Re: اقدام برای بارداری

سلام خانم دکتر
من باید 25دیماه پریودمیشدم ولی هنوز نشدم ایا ممکن هست حامله باشم ؟
اماخب علایم خاصی ندارم
میخاستم.بدونم اگه با وجود گذشتن 7روز از موعد پریودم ازمایش بدم معلوم میشه که باردارم یانه ؟

سلام خانوم مشاورعزیز
من الآن ماه سوم اقدام برای بارداریمم ...آخرین پریودم 28دی شروع شد تا سه بهمن ...ولی رنگ پریودم روز اول قرمز بالخته سیاه روزدوم هم همینطور ازروز سوم تا آخر رنگش قهوه ای تیره شد ...گاهی وقتها واژنم تیر میکشید وزیر دلم میگرفتو ول میکرد ....آیا قهوه ای بودن رنگ پریود تواقدام نشونه مشکله ؟؟...چرااین مشکل پیش میاد ..
بعدعرضم به حضورتون من سیکلام از24روز تا 30روز فرق میکنه وسر این آخرین پریودی 28سیکلم پریودشدم ...درصورتیکه دوماه قبل طول سیکلام 24روزه بود ...

سلام
برخی از درماتگران نظرشون این است که از زمان مثبت شدن آزمایش به بعد مراعات شود
اما چند نکته:
کلا برای مادری که از قبل ورزشکار باشد، در طول بارداری لزوما همه ی ورزشها ممنوع نیست.
2) به مربی تون اطلاع دهید تا از نیمه دوم سیکل به بعدتون رو حرکت های ممنوع در بارداری نداشته باشید که مطمئن تر باشیم
كارشناس مامايي فيروز

خانوم کارشناس عزیز ....چرا رنگ پریودیم ازوقتی اقدام کردم تیره شده وبه قهوه ای میزنه ؟؟؟؟؟مشکل خاصیه یعنی؟

سلام کارشناس عزیز خسته نباشید
میخواستم بگم من در روز ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ از کیت تخمک گذاری استفاده کردم کیت دو خط پررنگ شد و همان شب نزدیکی کردیم آیا امکان بارداری هست یا نه ؟
بعد چند روز باید فهمید بارداریم یا نه

سلام خسته نباشید. آیامصرف قرص مدروکسی پروژسترون برای کسی که می خواهدحامله بشه عوارضی داره؟

سلام خسته نباشید آیامصرف قرص مدروکسی پروژسترون برای کسی که بخواهد حامله بشه عوارض ویامشکلی داره ؟من 11آبان سقط جنین خارج رحم داشتم وبه توصیه دکتر6ماه بایداین قرص استفاده کنم آیامیتونم برای حاملگی سالم اقدام کنم؟

ara1371 نوشته شده:خانوم کارشناس عزیز ....چرا رنگ پریودیم ازوقتی اقدام کردم تیره شده وبه قهوه ای میزنه ؟؟؟؟؟مشکل خاصیه یعنی؟
در کل روزهای پریود که اینطور نیست؟(اول و آخر؟)
نظم سیکلتون هم تغییر نکرده؟
داروی خاصی؟
كارشناس مامايي فيروز

Elh نوشته شده:سلام خسته نباشید آیامصرف قرص مدروکسی پروژسترون برای کسی که بخواهد حامله بشه عوارض ویامشکلی داره ؟من 11آبان سقط جنین خارج رحم داشتم وبه توصیه دکتر6ماه بایداین قرص استفاده کنم آیامیتونم برای حاملگی سالم اقدام کنم؟
سلام خیر مشکلی نیست
كارشناس مامايي فيروز

raziyeh.dosti نوشته شده:سلام کارشناس عزیز خسته نباشید
میخواستم بگم من در روز ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ از کیت تخمک گذاری استفاده کردم کیت دو خط پررنگ شد و همان شب نزدیکی کردیم آیا امکان بارداری هست یا نه ؟
بعد چند روز باید فهمید بارداریم یا نه
سلام
بعد از 3 روز تاخیر بی بی چک بگذارید شاید مثبت شود نشد تا 7 روز تاخیر صبر کنید
بله موثر است اما کلا یک شب در میان داشته باشید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید ....
من ازوقتی اقدام کردم روزاهای اول تا دوم پریودیم لخته سیاه به همراه خون قرمز باعرض معذرت مث جیگره ازم دفع میشه روزسوم قطره خونه وروزای چهارم وپنجم خیلی کم میشه وبه صورت قهوایی درمیاد خونم ...مشکلی دارم یعنی ؟....من تعجبم رواون چیزیه که روزای اول ودوم پریودی ازم دفع میشه هستش ...توگروه تلگرامی عکس اون لخته رو فرستادم اکثرآ میگفتن عادیه میگفتن وقتی دلمون درد میکنه اینو دفع میکنیم دل دردمون آروم میشه ...من قبلآ قبل اقدام خیلی کم پیش میومد یدونه اینجور لخته ای خارج بشه ...به نظرتون رحمم داره آماده میشع؟

سلام
از نظر امادگی و.. که نه پایه علمی این ندارد این مطلب
اگر لخته ها در خونریزی قاعدگی زیادباشد از نظر کم خونی و... باید بررسی انجام شود.
كارشناس مامايي فيروز
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان