Re: اقدام برای بارداری

ara1371 نوشته شده:سلام خسته نباشید ...
من واسه معاینه پیش یه مامای خونگی رفتم ایشون گفتن من کیست تخمدان دارم وتنبلی تخمدان .کیست بچه وعفونت دارم ....منظور ازکیست بچه چیه ؟
من تا به حال نشنیده ام عزیزم

كارشناس مامايي فيروز

سلام عزیزم
اگر قصد استفاده از گیاهان دارویی و ...رو دارید حتما به یک متخصص طب سنتی حاذق مراجعه کنیدحتما و حتما تا
طبع شما رو تشخیص بدهند و طبق اصول درست به شما تجویز کنند که نگرانی نداشته باشید و مشکل ساز نشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام بنده مراجعه کردم و ایرادی ندیدن وگفتن که مصرف رازیانه رو ادامه بدم .....
حالا سوالم اینجاست من ازروز پنج سیکلم که میشد 28تیر هرصبح یه استکان عرق رازیانه میخورم وهرشب قبل خواب یدونه قرص ال دی مارک لویتود استفاده میکنم عرق رازیانه رو بخاطر تنبلی وال دی رو بخاطر کیست ....اینها باهم تداخلی ایجاد نمیکنه وضرر نداره ؟....اگه ضرر داره ضررش چی میتونه باشه به جز اینکه اثر قرصو کاهش بده چه ضرر دیگه ای میتونه داشته باشه ..
وتواین مدت هیچ گونه جلو گیری ندارم ...ممنون میشم ازپاسختون :*

سلام عزیزم
من تداخلی نشنیده ام
البته تحقیقات کاملی هم درزمینه تاثیرات گیاهان دارویی و ... روی داروهای شیمیایی نداشته ام...متاسفانه
كارشناس مامايي فيروز

سلام حانوم کارشناس عزیز ببخش بابت سوال بیشمارم :*
من ازروز پنج سیکلم قرص ال دی روشروع کردم به خوردن ...وصبحها هم ازپنج سیکلم م تاروز تخمک گذاری عرق رازیانه خوردم ...الآن 28سیکلم ازدوهفته پیش کم وبیش زیر شکمم کمی پایینتراز زیر نافم حالت تپش دلهوره مث نبض حالت منقبض شدن دارم که شبا قبل خواب بیشتر حسش میکنم ....من تقریبآ طول سیکلم منظم و26روزه بوده الآن 28سیکلم دوروز گذشته پری نیومده چون اولین ماهیه ال دی خوردم جز تاخیر حساب میشه این دو روز یا بی نظمی ؟...این نبضزیر نافمم اولین باره تواین ماه اینطور شدم قبلآ این نبضو نداشتم ....به نظرتون این ازچیه ؟

سلام خانوم خسته نباشید من بعد دوروز ازتاخیر پریود شدم الآن که روز دوم پریودمه خونریزیم خیلی کم شده بخاطر قرصست ؟؟....

سلام اون علتش بخاطر آب شدن کیستم بود وکیشتام خوب شده بودن ...
ببخشید من سیکلام بین 24تا سی روز فرق میکنه هیچوقت بیشتر از سی روز طول نکشیده من شب 25سیکلم نزدیکی داشتم وقتی خودمو پاک کردم منی قهو های رنگ بود همیشه اینطوری میشد فرداش پری میشدم ولی پنج روز گذشت خونی ندیدم تا شب سی سیکلم بعد نزدیکی رگ خونی دیدم امروز اول صبح خونابه دیدم ومن همیشه وقتی پریود میشدم لخته کشدار خونی غلیظ میومد ازم ولی امروز اینطور نبودم خونابه به شکل قهو ه ای رنگ یا صورتی رنگه دیروز سه تا بی بی چک پشت سرهم زدم بعد یه ربع هاله داشت ...امروزم که خونابه دیدم بی بی چک زدم دوباره هاله کمرنگ داشت ....ممکنه این هاله بخاطر کیست باشه؟....علایمم هم از 25سیکل شروع شد نا 29سیکلم کمردرد اون گردی پایین کمر درد میکرد لگنمم درد میکرد مچ دستوپاهام درد میکرد گاهی ران پاهام تیر میکشید امروز هم یکمی سردرد دارم ....شما نظرتون چیه چیکار کنم ؟

