چکاپ های لازم در هنگام ناباروری!

با سلام خدمت کارشناس محترم.
من 25 سال دارم و یکسال و نیم است که ازدواج کردم. من آزمایش پاپ اسمیر، هورمونی روز سوم پریودی و تیرویید انجام دادم همسرم هم آزمایش اسپرم انجام داده.
که تمامی آزمایشهارا برای شما نوشتم و گفتید که نرمال است.
من یکسال است که اقدام کردم اما موفق نبودم. البته در این یکسال اطلاع چندانی از زمان تخمک گذاری و غیره نداشتم. میخواستم بپرسم آیا آزمایش دیگری هست که من انجام دهم؟
پزشک خانوادمون گفت باید داروهای محرک تخمک گذاری بخورم اما ترسیدم کیست بیارم. چون تا حالا خدارو شکر هربار سونو دادم کیست نداشتم و سایز و شکل رحمم هم طبیعی بوده.آیا برای من توصیه ای دارید؟
مطلبی که توی یکی از پستها گفتید توی سایت عاطفه درمورد غذاهایی برای تقویت تخمدان ها هست رو توی سایت عاطفه پیدا نکردم.
با سپاس فراوان از شما.

اگر خدا آرزویی در دلت انداخت، بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است...!

Re: چکاپ های لازم در هنگام ناباروری!

بله حتما. شما در حدود روز 12 سیکل سونوی داخلی ترجیهاً در مطب درمانگرتون(متخصص زنان) انجام دهید تا بدانیم تخمک گذاری انجام می شود یا خیر.
اگر فولیکولهیا خوب داشتید و شکی برا تخمک گذاری نبود؛ با توجه به گذشت 1 سال از اقدامتون، عکس رنگی از رحم جهت باز بودن لوله ها ضرورت دارد.
وارد سایت که شدید سومین آیتم از راست؛ بارداری ست که در داخل آن بخش پیش از بارداری را باید کلیک کنید. مقالات رویت می شوند
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:بله حتما. شما در حدود روز 12 سیکل سونوی داخلی ترجیهاً در مطب درمانگرتون(متخصص زنان) انجام دهید تا بدانیم تخمک گذاری انجام می شود یا خیر.
اگر فولیکولهیا خوب داشتید و شکی برا تخمک گذاری نبود؛ با توجه به گذشت 1 سال از اقدامتون، عکس رنگی از رحم جهت باز بودن لوله ها ضرورت دارد.
وارد سایت که شدید سومین آیتم از راست؛ بارداری ست که در داخل آن بخش پیش از بارداری را باید کلیک کنید. مقالات رویت می شوند
وااای من فقط 25 سالمه. میگن چسبندگی رحم واسه آدمهاییه که سنشون بالاست. خیلی نگران شدم.

نه عزیزم نگران نباشید.
اما از نظر علمی اگر فردی بعد از 1 سال اقدام، و نرمال بودن آزمایش اسپرم و اثبات داشتن تخمک گذاری هنوز باردار نشده باشد قدم بعدی ضرورتاً عکس رنگی از رحم است.
اما این به این معنا نیست که حتما مشکلی یافت می شود.
كارشناس مامايي فيروز

راستش ما فقط پول خورد و خوراکمون رو داریم. خیلی گرون میشه؟
اگه بذارم چند سال بعد که وضعمون بهتر شه خیلی دیره؟
خیلی دغون شدم
سونوی داخلی همون سونوی معمولیه که روی شکم انجام میدن یا چیز دیگست؟

سونوی واژینال است عزیزم.
کلاً اینها راههای تشخیصی هستند نگران نباشید. هر زوجی هر وقت تمایل داشته باشند که شروع به بررسی کنند ، اینها مراحلش است اما این به این معنی نیست که ناچارید به انجام آنها و یا اینکه بدون آنها نیتجه لزوماً نمی گیرید.
قیمت عکس رنگی رو از حسابداری یک بیمارستان دولتی سوال کنید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 38 مهمان