میخواین باردار شین؟ خیلی وقته منتظرین؟ طعنه میشنوین؟ بخونید!

به نام خدا
سلام به دوستان گل مخصوصا بارانا جونم که قراره به لطف خدا بزودی نی نی بره تو دلش.

1111111111
اولین نکته درمورد تخمک گذاری هست که توی سایت طب شیعه خوندمش.
نوشته بود که وقتی مرد ارضا میشه ارضا شدنش بیرونیه و اسپرمش بیرون میریزه. ارضا شدن زن و یا همون رسیدن به ارگاسم درونیه و با رها شدن تخمک زن به ارگاسم میرسه. واسه همینه که خیلی ها با یه بار نزدیکی باردار میشن.
واسه اینکه زن به ارگاسم برسه و تخمک ازاد کنه و باقی ماجرا نیاز هست که محبت بین زن و مرد خخخخخخ زیاد باشه.
(مسائل روانشناسیش اگه خواستید بیشتر توضیح بدم. که چطوری رابطتون با همسرتون بهتر بشه. اگه کسی خواست پیام خصوصی بذاره راهنماییش کنم.)
پس شرط اول شد محبت بین زن و مرد.
***************** بچه دار شدن یه فرایند کاملا معنویه. اینقدر روی نقاط ضعفتون تاکید نکنید. از کاه کوه نسازید. بسپارید به همون خدایی که به زکریا و همسرش توی پیری بچه داد.!!! حضرت ابراهیم توی قران میگه: فقط مردم نادان ناامیدن!!! فکر میکنید چرا؟؟؟ چون خدا رو نمیشناسن به قدرتش ایمان ندارن. بهش اعتماد نمیکنن. باید از خدا بخوایم توی بهترین زمان ممکن بمون بچه بده. سرنوشت و مقدراتشو خیر بنویسه. باید به خدا اعتماد کنیم. ما محکوم به موفقیتیم. ما شادیم و امیدوار. ما خدارو داریم. خدایی که مارو آفریده و عاشقمونه، .... پس دیگه هیچی کم نداریم... *************************

33333333333
شاد باشید و امیدوار. وقتی امیدتون زیاد باشه مرتب تلاش میکنید. دنبال روشهای درمان هستید. روشها رو پیگیری میکنید. پشتکار دارید و تا رسیدن به نتیجه دست برنمی دارید.
بارانا جونم این دوتا مطلب رو هم بخون که قبلا نوشتم. امیدوارم بدردت بخوره

viewtopic.php?f=77&t=8073
viewtopic.php?f=27&t=8069

44444444444
آی خانومایی که مثل بارانا نیش و کنایه میشنوین. خدا ناظر به کار همه ما و اطرافیانمون هست کسی که از خدا نمیترسه. از خدا شرم نمیکنه و به یه زن که بچه دار شدنش به تاخیر افتاده طعنه میزنه، اصلا آدمه؟؟؟ مسلمونه؟؟؟ انسانیت سرش میشه؟؟؟( آه دل مظلوم به سوهان ماند.... گر خود نبرد برنده را تیز کند) ..... کسی که دل دیگری رو میشکنه چطوری روش میشه آخرت به خدا جواب بده... اصلا توی همین دنیا چطوری روش میشه نماز بخونه....
آی دوستانی که از زخم و زبون اطرافیان خسته شدین کسی که به شما طعنه میزنه و شمارو اذیت میکنه. صد در صد مریضه. آدم اگه سالم باشه و روحش به خدا نزدیک باشه دیگران رو شاد و امیدوار میکنه نه ناراحت. وقتی کسی رو میبینید که بیماری جسمی داره. دلتون براش نمیسوزه؟؟؟؟ آدمی که بیماری روحی داره که خیلی بدبخت تره.... باید دلتون به حال همچین آدمایی بسوزه. و ب از خدا بخواید که هدایتشون کنه. نباید ناراحت بشید و دل دریاییتون با یه باد ملایم طوفانی بشه.
اگر تمامی ابهای جهان جمع شوند نمیتوانند به کشی نفوذ کنند مگر اینکه کشتی خود، سوراخ باشد. هیچ سوراخی توی دلتون، توی ذهنتون، توی روحیه تون، توی انگیزه تون و توی آرامشتون واسه دیگران نداشته باشین. نذارین دیگران با حرفای زنندشون شما رو ناراحت کنن. شما خدا رو دارین ولی اونا ندارن .... که اگه خدارو میشناختن بقیه رو با زخم زبون دلگیر نمیکردن
.... آی کسانیکه طعنه میزنین و توی زندگی بقیه فضولی میکنین از کجا معلوم خودتون، دخترتون، نوه تون و... توی بچه دار شدن به مشکل نخورن؟؟؟؟ هان؟؟؟؟ چه تضمینیه که راحت بچه دار شن؟؟؟؟ هان؟؟؟؟؟

5555555555555
پنجمین مسئله اینه که تمایل جنسی زن و مرد زیاد باشه و مرتب به هم راغب باشن. واسه این مسئله گرمیجات خیلی موثره. همین تکرار دفعات نزدیکی ( مثلا دوشب درمیون یا یه شب درمیون) شانس بارداری رو خیلی افزایش میده. برای این قضیه من دستور یه حلوایی رو توی سایت نی نی سایت پیدا کردم که میذارم براتون لینکشو. خیلیا نتیجه گرفتن.
http://www.ninisite.com/discussion/thre ... geNumber=1

جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست.................... هرکه را باشد توکل، کار او دشوار نیست.
شاد باشید.

اگر خدا آرزویی در دلت انداخت، بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است...!

Re: میخواین باردار شین؟ خیلی وقته منتظرین؟ طعنه میشنوین؟ بخو

سلااااااااااااااااااااام سیمین جونم.
عزیزم این حلوا رو حتما درست کن. حدود 120 نفر باهاش باردار شدن. البته خیلی ها هم نمیان بگن.
اکثرا هم پسر دار شدن. برو پستهاشون رو بخون. هرکدوم یه مشکلی داشته. من که شگفت زده شدم.
اگر خدا آرزویی در دلت انداخت، بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است...!

tilana نوشته شده:سلااااااااااااااااااااام سیمین جونم.
عزیزم این حلوا رو حتما درست کن. حدود 120 نفر باهاش باردار شدن. البته خیلی ها هم نمیان بگن.
اکثرا هم پسر دار شدن. برو پستهاشون رو بخون. هرکدوم یه مشکلی داشته. من که شگفت زده شدم.
سلام عزیزم خیییییلی ازت ممنونم گلم من تا امروز نتیجه ایی نگرفتم دوست عزیز خیلی درمرنده شدم دیگه ظرفیتم تموم شده دیگه نمیتونم فقط خدا میدونه چی تو دلم میگذره ولی نمیدونم چرا به اشکام رحنی نمیکنه خداااااااایا نذار هیچ زنی مث من پیش شوهرش شرمنده و سرافکنده شه
دوست عزیزم دلم انقد پره که دارم تو دنیای مجازی درد دل میکنم .

امیدوارم خدای مهربون به همه اونهایی که متظر نی نی هستن نی نی بده منم 9 ماهه منتظرم اما بی نتیجه بوده از خدا می خوام کمک کنه پیش خانواده شوهر سربلندم کنه از نگاهاشون خسته شدم. خدایا تو که خیلی مهربونی دیگه صبرم تموم شده بچه ها برام دعا کنید

سلام میشه دستور درست کردن حلوا رو یاد بدید.
گرچه من گرمی جات بهم نمیسازه ولی ممنون میشم
وراستی اینکه میگید هر شب یا یک شب درمیان قدرت اسپرم مرد را کم نمیکنه؟؟؟
یک جا خوندم هرچه مقدار وشدت اسپرم بیشتر باشه بهتره
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 36 مهمان