تاثیر دوفاستون در لانه گزینی

با سلام 29 سال دارم این ماه از شب سوم پریودم 10 عدد کلومیفن خوردیم شبی دو عدد و روز 8 و9 آمپول hmg زدم
روز سیزدهم 5تا فولیکول بالای 18 داشتم دو تا آمپول hcg همون روز زدم.دکتر قرص دوفاستون داره از روز 18 بخورم
حالا سوالی که خیلی ذهنمو مشغول کرده اینه که من که روز 13 سونو گرافی ضخامت آندومترم 10 بوده با خوردن دوفاستون در لانه گزینی دچار مشکل نمیشم؟ یعنی ضخامت آندومتر زیاد از حد نمیشه که مانع لانه گزینی بشه؟
االان 6 روزشوخوردم و برای خوردن 4 تای دیگه شک دارم
چون همیشه بعد از خوردن دوفاستون سریع پریود میشم میترسم این ماه هم ...
لطفا سوالات منو پاسخ بدید تا تصمیم درستی بگیرم

Re: تاثیر دوفاستون در لانه گزینی

Mary banoo نوشته شده:با سلام 29 سال دارم این ماه از شب سوم پریودم 10 عدد کلومیفن خوردیم شبی دو عدد و روز 8 و9 آمپول hmg زدم
روز سیزدهم 5تا فولیکول بالای 18 داشتم دو تا آمپول hcg همون روز زدم.دکتر قرص دوفاستون داره از روز 18 بخورم
حالا سوالی که خیلی ذهنمو مشغول کرده اینه که من که روز 13 سونو گرافی ضخامت آندومترم 10 بوده با خوردن دوفاستون در لانه گزینی دچار مشکل نمیشم؟ یعنی ضخامت آندومتر زیاد از حد نمیشه که مانع لانه گزینی بشه؟
االان 6 روزشوخوردم و برای خوردن 4 تای دیگه شک دارم
چون همیشه بعد از خوردن دوفاستون سریع پریود میشم میترسم این ماه هم ...
لطفا سوالات منو پاسخ بدید تا تصمیم درستی بگیرم
این دارو خط درمان ضروری در تحریک تخمدان و ... نیست اما انتخابی برخی از درمانگران است.
اینطور که ذکر می شود نقصی در روند بارداری ایجاد می کند و به گفته ی برخی از کمبود پروژسترون احتمالی هم پیشگیری می کند.
با این حال تشخیص با متخصص درمان کمک باروری ست.
كارشناس مامايي فيروز

Re: تاثیر دوفاستون در لانه گزینی

نقص در روند بارداری یعنی مانع لانه گزینی میشه یا اگه ماههای قبل استفاده شده باشه روز بارداری اثر داره؟
چون چند ماهه استفاده میکنم و جالب اینجاست تا 10 عدد قرص تموم میشه فرداش پریود میشم
یعنی بخاطر اینه که بدنم احتیاج به پروژسترون نداره؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان