کارشناس محترم لطفا راهنمایی کنید

سلام، من تاریخ اولین روز آخرین قاعدگیم 8 تیرماه بود که بعد از چند بار آزمایش بتا در تاریخ 28 مرداد 1600 شد در تاریخ 25 مرداد بتای خونم 800 خورده ای بود که با سونوگرافی ای که انجام شد ساک حاملگی دیده شد. می خواستم وضعیت بارداری ام را بدونم؟ میشه راهنماییم کنید؟ کلا از بارداری نا امید شدم و هیچ امیدی ندارم. و احساس میکنم که بارداری پوچ دارم. قرار است در 8 شهریور سونو داشته باشم.

Re: کارشناس محترم لطفا راهنمایی کنید

ببخشید من خیلی حالت تهوع ندارم ولی دل درد و کمر درد دارم که الان بعد از استفاده از شیاف سایکوژست کمتر شده چون لکه بینی قهوه ای هم داشتم که خیلی کم شده، میخواستم بدونم تهوع نداشتنم طبیعیه؟ به این دلیل فکر میکنم که بارداری پوچ دارم

ببخشید یه راهنمایی دیگه می خواستم من چند ماه پیش دو مدل پماد مصرف کردم واژینال که دکتر که الان فکر میکنم تشخیص درستی نداده بود برای عفونت لگن داده بود به من، بعدش یه سری جوش ها زده ام که برطرف نمیشه روی پوستم هست ها نه واژنم. چون پمادها میامد بیرون و میموند اینطور شد. می خواستم بدونم خطر ناکه مشکل پیش میاد؟

سلام خانم کارشناس جواب ازمایشم رو مینویسم فقط انهایی که نرمال نیستند
(1_11.4) Lh:24.440
(102_496) prolacterone:664.4
(0.084_0.481) testosterone:0.629
(0.6_2.3) 17oh_progesteron:2.7
اعداد داخل پرانتز نرمال ازمایشگاه است در ضمن این ازمایش دو روز قبل پریودم در روز های لکه بینی که به اشتباه فکر میکردم پریودم انجام دادم لطفا نظرتون را راجع به ازمایش بدهید

اردیبهشت نوشته شده:سلام کارشناس محترم من سونو رفتم گفت تو هفته 5 و پنج روز هستی ولی جنین تو ساک نیست
از 5 هفته به بعد باید کیسه زرده و جنین داخل ساک رویت شود اما اگر هم نشد با یک سونو قطعی نمی شود و باید با اختلاف 12 هفته تکرار کرد
كارشناس مامايي فيروز

bahare369 نوشته شده:سلام خانم کارشناس جواب ازمایشم رو مینویسم فقط انهایی که نرمال نیستند
(1_11.4) Lh:24.440
(102_496) prolacterone:664.4
(0.084_0.481) testosterone:0.629
(0.6_2.3) 17oh_progesteron:2.7
اعداد داخل پرانتز نرمال ازمایشگاه است در ضمن این ازمایش دو روز قبل پریودم در روز های لکه بینی که به اشتباه فکر میکردم پریودم انجام دادم لطفا نظرتون را راجع به ازمایش بدهید
دوست عزیزم : حتی اگر نوسان هورمون LHرو به پای این که زمان سیکلتون جهت روز مورد نظر برای آزمایش ؛ شاید دقیق نبوده و ... ؛ بگذاریم. بازهم هورمون شیر ساز و هورمون مردانه از حد نرمال کمی بالاتر هستند. که البته تشخیص نیاز به درمان در هر فاکتورش با درمانگر شماست
كارشناس مامايي فيروز

این یعنی تنبلی تخمدان دارم؟؟؟؟دکتر برای من قطره ویتاگنوس و قرصهای دگزامتازون و کابولین تجویز کرد برای دو ماه و بعد از اون دوباره ازمایش ایا امیدی به زود خوب شدنم هست که اقداماتم را ادامه دهم؟؟؟؟؟؟خیلی نگرانم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 120 مهمان