Re: اقدام برای بارداری

سلام دوست عزیز
ترشح از علائم بارداری به حساب نمی ٱید ولی در دوران بارداری ترشحات افزایش می یابد.در ترشحات به رنگ، بو ،علائم همراه مثل خارش سوزش بسیار توجه نمایید و حتما در صورتیکه تداوم داشته باشد توسط درمانگرتان معاینه شوید

كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید .من با این ماه دو دوره مدروکسی میخورم الان ده روز از قطع قرص پریود نشدم .....از وقتی ک پریود باید بشم هم گذشته 9/2باید میشدم ....چیکار کنم پریود میشم یانه حامله ام

سلام دوست عزیز
پروژسترون را به چه دلیل استفاده می کنید؟برای منظم شدن قاعدگی؟
زمانیکه پریود به تاخیر میافتد اولین اقدام این است که با انجام آزمایش از وضعیت بارداری اطمینان حاصل شود.شما هم میتوانید با انجام بی بی چک از وضعیت بارداری خود مطلع شوید.
كارشناس مامايي فيروز

باسلام.
اولین روز پریودیم ۲۹ فروردین بود و در حال اقدام به بارداری هستم.
دیشب اقدام داشتم و از صبح امروز درد شدیدی در قسمت پهلوها و زیر شکم و همچنین کشاله رانهایم تا زانو تیر میکشد. گاهی تیرکشیدن تا کف پایم می رسد. کمرم هم درد می کند.
یبوست شدید هم دارم
سینه هایم هم کمی تورم و درد دارد.
از قبل بواسیر داشتم و الان بدتر شدم.
دردهام و علایمم مثل پریودیهایم هست.
کل عضلات شکمیم هم گرفته و درد دارم.
اگر خدا آرزویی در دلت انداخت، بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است...!

.....
آخرین ويرايش توسط 2 on tilana, ويرايش شده در 0.

سلام دوست عزیز
قرص اورژانسی اگرتا 72 ساعت بعد ازرابطه استفاده گرددمیتواند مانع بارداری شود.پس احتمال بارداری با رابطه های قبلی در صورتیکه تخمک گذاری انجام شده باشد وجود دارد.آویشن و... معمولا باعث قاعدگی میشوند و اثری در تشکیل جنین ندارند.اگر علایمتان همچنان پابرجاست از نظر عفونت بررسی شوید.برای اطمینان از وضعیت بارداری میتوانید 10 روز دیگر آزمایش خون انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

.....
آخرین ويرايش توسط 1 on tilana, ويرايش شده در 0.

سلام دوست عزيز
اگر به هر ترتيبي قاعدگي شويد يعني اينكه حاملگي اتفاق نيفتاده .خطري هم ندارد.
دمنوشها اگر عوارضي داشته باشند معمولا باعث سقط ميشوند ولي اثر ديگري روي جنين نميگذارند.هر چند تحقيقات گسترده اي دراين زمينه وجود ندارد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت بخیر. ببخشید من سه روز قبل از پریود بی بی زدم سریع دو تا خط افتاد و مثبت شد. تهوع صبحگاهی و بعضی علایم بارداری هم دارم امروز دو روزه که از موعد پریودم میگذره و امروز صبح لک قهوه ای دیدم. خیلی نگرانم یعنی ممکنه پریود بشم؟ آخه من اصلا سابقه عقب انداختن نداشتم و سیکلهام منظم بوده. در ضمن همیشه قبل از پری لک بینی داشتم. لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزيز
با انجام آزمايش بتا از وضعيت بارداري خود اطمينان حاصل كنيد چون نتيجه حاصل از انجام بي بي چك چندان قابل اعتماد نيست.در صورتيكه با آزمايش بتا جواب مثبت شد حتما جهت درمان لكه بيني به متخصص حاذقي مراجعه نماييد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزيز
٤٨-٧٢ساعت ديگر مجددا آزمايش را تكرار نماييد.احتمال افزايش هست ولي ميزان افزايش هم مهم است اگر عدد ذكرشده تقريبا تا ٢برابر يا بيشتر افزايش يابد نشانه خوبي است.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خدمت کارشناس محترم،من برای بارداری تاحالادو دوره ازآمپولhcgاستفاده کردم ماه قبل که تستLhدکترازم گرفت وگفتش که خوبه وامپول تزریق کردم و۱۳و۱۴پریودی اقدام به بارداری کردم الان که۲۴روزپریودیم میشه ترشح خونی دیدم ازدیروزاین ترشحات قهوه ای وقرمزرومیبینم امااونقدزیادنیست جوری که احتیاج به گذاشتن نوار بهداشتی ندارم درکناراین لک وترشحات به صورت خیلی کم کمردردوگرفتگی شکم دارم میخواستم ببینم امکان داره لانه گزینی باشه یاپریودشدم خواهش میکنم راهنماییم کنیدخیلی نگرانم که نکنه این ماه هم باردارنشم

سلام دوست عزیز
بله این لکه بینی میتواند مربوط به لانه گزینی باشد.بهتر است تا مطمئن شدن از وضعیت بارداری استراحت نمایید و از رابطه جنسی پرهیز کنید.در ضمن با انجام تست بتا میتوانید از باردار بودن خود اطمینان حاصل کنید
كارشناس مامايي فيروز
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 41 مهمان