Re: اقدام برای بارداری

سلام. من سه سال پیش زایمان طبیعی کردم.
۲۷ سالمه.
یکسال اخیر پریودام ۳۱ روزه بود. سه ماه اخیر سه روز قبل پریود لکه بینی داشتم.
اخرین پریودم با احتساب لکه بینی ۲۸ اسفند بود.
۱۰فروردین طی رابطه کاندوم داخل واژن پاره شد
از دوشنبه دل درد و کمردرد نسبتا شدید دارم و دیروز موقع خشک کردن با دستمال دوبار ،یکم کوچیک خون صورتی دیدم ولی الان چیزی نیست.
۱۳ ام ترشحاتم مثل سفیده تخم مرغ بود.
دوشنبه ترشحات کرم رنگ کرمی داشتم اما امروز تقریا خشکم
از دیشب سه تا بی بی چک گذاشتم اما بعد نیم ساعت مثبت شد. صبح آز خون دادم منفی بود. الان دوباره بی بی چک گذاشتم تقریبا سر پنج دقیقه مثبت شد اما کمرنگ
لطفا راهنمایی کنید الان من مشکلم چیه چیکار کنم؟ باردارم؟ یا ممکن مشکل دیگه ای داشته باشم

سلام دوست عزيز
تا زماني كه موعد پريود شما به تاخير نيفتاده،بي بي چك نميتواند كمكي به شما بكند.ضمنا جواب بي بي چك در ١-٣دقيقه اول قابل اعتماد است وبعد از٣دقيقه خطهاي اضافي روي ان ظاهر ميشود.اگر شروع خونريزي شما از روز ٢فروردين بوده است آزمايش خون را چند روز ديگر تكرار كنيد تا از نتيجه بارداري مطلع شويد.
اگر بعد از رابطه مشكوك قرص اورژانسي استفاده نموده ايد علائم ميتواند مربوط به قرص باشد.
در صورتيكه استفاده نكرده ايد و علائم شديدتر شد به درمانگر باليني خود مراجعه نماييد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام. صبحتون بخیر. کارشناس محترم من هر روز قبل از تخمک گذاری دمای بدنم رو اندازه گیری و یادداشت میکردم معمولا بین ۳۶/۵ تا ۳۶/۷ متغیر بود ولی از روز ۱۶ پریودی دمای بدنم ۳۶/۹ شد و امروز که روز ۱۸ پریودیم هست دمای بدنم به ۳۷ رسیده. آیا ممکنه باردار باشم؟

سلام دوست عزیز
دمای بدن چوت تحت تاثیر عوامل متعددی است خیلی قابل اعتماد نمیباشد.ولی غیر محتمل هم نیست.در صورتیکه برای اطلاع از بارداری عجله دارید و قاعدگیهای تان منظم است میتوانید یک هفته قبل از به تاخیر افتادن پریود با انجام آزمایش خون از باردار بودن خود اطمینان حاصل نمایید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
نخیر ازبیبی چک بعد از به تاخیر افتادن پریود حداقل به مدت ۵روز میتوانید استفاده نمایید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت بخیر. ببخشید من درحال اقدام به بارداری هستم و امروز ۲۸ سیکلم هست. دو روزه ترش میکنم و احساس میکنم معده ام سنگینه. چون درحال اقدام هستم موردی نداره قرص رانیتیدین بخورم؟ گرسنه میشم ولی به محض غذا خوردن معده ام اذیت میکنه. صبحها هم به محض بیدار شدن از خواب میبینم ترش کردم. تو رو خدا کمک کنید

سلام دوست عزيز
در ابتدا براي كاهش مشكل معده اين اقدامات را انجام دهيد در صورتيكه نتيجه نگرفتيد ميتوانيد دارو استفاده كنيد.
وعده هاي غذايي متعدد با ميزان كم در هر بار
استفاده از غذاهاي كم چرب و كم ادويه
بالابردن سر تخت هنگام خواب
پرهيز از خم شدن ويا صاف دراز كشيدن
پرهيز از دراز كشيدن بلافاصله پس از غذا
استفاده از آنتي اسيدهاي خوراكي مثل هيدركسيد آلومينيوم يا هيدروكسيد منيزيوم يا شيرمنيزي
در نهايت استفاده از رانيتيدين
كارشناس مامايي فيروز

با سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس عزیز ممنون که وقت میزارید.من روز ۱۴ پریودی سونو دادم فولیکول ۱۰ و ۲۵ میلی در تخمدان راست داشتم .دکتر hcg برام تجویز کردن همون شب احساس گرگرفتگی داشتم و صبحش دل درد گرفتم ایا این میتونه نشانه تخمک گذاری باشه ؟ایا احتمال بارداری هست ؟ سه ماه پیش یه سقط داشتم که دکتر میگفت علتش بارداری پوچ بوده چون عدد بتام خیلی پایین بود ‌بخاطر همین خیلی نگرانم ومیترسم خدایی نکرده باز اونجوری بشم .

سلام دوست عزيز
خواهش ميكنم
با وجود فوليكول ٢٥احتمال تخمك گذاري زياد است .نگران نباشيد انشالله منجر به بارداري نرمال خواهد شد.
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از شما انشاالله..
با عرض پوزش یه سوال دیگه هم داشتم ..از روز ۱۴ پری هرشب اقدام داشتیم امروز که ۱۸ پریودمه خیلی خیلی زیاد ترشح دارم که به صورت آبکی هستش عذر میخوام ولی طوریه که لباس زیرم خیس میشه علتش چی میتونه باشه ؟ میتونه از نشانه های بارداری باشه ؟
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 12 مهمان