Re: اقدام برای بارداری

سلام خانم دکتر.من این ماه قرص گلوکوفاژ.لترزول و والوارات ۲ و دوفاستون نسخم بودو ۳ امپول hmg.قرص لتروزول ازروز ۵ هرشب دوتا خوردم بقیه دارو هارو تا روز ۱۶ پریودیم که سونو گرفتم خوردم وامپول ها رو در ۷ و۸ و۹ پریودی زدم.وبه دلیل داشتن یک فولیکول دراین روز به ۱۲ میلی مترومدت یکسال اقدام به بارداری وخستگی از قرص دارو هارو دیدگه نخوردم‌فقط چن بار به اصرار همسرم دوفاستون و والوارات چن روز استفاده کردم.ولی بازم ادامه ندادم.من پریودی هام ۳۲ روزس.کلا دیگه دارو هارو نخوردم.والان سه روزه پریودنشدم.ایا دلیلش میتونه نخوردن دارو ها باشه که پریودیم عقب زده یا ده دلیل عفونت؟من ۱۴ روز مونده به پریودی دیگه اقدام نکردم قبلش اقدام کردم؟اگه باردار باشم کی تست بزنم بهتره .اگه میشه زود جواب بدین

سلام دوست عزيز
از قسمتي كه فرمودين فوليكول ١٢ميليمتري داشتين بقيه رو متوجه نشدم وليكن شما از همين امروز ميتوانيد تست Bhcg(تست تشخيص بارداري از راه خون) انجام دهيد
كارشناس مامايي فيروز

یعنی من قرصامو تا روز سونو که روز شانزه پریودی خوردم.بعد دیگه نخوردم به جز سه بار دیگه و خوردن قرصامو قطع کردم.به نظرتون ممکنه باعث شده باشه پریودیمو عقب انداخته باشه.

فکرمیکنم دلیلش اینه یا عفونت دارم پریودیم عقب افتاده براهمین میترسم تست بدم منفی باشه.اگه الان بدونم قرص نخوردنم باعث عقب افتادگی شده یکم ازاسترسم کم میشه اگه تستم منفی شد دلم نشکنه.ممنون میشم‌ بهم بگین لطفا

سلام دوست عزيز
در يك سيكل نرمال قاعدگي افزايش و كاهش هورمونها باعث تخمك گذاري و پريود ميشوند و عدم مصرف قرصهاي شماتاثيري در به تاخير افتادن پريود ندارد ولي گاهي اوقات عفونت باعث نامنظمي در پريود مي شوذ.
كارشناس مامايي فيروز

بارداری

با سلام من ماه پیش رابطه محافظت نشده داشتم و قرص اورژانسی مصرف کردم و پریود هم شدم البته کم تر بود خونریزیم الان ۱۴ روز از پریودیم گذشته و خیلی کم لکه بینی دارم به نظرتون این لکه بینی نشانه بارداری هست یا از عوارض قرص اورژانسی

بارداری

با سلام من ماه پیش رابطه محافظت نشده داشتم و قرص اورژانسی مصرف کردم و پریود هم شدم البته کم تر بود خونریزیم الان ۱۴ روز از پریودیم گذشته و خیلی کم لکه بینی دارم به نظرتون این لکه بینی نشانه بارداری هست یا از عوارض قرص اورژانسی

سلام دوست عزیز
معمولا بعد از مصرف قرصهای اورژانسی برای چند دوره نظم سیکلهای قاعدگی بهم میخورد این لکه بینی هم به احتمال زیاد مربوط به همان نامنظمی هاست ولی بهتر است جهت اطمینان آزمایش بارداری انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

اخه من فقط دو سه ساعت لکه بینی داشتم اونم خیلی کم مگه لکه لانه گزینی بین دو تا سه روز نیست والبته امروز بی بی چک هم گذاشتم منفی بود باز ارمایش بتا بدم؟

سلام دوست عزیز
هرچند لکه بینی لانه گزینی هم ممکن است از چند ساعت تا چند روز طول بکشد ولی به نظر نمیرسد لکه بینی شما مربوط به حاملگی و لانه گزینی باشد به خصوص اینکه جواب بی بی چک هم منفی شده است
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم دکتر من با امروز ۱۰ روز ازپریودیم میگذشت وپریودیام ۳۲ روزه بود.یک روز روز ۷ و همچنین امروز بی بی چک زدم .یکی اولی یه هاله داشت دومی یه خط کمرنگ ظاهر شد.شب هفت چن تا لکه بینی خیلی خیلی کوچیک نارنجی وزد داشتم بعد فرداش قطع شد تا امروز خونریزی کردم کامل قهوه ای تیره بود مثل همیشه که پریود میشم اولش اینجوری خون میاد.تازه میخواستم فردا برم ازمایش خون بدم.الان نوار گزاشتم.نمیدونم چرا اینجوری شد علایم داشتم.مثل حساس شدن پستان درد سینه موقع دست زدن.کم اشتهای نفخ.زیر شکمم هم هرروز یک کوچولو تیر میکشید.کمر دردم داشتم‌.زودم خسته میشدم.دلیلش چیه؟
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 91 مهمان