Re: منتظرای نی نی

باسلام شیما 24سالمه هفت ماهه برای بارداری اقدام کردم ولی موفق نشدم بنظرتون احتمالش هست لوله های فالوپ م بسته باشه؟؟کسی بوده تاحالا اینجوری؟؟؟برام دعاکنین همچین واسه همه اونایی که منتظر نی نی هستن

سلام
دوست عزیزم ! اگر آزمایش اسپرم و تخمک گذاری نرمال نرمال بوده ، چسبندگی لوله ها احتمالی ست که مطرح می شود(البته اگر قضد زود پیگیری کردن داشته باشید ، وگرنه که تا 1 سال نتیجه نگرفتن، آنرمال تلقی نمی شود)
كارشناس مامايي فيروز

مجددا سلام همونطورکه
گفتم 7ماهه تحت نظر پزشک با قرص های لتروزول و کلومیفن برای بارداری اقدام کردم اما بی نتیجه بود آزمایشات هورمونی من و ازمایش اسپرم شوهرمم سالمه ! اما ماه اخر بخاطر قرص های تحریک تخمدانی که میخوردم تخمدانم بیش ازحدنرمال بزرگ شدن که دکترم قرص هام روقطع کرد وگفت این ماه طبیعی و بدون دارو نزدیکی داشته باشین امروز 27پری هستم کمردرد وشکم درد مثل روزای قبل پری عین همون رودارم با سردردهای خفیف و گرگرفتگی یهویی به مدت 5دیقه اما روزی حدود ده باراینجوری میشم بنظرشما امکان داره باردارباشم؟

سلام دوستای عزیزم منم 5 ماهه برا بارداری اقدام کردم باردار نشدم میگن تا یک سال عادیه واسه همین آزمایش نرفتم امیدوارم خدا به همه کسایی که نی نی میخوان یه بچه ناز وسالم واهل صالح عطا کنه

سلام مژده جان منم مثل تو منتظرم اما به نظر من بهتره از الان تحت درمان باشی تا خدای نکرده اگه مشکلی داشته باشی رفعش کنی . تنبل تخمدان ، عفونت ، چسبندگی لوله رحم ، کیست تخمدان اینا همه مهمن و باید حتما درمان بشن . و شاید زمان ببرن . وقتتو تلف نکن عزیزم

مژده نوشته شده:سلام دوستای عزیزم منم 5 ماهه برا بارداری اقدام کردم باردار نشدم میگن تا یک سال عادیه واسه همین آزمایش نرفتم امیدوارم خدا به همه کسایی که نی نی میخوان یه بچه ناز وسالم واهل صالح عطا کنه
سلام
دوست عزیزم !از نظر علمی تا 12 ماه فرصت هست اما در تجربه اینقدر شاهد بوده ام که آنالیز اسپرم مشکل داشته و زوج دیر متوجه شده اند و 1 سالشون هدر رفته است، توصیه دارم این آزمایش رو انجام دهند همسرتون.اگر هم سیکل بی نظم دارید خودتون هم تخمک گذاری تون رو چک کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام به هنه منتظرای نینی من 7ماه با قرص وامپول اقدام کردم نشد که ماه اخر دیگه خسته شدم ودارومصرف نکردم که 10روزازموعدپری گذشت و بیبی چک استفاده کردم دوتا خط شد البته روز قبلش استفاده کردم منفی شد ولی الان مثبته وخیلی خوشحالم به محض اینکه مثبت شد برا همه مامانایی که انتظارمیکشن دعاکردم که خدابهشون یه فرزند سالم وصالح عطا کنه اما هیچوقت ناامیدنشید تا یک سال طبیعیه وهمه چیوبه خدابسپارید
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان