . در حالیکه ۳-۴ ماه پیش اون آزمایش ها رو انجام داده بودم. یکم نگرانم

ara1371 نوشته شده:یعنی به فرض بتای من الآن 1545...ساک رو نشون میده سونو شکمی؟
من تمام سعیم اینه که به عمل نرسه وبادارو رفع بشه چون واقعن هزینه عملشو ندارم وشرایطم یخورده تب وتاب داره ...
لکه بینیم ازبعد سونو واژینال که روز 19آبان انجام دادم زیاد شده ....هیچ دردیم ندارم ...بی بی چکم که استفاده میکنم پررنگتر از سری های قبله ....سونو واژینالهیچ دیده نشد نه ساکی نه حاملگی ونه کیستی جالب اینه که ضخامت آندومترم 3و4م م بود که برای بارداری مناسب نیست پس بااین حساب خیلی محتمله که بارداریم خارج رحم باشه ....هووووووف دکتراهم که فقط امروز و فردا میکنن لوله بترکه ....
سلام عزیزم
اگر بتا بالای 1500 بوده و ساک رویت نشده و آندومتر اینقدر نازک
پس حتما بررسی های دقیق تر برای بارداری خارج از رحم را تحت نظر متخصص حاذقی باید داشته باشید
به شخصه شاهد مواردی که در سونو بارداری خارج از رحم دیده نشده بوده اما با مراجعه به متخصص حاذق رویت شده، بوده ام!
كارشناس مامايي فيروز

آلاء نوشته شده:منم چند روزه بدجور درد دارم تو پهلوم و تخمدان ها و ... همه جای بدنم گرفتگی دارم هی. و از همه مهم تر نوک یکی از سینه هام سوزن سوزن میشه . دیروز رفتم دکتر گفتم شاید کیسته آخه خونریزی هامم کم شده . سونو شکمی کرد گف چیزی نیس. میگم پس این دردا از چیه؟ گف آزمایشاتو بده بررسی میکنیم . در حالیکه ۳-۴ ماه پیش اون آزمایش ها رو انجام داده بودم. یکم نگرانم
سلام ببخشید ممکنه ب سوال منم جواب بدید؟
جواب آز رو گرفتم بتام ۱/۴۸ بود ک منفیه. بقیه مقادیر هم عین سابقه یا یکم تغییر تنها lh تو آز قبلی ۸/۴۰ بود ک این دفعه شده ۱۵/۷ این افزایش ترسوند منو. بعد وای جایی خوندم ک تو روزهای تخمک گذاری بالا میره این فاکتور و طبیعی هم هس. منم دقیقا روز ۱۴ دوره رفته بودم. آیا این حرف درسته و مشکلی وجود نداره برام؟ ینی قرصی
چیزی نمیخواد دیگه؟
و سوال دومم اینه ک قرص دوفاستون با فرتیل ام سی تداخل داره یا نه و میتونم دوتاشو با هم مصرف کنم؟
هردو این قرصا هرکدوم نظر ی پزشکه برا همین موندم ک دوتا رو مصرف کنم یا فقط یکی رو

