Re: اقدام برای بارداری

سلام
وقت بخیر
من ۳ روز از دوره ام گذشته آز و بی بی چکم متاسفانه منفی بود تا الان سابقه نداشته. اقدام برای بارداری هم داشتم زود چک کردم؟ هیچ علامتی هم ندارم
ممنون میشم کسی اگه میتونه مشاوره بده

سلام من الان دوساله ازدواج کردم سه ماهه اقدام به بارداری کردم قبلا از قرص ال دی استفاده میکردم وچند باری هم ال دی رو بصورت اورژانسی مصرف کردم الان که اقدام به بارداری کردم میترسم باردار نشم چون میگن قرص ممکنه نازایی بیاره خودم 21 سال دارم همسرمم 31
آزمایش چکاب و سنو گرافی دادم مشکلی نبود یدوفولیک هم مصرف میکنم تو روخدا جواب بدین خیلی استرس دارم که باردار نشم

سلام
خیر عزیزم (در این حد مصرف) مشکلی نداره
اما اگر 5 ماه اقدام ناموفق داشتید آن موقع سونوگرافی جهت بررسی تخمک گذاری داشته باشید(اواسط سیکل)
كارشناس مامايي فيروز

باسلام خدمت شما . من ی حاملگی خارج از رحم داشتم که حاملگی اولم بود و ی هفته بیمارستان بستری بودم و ی دوز امپول متو ترکسات برام زدن و بتام منفی شدو بدون نیاز ب عمل مرخص شدم حالا میخوام بدونم تا چندوقت نباید برای بارداری اقدام کنم ؟؟ممنون میشم اگ راهنماییم کنید

سلام خدمت شما . من ی حاملگی خارج از رحم داشتم ک حاملگی اولم بود وبخاطرش ی هفته بستری بودم وبرام ی دوز امپول متوترکسات زدن ک خداروشکر بدون نیاز ب عمل بتام منفی شد ومرخص شدمحالامیخوام بدونم تا چندوقت بعد از زدن این امپول نباید برای بارداری اقدام کنم؟؟؟

سلام خسته نباشید.
من 6 ماهه که اقدام کردم هنوز باردار نشدم.
سونوگرافی رفتم فولیکول 22 داشتم. اما باردار نشدم.
24 تیر رفتم دکتر گفت تا 1 سال هیچ دارویی نباید بخوری و صبر کن. فقط بهم گلوکوفاژ دادن و به شوهرم ویتامین ای.
اگه این ماه حامله نشدم چکار کنم خیلی نگرانم?
باید 18 مرداد پریود بشم.
همگی دعا کنین این ماه پریود نشم و حامله باشم.

سلام من پارسال اسفند ماه یه کورتاژ داشتم به صورت ساکشن بعدازاون یه مدتی خونریزی هم شدید هم لکه بینی داشتم اما پریودام منظم بود تا رسید به تیرماه که پریودیم 16روز عقب افتاد وآزمایشام منفی بود ولی پریودشدم دکتر قرصای پروژسترون دادکه درحین پریودیم بخورم که بعدش برااقدام آماده باشم امابعداون پریودی یکی دوروز پاک بودم دوباره لکه بینیم شروع شد والان دوباره پریودشدم واقعا ترسیدم وخسته شدم آیا اون قرصا بهم نساخته یا مشکلی هست؟واقعا دیگه جون ندارم خیلی خونریزیم شدیده. باید چکار کنم...؟

سلام و عرض ادب و خسه نباشید خدمت کارشناس عزیز.
بنده دوساله ک ازدواج کردم و حدودا پنج الی شیش ماه هستش ک برای بارداری اقدام میکنم ولی ب نتیجه ی دلخواه نمیرسم.
ب پزشک زنان مراجعه کردم دو نوع قرص بهم داد ک از شب دوم و سوم پریودی شروع ب خوردن کردم.آزمایش و سونو هم دادم مشکلی بجز ضعیف بودن تخمدانها نداشتم ک گفتن رفع میشه با خوردن قرصا.موعد قاعدگی۱۶،۱۷ماه هستش و سیکل۲۸ روزه دارم ک البته قابل ذکر بگم ک طی چندماه اخیر نامنظم بودش دو سه باری.
این ماه با خوردن قرصا خب امیدواریم بیشتر شدش،دکترم بهم گفتش ک دهم تا شونزدهم پاکی اقدام داشته باش،این ماه داشتم تا اینکه از روز هفتم ماه درد سینه.نفخ شدید و دل درد خفیفم شروع شدش و روز چاردهم ب مدت دو روز لکه بینی قهوه ای رنگ داشتم با درد خفیف ولی امروز صبح ب قدری دل درد شدید گرفتم همراه با سرگیجه و حالت تهوع و لرز ک آرزوی مرگ کردم و خونریزی هم ب شکل لخته های کوچیک داشتم اما پدم کثیف نمیشه فقط موقع ادرار.سوال من این هستش آیا لانه گزینی ناموفق داشتم؟برا بارداری موفق باید چیکار کنم؟جلوگیری هم تو این دوسال بصورت طبیعی بودش اصلا قرص و چیزای دیگه استفاده نکردم.هم خودم هم همسرم۲۶ساله هستیم.مشکل من چیه؟من دیگه صبرم تموم شدش :cry:
آخرین ويرايش توسط 1 on ستایش.پارسا, ويرايش شده در 0.

سلام خدمت شما کارشناس عزیز من الان دوماهه تحت نظر دکترم واس بارداری ماه اول بهم لتروزول و اسید فولیک و ویتامین eدادن و ماه دوم لتروزول و متفورمین و ویتامین eو ویتامین دی 3 میخواستم ببینم این داروها تخمدان پلی کیستیک رو درمان میکنه یا نه و یه سوال دیگه اینکه شوهر من قرص اعصاب مصرف میکنه و اصلا تمایلی به نزدیکی نداره شاید در طول زمان پاکی ما دو یا سه بار نزدیکی کنیم اونم وسط سیکل با این وجود چند درصد امکان داره باردار بشم و یا اینکه راه حلی هست برای شوشو

سلام.منم لتروزول خوردم.دوره اوله ک میخورم.همچنان منتظرم کسی ج ماروهم نداده.هرروز دارم متفورمین میخورم و فولیک اسید.ج ندادن مجبورم صب کنم تا نوبت پری.یکسالم میشه ازدواج کردم.ی بارم امپول زدم فولیکول خوب داشتم ولی نشد : :lol:

با سلام خدمت کارشناس عزیز.من یکساله که ازدواج کردم.و از همون موقع هیچ جلوگیری ای انجام ندادم.با این وجود هنوز هم خبری از بارداری نیست.من شنیدم ک اگه یکسال از عدم جلوگیری بگذره بارداری رخ نده یعنی مشکل نازایی هست.من سه ماهم کلومیفن مصرف کردم اما بی فایده بود.من الان باید چیکار کنم؟از اضافه وزن هم میشه؟نوزده سالمه و هفتاد و ه‍شت وزن.
و یه سوال دیگه اینکه من دو هفته سوزش ادرار دارم.و تو این دو هفته نزدیکی نداشتم.ایا نزدیکی تو این وضعیتم مشکل سازه؟

سلام ببخشید یه سوال پریود شدن با فاصله 19 روز دلیلش چی میتونه باشه طول دوره پاکی 19 رو باشه ها یعنی تو یه ماه دوبار پریود بشی
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 41 مهمان