Re: حاملگی پوچ

سلام
در 7 هفته باید جنین و قلبش رویت شود اما به دلیل احتمال دیرتر رخ دادن لقاح و یا خطای سونو و نیز تجربه ی دیگر بارداری ها که در سونوی بعدی روست شده است، با یک سونوتشخیص نمی گذاریم و باید با اختلاف 1 هفته سونو تکرار شود(در مرکزی دقیق و ترجیحاً واژینال)
كارشناس مامايي فيروز

بله عزیزم .از نظر علمی احتمالش کم است اما صفر نیست. کمااینکه به شخصه شاهد بارداری بوده ام که فقط با 1 اقدام آنهم 3 روز مانده به قاعدگی بعدی، ایجاد شده بود(و این خانم سیکل منظمی هم داشت)
كارشناس مامايي فيروز

سلام سونو انجام دادم
بارداریم پوچ نبوده ولی با توجه به آمبریو سن بارداری تو هفته شش مونده و جنین مرده. ساک حاملگی هم کوچیک شده تقریبا نصفه و فرمش به هم ریخته 13در3
دکترمم عوض کردم دکتر جدید با توجه به اینکه من تاریخ اولین روز آخرین پریودم 11 مرداد بود سن بارداری منو هفت هفته مشخص کرد و لی دکتر قبلی 9 هفته گفته بود. این دو هفته اول رو حساب نمیکرد و تاریخ بارداری رو دوهفته بعد از اولین روز آخرین پریودم حساب کرد.
در هر صورت الان گفت تا سه روز واستم اگر سقط شد که اوکی اگر نشد برم کورتاژ
اما هیچ دارویی براس سقط نداد
یعنی گفت اگر خودش افتاد که افتاده اگر نه کورتاژ باید بشی.
با دارو نمیتونم سقط کنم؟
کورتاژ به رحمم آسیب نمیزنه؟واسه بارداری بعدیم کورتاژ بد نیست؟
اگه خودش سقط بشه اما چیزی بمونه تو رحم چی؟
باز کورتاژ میکنن؟
ذهنم خیلی مشغول شده. نگرانم

سلام ،من 25 مرداد اولین روز پریودم بوده ولی طبق نظر سونوگراف من 20 مرداد باردار شده ام و دکترمم گفت احتمالا اون خونریزی بارداری بوده نه پریود ولی بی بی چک ها تا 15شهریور حاملگی منو تایید نمیکرد تا اینکه 28 شهریور تست بارداری دادم شد 336 و 5 مهر رفتم سونوگرافی گفت 6 هفته و 6 روز هستی و قطر ساک 21میلیمتر ولی جنین نداری برو 2هفته دیگه، من خودم گیج شدم که آیا تاریخ باداری من همان 20 مرداده پس چرا من بادار نبودم؟ دکتر هم گفت طبق روز شروع پریود حدود 4'5هفته هستی اما سونوگراف گفت حدود 7هفته یعنی بارداربم پوچه؟ و چون نمیدونستم بادارم دوران پریود یا خونریزیم دارو مصرف کردم واسه بارداری و نزدیکی داشتیم یعنی این باعث از بین رفتن جنین شده؟؟؟؟ لطفا منو راهنمایی کنید ،مرسی

آناهیتا نوشته شده:سلام سونو انجام دادم
بارداریم پوچ نبوده ولی با توجه به آمبریو سن بارداری تو هفته شش مونده و جنین مرده. ساک حاملگی هم کوچیک شده تقریبا نصفه و فرمش به هم ریخته 13در3
دکترمم عوض کردم دکتر جدید با توجه به اینکه من تاریخ اولین روز آخرین پریودم 11 مرداد بود سن بارداری منو هفت هفته مشخص کرد و لی دکتر قبلی 9 هفته گفته بود. این دو هفته اول رو حساب نمیکرد و تاریخ بارداری رو دوهفته بعد از اولین روز آخرین پریودم حساب کرد.
در هر صورت الان گفت تا سه روز واستم اگر سقط شد که اوکی اگر نشد برم کورتاژ
اما هیچ دارویی براس سقط نداد
یعنی گفت اگر خودش افتاد که افتاده اگر نه کورتاژ باید بشی.
با دارو نمیتونم سقط کنم؟
کورتاژ به رحمم آسیب نمیزنه؟واسه بارداری بعدیم کورتاژ بد نیست؟
اگه خودش سقط بشه اما چیزی بمونه تو رحم چی؟
باز کورتاژ میکنن؟
ذهنم خیلی مشغول شده. نگرانم
سلام
نه عزیزم سن بارداری طبق قرارداد از همان اولین روز آخرین قاعدگی شمارش می شود و نه زمان لقاح.
سقط ممکن است خود به خودی باشد . اگر نشد با دارو کمک می شود اگر کامل نشد کورتاز. راه چک آن هم سونوی بقایا ست
كارشناس مامايي فيروز

کلارا نوشته شده:سلام ،من 25 مرداد اولین روز پریودم بوده ولی طبق نظر سونوگراف من 20 مرداد باردار شده ام و دکترمم گفت احتمالا اون خونریزی بارداری بوده نه پریود ولی بی بی چک ها تا 15شهریور حاملگی منو تایید نمیکرد تا اینکه 28 شهریور تست بارداری دادم شد 336 و 5 مهر رفتم سونوگرافی گفت 6 هفته و 6 روز هستی و قطر ساک 21میلیمتر ولی جنین نداری برو 2هفته دیگه، من خودم گیج شدم که آیا تاریخ باداری من همان 20 مرداده پس چرا من بادار نبودم؟ دکتر هم گفت طبق روز شروع پریود حدود 4'5هفته هستی اما سونوگراف گفت حدود 7هفته یعنی بارداربم پوچه؟ و چون نمیدونستم بادارم دوران پریود یا خونریزیم دارو مصرف کردم واسه بارداری و نزدیکی داشتیم یعنی این باعث از بین رفتن جنین شده؟؟؟؟ لطفا منو راهنمایی کنید ،مرسی
یعنی کلومیفن مصرف کرده اید؟ پریودتون حجم نرمال داشت؟
كارشناس مامايي فيروز

پس من هفته 9 هستم و از هفته شش جنین مرده هنوز حتی یک لکه هم ندیدم و هیچ دردی ندارم
اینطور که سقط نمیشه.....
هیچ دارویی به من نداد واسه سقط و گفت برو تا خودش سقط شه گفت دارو غیر قانونی هست
کورتاژ به رحمم آسیب نمیزنه؟
بارداری اولم هست....

بله مصرف کردم چون فکر نمیکدم باردارم و دکترم بهم داد، نه من همیشه 7روزه بود پریودم ولی 25 مرداد5 روزه پریود شدم که ویتی به دکترم گفتم گفت تغییر هرمون هات است ولی الان گفت خونریزی رارداری بوده ،حالا من الان گیج شدم که چه اتفاقی افتاده ، گفت بهم برو 15مهر سونوگرافی،دوست نداارم حاملگی پوچ نداشته باشم

کلارا نوشته شده:بله مصرف کردم چون فکر نمیکدم باردارم و دکترم بهم داد، نه من همیشه 7روزه بود پریودم ولی 25 مرداد5 روزه پریود شدم که ویتی به دکترم گفتم گفت تغییر هرمون هات است ولی الان گفت خونریزی رارداری بوده ،حالا من الان گیج شدم که چه اتفاقی افتاده ، گفت بهم برو 15مهر سونوگرافی،دوست نداارم حاملگی پوچ نداشته باشم
بله عزیزم تنها راه تشخیصش همان سونوست .ما رو نیز مطلع کنید
كارشناس مامايي فيروز

آناهیتا نوشته شده:پس من هفته 9 هستم و از هفته شش جنین مرده هنوز حتی یک لکه هم ندیدم و هیچ دردی ندارم
اینطور که سقط نمیشه.....
هیچ دارویی به من نداد واسه سقط و گفت برو تا خودش سقط شه گفت دارو غیر قانونی هست
کورتاژ به رحمم آسیب نمیزنه؟
بارداری اولم هست....
نه عزیزم اگر با اختلاف لااقل 1 هفته (در این سن از بارداری) سونو داشته باشید و همچنان بی پیشرفت، باید به سقط کمک شود و غیر قانونی هم نیست. چه بسا این همه بارداری آنرمالی که جنین مرده است و سقط هم نمی شود.باید کمک شود.
اگر جراحتون حاذق باشد، کورتاژ انشالله عارضه ای نمی گذارد(البته اگر با دارو دفع نشد)
كارشناس مامايي فيروز

سلام مرسی از جوابهاتون
کورتاژ شدم امروز
با دو تا قرص واژینال و یک زیر زبونی بعد 6 ساعت دهانه رحمم باز شد
و رفتم اتاق عمل
اصلا اذیت نشدم
امیدوارم مشکلی پیش نیاد. امروز خیلی ها رو مثل خودم دیدم و حتی بدتر
خدا را شاکرم به حکمتش و رحمتش
خیلی زیاد بود این موضوع
امروز از 10 تا عمل 7 تاش جنین بدون قلب بود تو هفته 9 تا 11 مرده بود.
امیدوارم واسه هیچ کس پیش نیاد خیلی بده....
امیدوارم همه بچه سالم و صالح به دنیا بیارن....
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 48 مهمان