سلام گل نازم روز سه شنبه هفته پیش اورژانسی عمل سزارین شدم خداروشکر لوله هام سالم بودن ...الآن چهارروزه خونه مادرمم بنده خدا رو انداختم زحمت ونگرانم ....
من روز دوشنبه هفته پیش تشخیص دادن که بارداری خارج رحمه جنین 1/8میلیمتر بوده درلوله راستم ...بعد یه دوز آمپول زدن سه ساعت بعدش درد عجیبی گرفتم ازساعت نه شب درد گرفتم تا ساعت پنج صبح سه شنبه ....نگو این جنین بعد تزریق آمپول ازلوله دفع شده افتاده پشت مثانه اونجا هم داشته رشد میکرده دردش به حدی بود که مثانه م انگار پر بود نه میتونستم بشینم نه میتونستم برم دستشویی بعد کم کم درد اومد طرف قسمت راستم زیر قفسه سینه جوری بود که انگار قفسه سینه رو ازجا میکند شانه سمت راستم یه تیرایی میکشید بعد ساعت چهار صبح پزشک اومو دست گذاشت رو شکمم باد کرده بود گفتن اورژانسی باید عمل بشم لوله ترکیده ...رفتم زیر عمل چون ازکمر بیهوشم کردن میتونستم بفهمم چی میگن بعد اینکه شکمو پاره کردن تعجب کردن چون میگفتن لوله ها سالمه داخل رحم هم هیچی نیست منم گفتم سونو گرافی آخرم جلو رحم وپشت مثانه یه چیزی دیدن اوناهم نگاه کردن درش آوردن ...یه بدبختی بود که ازسرم گذشت ...من دوهفته پیش رفتم بیمارستان ازبس آزمایش بتا گرفتن بعد چهارروزیدفعه از2099اومد 357گفتن یعنی دفع میشه دوروز بعد دوباره بتا رو تکرهر کردن شد 2637...:/فوری گفتن برم سونو واژینال فرستادنم وفهمیدن خارج رحمی آمپول هم تزریق کردن وبعدش اینطور شد : (....لوله هام سالم مونده ولی موندم میترسم بارداری بعدیمم خارج رحم شه ....

خیلی دردسر داره خدا دیگه همچین بارداری رو نصیب کسی نکنه ....اگه پیگیر نمیشدم شاید ماه دیگه زنده نبودم ...خدارو صد هزار مرتبه شکر
شوهرم خیلی ترسیده دیگه بهم گفته بچه نمیخواد ...منم یجورایی میترسم طرف بارداری برم ازطرفیم واقعن دلم بچه میخاد وشوهرم فوق العاده آدم بچه دوستیه بخاطر من نگرانه میگه بچه نمیخام ...حالا من موندم اگه بخوام اقدام کنم اول باید چیکار کنم بعد چندماه اقدام کنم ...!!!!...
آله تو الآن چطوری دردات بخاطر چی بود؟....

سلام. واااااااااااااااای عزیزززززم. خدا خیلیییییییییی رحم کرده . هزاران هزار بار شکرش . بدنم یخ کرد عزیزم خوندم اینارو. واقعا لطف خدا بوده ک متوجه شدن سر عمل.
خیلیییییییییی بابت اینکه هر دو لوله سالمن خوشحال شدم خدا رو شکر. من ی لوله رو از دست دادم . وای با این همه نا امید نیستم. خدا بخواد بده میده ما ها داریم با این چیزا سر خودمونو گرم می کنیم.
حق میدم بهت عزیزم همچنین ب همسر محترم . منم اون روزها خیلییییی نگران بودم از تکرارش.من حتی کلا قید بچه رو زده بودم تا ی مدت. ولی الان سپردم دست خدا هر چی خودش صلاح میدونه ک میدونم واسم خیر محضه.
شمام مث من شدی مادر شهید. ب این فک کن ک ی امانتی داری تو بهشت و نی نی هامون میرن پیش حضرت زهرا س و پرورش پیدا می کنن چی از این بهتر و بالاتر. تازه قیامت هم دم در بهشت منتظر مامان باباشون میمونن :P

والا نمیدونم. از وقتی فرتیل سی ام رو شروع کردم تا چند روز پیش ببخشید هر روز دل پیچه و اسهال داشتم. ولی ۳-۴ روزه بهتر شدم. دردای عجیبی دارم . از ۱۲ روز مونده ب پریود هم بشدت درد کمر و زیر دل دارم و هر لحظه احساس می کنم الانه ک پریود میشم خیلییی درد دارم.نگران کیست بودم ک نبود شکر خدا. سر پا هم سرگیجه میگیرم گاهی . و دو سه بارم تو این مدت استفراغ داشتم. و ببخشید نفخ شدید.
امروزم نافم همش درد میگرف ک تو یکی از درداش نفسم رف ی لحظه و بشدت تنگی نفس گرفتم مهمونم بودم خیلی نگران شدن. ولی شکر خدا زود رفع شد. ب دکترمم زنگ زدم ولی متاسفانه جواب ندادن. نمیدونم از این قرص جدیده اس یا چی.
آخه تو نت هر چی گشتم عوارض نزده براش.
توکل بخدا منتظر پریودم ک ۱۲ آبانه ببینم چی میشه

سلام آله جان خوبی؟.....
چندروزه اینطوری ؟...توهم بخاطر بارداری خارج رحم سزارین شدی؟
ازبعد عمل اینطور شدی؟....اگه بخاطر قرصه حتمآ به دکترت بگو ...تا یه جایگزین دیگه بده بهت ....امیدوارم که خبری ازپریودی نشه ویه بارداری سالمی پیشرو داشته باشی ...
خیلی دلم گرفته حالت افسردگی گرفتم ...من اینجا شوهرم اونجا : (...از زندگیم سرد شدم از طرفیم دیروز رفتم خونمون گفتم یعنی خوب وسرحالم ...اما توخونمون هیچکی نبود یدفعه اومدم غذا درست کنم تا بوی غذا خورد به من رنگ وروم زرد شد حالت تهوع گرفتم وبی حال دراز کش شدم شوهرم فشارمو گرفت 10بود گردنمم درد میکنه اگه زیاد سرپا باشم سرگیجه میگیرم یه حالت ضعف وتهوع داشتم دیگه غروبش خوب نشدم ترسیدم گفتم منو ببره خونه مامانم : (...الآنم باز خونه مادرمم نمیدونم چی بخورم خوب شم ...توبعد عملت چیا خوردی خوب شدی ؟؟؟....

دیروزاومدم کمی اسفناج ازیخچال دربیارم همین که در یخچالو باز کردم نمیدونم بخاطر بوی یخچال یا بخاطر سردیش حالم بد شد یهو .....
شوهرمم خیلی ناراحته چون فشارمم خوبه نمیدونن علتش چیه!!!!!....

ara1371 نوشته شده:سلام آله جان خوبی؟.....
چندروزه اینطوری ؟...توهم بخاطر بارداری خارج رحم سزارین شدی؟
ازبعد عمل اینطور شدی؟....اگه بخاطر قرصه حتمآ به دکترت بگو ...تا یه جایگزین دیگه بده بهت ....امیدوارم که خبری ازپریودی نشه ویه بارداری سالمی پیشرو داشته باشی ...
خیلی دلم گرفته حالت افسردگی گرفتم ...من اینجا شوهرم اونجا : (...از زندگیم سرد شدم از طرفیم دیروز رفتم خونمون گفتم یعنی خوب وسرحالم ...اما توخونمون هیچکی نبود یدفعه اومدم غذا درست کنم تا بوی غذا خورد به من رنگ وروم زرد شد حالت تهوع گرفتم وبی حال دراز کش شدم شوهرم فشارمو گرفت 10بود گردنمم درد میکنه اگه زیاد سرپا باشم سرگیجه میگیرم یه حالت ضعف وتهوع داشتم دیگه غروبش خوب نشدم ترسیدم گفتم منو ببره خونه مامانم : (...الآنم باز خونه مادرمم نمیدونم چی بخورم خوب شم ...توبعد عملت چیا خوردی خوب شدی ؟؟؟....
سلام عزیزم نه من چند روز دیگه میشه یک سال ک عمل کردم. بعد عمل خوب بودم و مشکلی نداشتم غیر از درد جای بخیه و روزای اول واااقعا روده ام پدرمو در آورد با عرض معذرت هر نفخی ک می کردم جیغم در میومد بخیه ام درد میگرف.
با دکترت حرف زدی در مورد حالت هات؟
کاملا میفهممت منم خیلی سختم بوذ برا همین بیچاره مامانم ده روز از شهرستان اومد و موند خونه ما. کاش بشه با مامانم حرف بزنی ایشون بیان خونه ات حداقل از صب تا شب و خونه خودت باشی. کمک های مادر وااااااقعا لازمه ولی اون آرامشی روک همسرت میتونه بده بهت هیشکی نمیتونه.
حتماااا با دکترت حرف بزن. ان شاء الله ک از عوارض عمله و زود خوب میشی . و این روزها برات کمرنگ میشه ان شاء الله با وقایع خوش
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان