خیلی خیلی فوری به کمکتون نیاز دارم...

بعد از سه ماه که از سقطم میگذره مثلا خواستم علمی اقدام به بارداری کنم.از کیت تخک گذاری استفاده کردم اما داره بدجوری رو اعصابم راه داره میره
[img]دانلود%20کنید[/img]

به ترتیب از بالایی روز 12 پریودی هستش تا این اخریه.من دوره هام 24 روزه است و طول دوره 4 روز.توی تقویمی که دارم باید تخمک گذاریم میوفتاده پنج شنبه اما این اخرین کیت کلا خط نداره .......
البته اونا رو همه رو سر ساعت 2 بعد از ظهر گذاشتم این اخریو الان...
کمک می خواممم
یعنی من تخمک گذاریم تموم شده؟؟؟؟؟

Re: خیلی خیلی فوری به کمکتون نیاز دارم...

فقط يه شب اونم اولين شبي كه كيت گذاشتم فقط اقدام كردم.بعد چون فكر ميكردم تخمك گذاريم پنج شنبه است گفتم عجله نكنم و بي خودي اقدام نكنم به فرض خودم اقدام زياد باعث كم شدن كيفيت اسپرم ميشه ( علم من دراوردي) براي همين ديروز كه پر رنگ تر شد گفتم حتما امروز صد در صد تخمك گذاريه.الان كه گذاشتم چشام گرد شد كه ديدم يه خطه

یعنی 12 ام شب. می دانید که اسپرم اگر کاملاً سلامت و .. باشد امکان ماندنش در لوله ها تا 72 ساعت هم هست یعنی تا 15 ام شب . بسپارید به خدا. اما برای ماه بعد کلاً یک شب در میان اقدام کنید. و منتظر کیت نمانید
كارشناس مامايي فيروز

سلام.باز هم منو و باز هم سوال
من با همون روابط نصفه و نيمه و از دست دادن روز تخمك گذاريم باردار شدم.الان طبق محاسبات خودم 4 هفته و 4 روزمه.اما به شدت كمر درد دارم.جوري كه دارم ديوانه ميشم.ممكنه مشكلي باشه؟خطر سقط و اين موارد يعني

سلام
وای خداروشکر عزیزم!
سعی کنید کمی استراحت کنید و تحت نظر درمانگر حاذقی هم باشید اگر صلاح دونستند شیاف پروژسترون هم پیشاپیش مصرف کنید و قرص مجازی که از دردتون بکاهد. برای سونو کمی زود است اگر بتوانید لااقل تا 5 هفته صبر کنید که ساک در داخل رحم لااقل قابل رویت باشد عالیست. اما اگر دردتون شدید شد بروید حداکثر واژینال ساک را می نواند درون رحم ببیند.مطلمون کنید عزیزم نگران هم نباشید درد و ... لزومآً به معنای خطر نیست.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 135 مهمان