Re: خارج شدن پوست از واژن

آره ببین عصر روز قبلش ینی عصر 16ام دیدم خونریزی ندارم دیگه شبش نزدیکی داشتیم بدون جلوگیری و بدون اینکه بعد نزدیکی خونی ببینم
صبح روز بعد دوباره نزدیکی داشتم اما بعدش حس کردم شلواری که پوشیدم خیس شده نگاه کردم دیدم خون آبکی شکل از واژن خارج شده بعدشم که رفتم دستشویی خون دیدم
ولی ظهر روز 17ام دوباره قطع شد خونریزی الان هیچ خونریزی ندارم
من تو اینترنت خوندم نوشته بود نزدیکی تو قاعدگی البته اگه خون مربوط به پریودیم بوده باشه باعث عفونت شدید رحم میشه درسته؟
من در حال اقدام برا بارداریم میترسم آسیبی به جایی رسیده باشه یا باعث کیست یا عفونت بشه کمکم کنین
بعد نزدیکی در اواخر پریود ینی روز آخر پریود باعث بارداری میشه؟؟؟؟

Re: خارج شدن پوست از واژن

زینب123 نوشته شده:آره ببین عصر روز قبلش ینی عصر 16ام دیدم خونریزی ندارم دیگه شبش نزدیکی داشتیم بدون جلوگیری و بدون اینکه بعد نزدیکی خونی ببینم
صبح روز بعد دوباره نزدیکی داشتم اما بعدش حس کردم شلواری که پوشیدم خیس شده نگاه کردم دیدم خون آبکی شکل از واژن خارج شده بعدشم که رفتم دستشویی خون دیدم
ولی ظهر روز 17ام دوباره قطع شد خونریزی الان هیچ خونریزی ندارم
من تو اینترنت خوندم نوشته بود نزدیکی تو قاعدگی البته اگه خون مربوط به پریودیم بوده باشه باعث عفونت شدید رحم میشه درسته؟
من در حال اقدام برا بارداریم میترسم آسیبی به جایی رسیده باشه یا باعث کیست یا عفونت بشه کمکم کنین
بعد نزدیکی در اواخر پریود ینی روز آخر پریود باعث بارداری میشه؟؟؟؟
سلام عزیزم
نه ان شاءالله که عفونت نمی گیرید
اما از این پس حتما و حتما و حتما تا زمانی که یک روز کامل از پاک شدن تون نگذشته نزدیکی نداشته باشید
در همان روز احتمال اینکه تخمک داشته باشید نیست اما اسپرم هایش می توانند در بدن زن زنده بمانند و مثلا چهار پنج روز بعد بعد به تخمک آزاد شده برسند
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان