Re: اقدام برای بارداری

ara1371 نوشته شده:من ازوقتی عمل شدم دیگه چکاپ ندادم نه آزمایشی نه تست بتایی ....قبل اینکه مرخص بشم بتام 57بود ....نکنه دوقلو بوده اونیکی توی اونیکی لولم باشه o_O...؟؟؟؟
نه اگه تو لوله ات بود تا حالا از درد ب خودت میپیچیدی.
من انقد اصرار کردم دکتر بتا نوشت برام وگرنه میگف نیازی نیس اصلا.

ara1371 نوشته شده:آله منم سابقه تاخیر نداشتم این پریود آخریم سر این بارداری بایه روز تاخیر پریود شدم روز پنجم بی بی چک زدم دوتا خط پررنگ بود بتامم 978بود
ینی کامل پریود شده بودی؟

ara1371 نوشته شده:انشآلله باردار باشی بارداری سالم ....ازاون لکه بینی هم نترس ممکنه بخاطر لانه گزینی باشه ....
آله به نظرت من برم یه چکاپ بدم ؟
فک نمی کنم آبجی . آخه همه بی بی چکامم منفیه. حتی هاله هم نداره ک دلم خوش اون باشه.
آره بنظر من حتما برو دکتر ی سر. خیال خودت راحت میشه‌

ara1371 نوشته شده:آله توچندروز بعد سزارین پریودشدی؟....من سه روز بعد عمل کمی لکه بینی داشتم فقط تا دوروز دیگه ازاونموقع چیزی ندیدم تاالآن ....باید کی بفهمم پریود میشم ؟
من همون بیمارستان بعد عمل کلی خونریزی داشتم یادم نیس چقد طول کشید تموم شه. ولی اگه اشتباه نکنم حدودا ۴۰ روز بعد عمل پریود شدم.
نگران نباش بدنا با هم متفاوتن . سر وقت میاد خودش

سلام خسته نباشید
همسر من واریکوسل داشته عمل کرده حدود چهارماه قبل
Fast forward motiliy(class A) قبل ازعمل ۵بود ولی بعداز عمل ۰ شده ،میشه بگید علت چیه ممنون میشم

سلام
متاسفانه جراحی ها بسیار شاهد بودیم که اثر نداشته عزیزم
فقط شما نیستید عزیزم
نگران نباشید
برای ivf الان موقع مناسبی ست و خیلی از موارد رو به تازگی موفق دیدیم
كارشناس مامايي فيروز

سلام
ممنون میشم جواب من رو سریع بدید
من ۲۷سالمه و ۲۵ سالگی ازدواج کردم  و تنبلی تخمدان دارم. و قبل از ازدواج تا همین خرداد ۹۷ قرص ضد بارداری مصرف میکردم تا پریودیم منظم بشه قصد بادراری دارم و ۳دوره لتروزول مصرف کردم
همیشه تو محاسبه ی روز تخمک گذاری مشکل دارم. چون همیشه یک روز لکه بینی دارم (همیشه به این شکل مثلا دیروز غروب  یکی دو لکه داشتم دیگه کامل قطع شد تا امروز ظهر که خون ریزی شروع شد)
باید روز پنجم لتروزول رو شروع کنم
سوالم اینه ک باتوجه به شرایطم دیروز رو روز اول محسبه کنم یا امروز؟؟؟
پیشاپیش بابت پاسختون مچکرم.

سلام
من ۲۷سالمه و ۲۵ سالگی ازدواج کردم  و تنبلی تخمدان دارم. و قبل از ازدواج تا همین خرداد ۹۷ قرص ضد بارداری مصرف میکردم تا پریودیم منظم بشه قصد بادراری دارم و ۳دوره لتروزول مصرف کردم
همیشه تو محاسبه ی روز تخمک گذاری مشکل دارم. چون همیشه یک روز لکه بینی دارم (همیشه به این شکل مثلا دیروز غروب  یکی دو لکه داشتم دیگه کامل قطع شد تا امروز ظهر که خون ریزی شروع شد)

افروز نوشته شده:سلام
سلام روز اول خونریزی تون روز یکم شماست
كارشناس مامايي فيروز

علایم بارداری یا پریودی؟
باعرض سلام خدمت کارشناس محترم. من ۴ ساله ازدواج کردم. بعد دوسال از ازدواج اقدام به بارداری کردم. بعد عدم نتیجه متوجه مشکل تنبلی تخمدانم شدم. چند دوره قرص لتروزول و کلومیفن مصرف کرده و نتیجه نگرفتم. این ماه ۱۰ روزه عقب انداختم. روز ۳ام از عقب انداختن بیبی چک منفی بود. دو سه روزه درد خفیف زیر دل و کمر درد دارم. می ترسم از بیبی چک استفاده کنم. نظرتون چیه؟

سلام خدمت کارشناس محترم.من ۲۵‌ سالمه یک ساله نیمه ازدواج کردم.پرستار هستم شبکاری دارم به خاطر همین همه شبایی ک احتمال میدم تخمک گذاریم باشه نیستم ک اقدام کنیم.دورم ۲۸ روزه هست همیییشه منظم بوده .دوماهه اقدام کردم ولی...
من ۱۴ اذر پریود شدم ۶ روز خونریزی داشتم بعد چند روز لکه بینی بود و مجدد خونریز شدید داشتم حدود ۵ روز. و همچنان که یک دی هست وقتی میرم دستشویی لکه میبینم.درواقع حدد ۱۶ روز پریودیم طول کشید.بتا چک کردم گفتم شاید سقط داشتم ک خونریزیم قطع نمیشه ولی منفی بود.اینقدر هم تو هفته شیفت دارم وقت نمیکنم برم دکتر.ب نظر خودم هورمونام بهم ریخته.نظر شما چیه؟

:P :P :P سلام خدمت کارشناس محترم.من ۲۵‌ سالمه یک ساله نیمه ازدواج کردم.پرستار هستم شبکاری دارم به خاطر همین همه شبایی ک احتمال میدم تخمک گذاریم باشه نیستم ک اقدام کنیم.دورم ۲۸ روزه هست همیییشه منظم بوده .دوماهه اقدام کردم ولی...
من ۱۴ اذر پریود شدم ۶ روز خونریزی داشتم بعد چند روز لکه بینی بود و مجدد خونریز شدید داشتم حدود ۵ روز. و همچنان که یک دی هست وقتی میرم دستشویی لکه میبینم.درواقع حدد ۱۶ روز پریودیم طول کشید.بتا چک کردم گفتم شاید سقط داشتم ک خونریزیم قطع نمیشه ولی منفی بود.اینقدر هم تو هفته شیفت دارم وقت نمیکنم برم دکتر.ب نظر خودم هورمونام بهم ریخته.نظر شما چیه؟
و روش پیشگیریم طبیعی بوده.شوهرم کارش عسلویه هست در ماه چند روز بیشتر پیشم نیست.حدودا یک ماهی هست که اومده شیراز و باهمیم به نظرم بدنم تعجب کرده .یه سیکل منظم رابطه داشتیم تعجب کرده.

سلام آله عزیزم بی بی چک زدم منفی بود خداروشکر ...آره درسته ضعفم بخاطر عمله ...فردا پس فردا میرم واسه چکاپ ...
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 41 مهمان