سلام خسته نباشین
من الان سه سال و چهار ماهه تو اقدامم دکتر برا این ماه کلوموفین از شب پنجم تا نهم شبی یدونه و دگزامتازون روزی یه نصف برام نوشته چون تخمدونام پلیکیستیک بودن برا یه ماه قرص ال دی برام تجویز کردن بنظر شما جواب میدن؟روز دوازدهم باید برم برای سونو واژینال

ara1371 نوشته شده:سلام اون علتش بخاطر آب شدن کیستم بود وکیشتام خوب شده بودن ...
ببخشید من سیکلام بین 24تا سی روز فرق میکنه هیچوقت بیشتر از سی روز طول نکشیده من شب 25سیکلم نزدیکی داشتم وقتی خودمو پاک کردم منی قهو های رنگ بود همیشه اینطوری میشد فرداش پری میشدم ولی پنج روز گذشت خونی ندیدم تا شب سی سیکلم بعد نزدیکی رگ خونی دیدم امروز اول صبح خونابه دیدم ومن همیشه وقتی پریود میشدم لخته کشدار خونی غلیظ میومد ازم ولی امروز اینطور نبودم خونابه به شکل قهو ه ای رنگ یا صورتی رنگه دیروز سه تا بی بی چک پشت سرهم زدم بعد یه ربع هاله داشت ...امروزم که خونابه دیدم بی بی چک زدم دوباره هاله کمرنگ داشت ....ممکنه این هاله بخاطر کیست باشه؟....علایمم هم از 25سیکل شروع شد نا 29سیکلم کمردرد اون گردی پایین کمر درد میکرد لگنمم درد میکرد مچ دستوپاهام درد میکرد گاهی ران پاهام تیر میکشید امروز هم یکمی سردرد دارم ....شما نظرتون چیه چیکار کنم ؟
سلام نه عزیزم اغلب کیست ها اینطور نیستند
اگر هاله هم دارد قابل تامل است و باید آزمایش دهید
كارشناس مامايي فيروز

Arezoomadi نوشته شده:سلام خسته نباشین
من الان سه سال و چهار ماهه تو اقدامم دکتر برا این ماه کلوموفین از شب پنجم تا نهم شبی یدونه و دگزامتازون روزی یه نصف برام نوشته چون تخمدونام پلیکیستیک بودن برا یه ماه قرص ال دی برام تجویز کردن بنظر شما جواب میدن؟روز دوازدهم باید برم برای سونو واژینال
سلام
ان شاء الله عزیزم
البته روز دو تا پنج هم برای کلومیفن توصیه می شود
نظر درمانگر شماست
آمپول hcg برای بلوغ نهایی هم مکن است بعد از سونو تجویز شود براتون
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید
من قبل پریود سه تا بی بی چک گذاشتم سه تاش بعد یه ربع هاله داد حالا امروز روز هفتم پریودیمه همینطور اتفاقی بی بی چک گذاشتم فوری دوخط شد صبح ساعت یازده بعد صبحانه این تستو زدم به یه دقیقه نکشید دوخط شد دوبار تست دادم دوبارشم دوخط شد ...پریودمم مث همیشه بوده هفت روزم طول کشیده ...پاهام دوسه روزه یخه یخه ...میگم نکنه سقط کردم ؟

امروز آز بتا دادم تیترش این بود917(high)
ممکنه بخاطر کیست این آز بتا عددش این باشه ؟؟مثلآ اون کیستایی که تکون میخوره؟....
من دیروز همونطور که گفتم بی بیچکم فوری دوخط شد امروزم صبح ساعت ده آزمایش بنا دادم که917بود ....من ازبارداری خارج رحم میترسم
امروز صبح که آزمایش دادم عشرش رفتم پیش مامای خونگی دردمو گفتم که بعد هفت روز پریودی چک کردم بی بی چک هاله داد اونم با دوانگشت معاینه م کرد وگفت چیزی ازبارداری تو رحمت حس نمیکنم ولییدونه کیست داری ازاونایی که تکون میخوره ....من نگرانم میگم نکنه بارداری خارج رحمه ؟؟؟

اصلآ ممکنه بخاطر کیست باشه؟؟؟؟؟؟...هیچ علایمی هم ندارم فقط عصرها دست وپاهام یخ میزنه فشارم میفته وضعف میکنم طوری که رنگ وروی بدنمزرد میشع
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 38 مهمان