Re: اقدام به بارداری

سلام
اگر جهت تعیین جنسیت می فرمائید از موثر بودنش بی اطلاعم .
در کل تحقیقات وسیعی هم در دست نداریم که بی ضرریش بر سلامت اسپرم ها بررسی شده باشد.و رد یا تائید شده باشد.
در مورد کیت از دکتر داروساز داروخانه سوال کنید
كارشناس مامايي فيروز

با عرض سلام خدمت شما کارشناس عزیزم. من برای بارداری اقدام کردم و بعد از اینکه پریودم عقب افتاد با بی بی چک متوجه شدم باردارم ولی آزمایش خون جهت اطمینان بیشتر ندادم بعد از 14روز تاخیر دچار خونریزی شدم همون روز بی بی چک زدم مثبت بود ولی با ادامه خونریزی در روز بعد منفی شد . شنیدم اگه باردار بودم باید تست تا یک ماه یا ده روز مثبت میبود اما من دقیقا یک روز بعد خونریزی منفی شد یعنی من باردار نبوده ام؟ چند روز بعد سقط بی بی چک منفی میشه ؟

blueson نوشته شده:با عرض سلام خدمت شما کارشناس عزیزم. من برای بارداری اقدام کردم و بعد از اینکه پریودم عقب افتاد با بی بی چک متوجه شدم باردارم ولی آزمایش خون جهت اطمینان بیشتر ندادم بعد از 14روز تاخیر دچار خونریزی شدم همون روز بی بی چک زدم مثبت بود ولی با ادامه خونریزی در روز بعد منفی شد . شنیدم اگه باردار بودم باید تست تا یک ماه یا ده روز مثبت میبود اما من دقیقا یک روز بعد خونریزی منفی شد یعنی من باردار نبوده ام؟ چند روز بعد سقط بی بی چک منفی میشه ؟
سلام
دوست عزیزم ! خیر. همچنان احتمال اینکه شما بارداری داشته بودید که زودهنگام ختم شده ، وجود دارد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 121 مهمان