هورااااا دوستان ماهان جون هم مامان شده.خدایا شکرت

سلام ماهان جون عزیزم اومدم اینجا بهت تبریک بگم گلم ایشالله ثمره زندگی تون سلامت بیاد بغلت و این نه ماه رو بسلامت سپری کنی بیاد ما دوستان فیروز باش و دوباره بهمون سر بزن دعاگوی منتظران هم باش

وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

Re: هورااااا دوستان ماهان جون هم مامان شده.خدایا شکرت

سلام ماهان عزیزم.باور کن وقتی خبر بارداریتو شنیدم از خوشحالی بی اختیار اشکم جاری شد.لطفا مارو فراموش نکن.اینجا بیا و ماروهم دعا کن........خیلی به دعات محتاجم گلم....دعای زن حامله میگیره ایشالا......

ماهان جون عزیزم نمیدونی چقدر برات خوشحال شدم
امیدوارم و از خدا میخوام که این نه ماه رو به سلامتی و با آرامش سپری کنی
مبارکت باشه گلم خیلی مراقب خودت باش
التماس دعا مخصوصا برای دوستان منتظرمون
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...
پیوست ها
flower-bundle.jpg

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ماهان خوبم خیلی مواظب خودت و نی نی نازمون باش. ایشالا که 120 سال قلبش با قدرت تمام بتپه و دل مامان و باباش رو شاد کنه. خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
شکرت که صف انتظار کوتاهتر شد. این اشک شوق قسمت همه منتظرا بشه ایشالا
http://ghasedakemehr.blogsky.com

ممنون دوستای خوبم ممنون واقعا نمیدونم نمیدونم با چه زبونی از این همه محبتتون تشکر کنم شرمنده کردین من همیشه دعاگوی دوستای منتظر هستم چون خودم کشیدم نمیدونم چقدر خوشحال شدم وقتی این همه مهربونی رو دیدم ایشالا زود به زود خبر بارداری بشنویم همه نی نی ها هم سالم بیان بغل ماماناشون خیلی خیلی دوستون دارم

elahe93 نوشته شده:سلام ماهان جون عزیزم اومدم اینجا بهت تبریک بگم گلم ایشالله ثمره زندگی تون سلامت بیاد بغلت و این نه ماه رو بسلامت سپری کنی بیاد ما دوستان فیروز باش و دوباره بهمون سر بزن دعاگوی منتظران هم باش
ممنون عزیزم ایشالا گل دختر تو هم به سلامتی به دنیا بیاد :P :P

متینا نوشته شده:سلام ماهان عزیزم.باور کن وقتی خبر بارداریتو شنیدم از خوشحالی بی اختیار اشکم جاری شد.لطفا مارو فراموش نکن.اینجا بیا و ماروهم دعا کن........خیلی به دعات محتاجم گلم....دعای زن حامله میگیره ایشالا......
متینا جونم دیدی منم چقدر ناامید بودم دیدی خدا چقدر مهربونه پس شاد باش امیدوار به لطف خدا مطمئن هستم به زودی نتیجه میگیری :P :P

nasim-irani نوشته شده:هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ماهان خوبم خیلی مواظب خودت و نی نی نازمون باش. ایشالا که 120 سال قلبش با قدرت تمام بتپه و دل مامان و باباش رو شاد کنه. خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
شکرت که صف انتظار کوتاهتر شد. این اشک شوق قسمت همه منتظرا بشه ایشالا
قربونت برم نسیم جونم ممنونم از لطفت :P :P ایشالا نویان جون به سلامتی ییاد بغل مامان جونش

kshakhtar نوشته شده:من دعام واس خودم کارساز نیست متاسفانه اما برای دیگران خوبه منتظرم ودعا میکنم تمام کسای که نوشته هاشون رو خوندم زودی مامان شن وهربار اینجا میام یکی خوشحال باشه
اختر جونم ناراحت نباش منم ناراحت میشم مطمئن باش دعاهات براورده میشه :P

ماهان جون منم الان که این تاپیک رو دیدم خیلی خوشحال شدم.واست آرزوی سلامتی دارم.دیدی چقدر غصه میخوردی؟خدای مهربون دعاها و خواسته های بنده هاشو بدون جواب نمیشداره..مواظب خودت و نی نی باش
هر چه خدا خواست همان میشود...
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 42 مهمان