روز تخمک گذاری

با عرض سلام
لطف میکنید محاسبه روز تخمک گذاری را بگین من میخوام دقیقا روز تخمک گذاری اقدام به بارداری کنم اگه خدا بخواد دوست دارم فرزندم پسر بشه شنیدم باید روز تخمک گذاریت اقدام کنی من دو برج 25 ماه پریود میشم سیکلم 30 روز میشه لطفا راهنمایی کنید

Re: روز تخمک گذاری

در سیکل 30 روزه که تخمک گذاری در روزهای 16 تا 19 محتمل است؛ به طور کل بهتر است از 13 تا 20 ام حداقل و آنهم به صورت یک شب در میان اقدام شود.
داشتن اقدام فقط در روز تخمک گذاری(که آنهم حدثش می زنیم) شانس بارداری شما را کاهش می دهد و از طرفی 100 در صد هم نیست.
كارشناس مامايي فيروز

با عرض سلام و خسته نباشید من چند برج پریدام در روز 24 و 25 بود تا اینکه سری آخر در روز 21 شدم دلیلش چیه البته تو این ماه من پونه به صورت دمکرده چندین بار متوالی خوردم میتونه این دلیلش باشه؟ برای اینکه از روز تخمک گذاری مطمئن باشیم میشه از سونو استفاده کرد؟ میشه نزدیک به وسط سیکل برم سونو تا متوجه بشم تقریبا کی آزاد میشه. یه سوال دیگه اینکه میشه در یک ماهی اصلا تخمک نداشت؟ چون از کیت استفاده کردم همش منفی بود

یه سوال دیگه داشتم من این برج 21 پرید شدم برج قبل 25بودم روز 10 ترشح داشتم اما از کیت استفاده کردم فقط خط بالا ظاهر شد یعنی منفی پس این ترشح چی بوده؟ مانند سفیده تخم مرغ بود که قبلا این ترشح اتفاق می افتاد کیت مثبت میشد شرمنده سوالاتم زیاد بود

سلام
بله گیاهان هم می توانند موثر باشند (البته اگر در سیکلهای بعد این کوتاه شدن سیکل تکرار نشود هیچ ارزشی ندارد و علت یابی هم نمی خواهد)
بله برخی زنان در 1 ماه تخمک آزاد می کنند و ممکن است مثلاًدر ماه بعد یا در سیکل 2 ماه بعدش تخمک آزاد نکنند.
بله برای اطلاع حتما سونو انجام دهید حدود روز 11 سیکل
دیدن ترشح خیلی فاکتور خوبی ست اما 100 % ی نیست البته در هر حال خطای کیت هم ممکن است اتفاق بیافتد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 55 مهمان