Re: خانوم کارشناس سوال!!!!؟؟؟؟

سلام کارشناس عزیز من روز یک شنبه آز دادم منفی بود و خبری از پریود هم نشد ولی امروز ک 7 بهمنه بگن و پست ران هام خیلی درد میکنه سینه هامم درد میکنه در ضمن من برای تقویت تخمدان و بارداری شروع به داروهای گیاهی کردم نظرتون چیه بنظرتون احتمال بارداری من وجود داره ؟

بارانا 110 نوشته شده:سلام کارشناس عزیز من روز یک شنبه آز دادم منفی بود و خبری از پریود هم نشد ولی امروز ک 7 بهمنه بگن و پست ران هام خیلی درد میکنه سینه هامم درد میکنه در ضمن من برای تقویت تخمدان و بارداری شروع به داروهای گیاهی کردم نظرتون چیه بنظرتون احتمال بارداری من وجود داره ؟
ببخشید منظورم لگن و پشت ران ها ست ک درد میکنه

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
بله البته از همه بیشتر همان تاخیر قاعدگی احتمال بارداری را مطرح می گذارد
ممنون از پاسخگوییتون
کارشناس عزیز من بعد از 4 روز از تاخیر آز دادم منفی بود یعنی بنظر شما جواب درست نبوده یا زود دادم و امکان باردا ی من وجود داره توصیه شما چیه؟

خواهش میکنم جواب منو بدید این استرس و نگرانی داره دیوونه م میکنه, پنج روز از سرکلاژم میگذره صبح وقتی رفتم دستشویی مایع رقیق و آبکی از واژنم بیرون ریخت و از کنار پاهام پایین اومد,البته رنگش زرد بود,میترسم با لکه های ناشی از عمل مخلوط شده باشه!!
میشه لطفا راهنماییم کنید؟؟

بارانا 110 نوشته شده:
KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
بله البته از همه بیشتر همان تاخیر قاعدگی احتمال بارداری را مطرح می گذارد
ممنون از پاسخگوییتون
کارشناس عزیز من بعد از 4 روز از تاخیر آز دادم منفی بود یعنی بنظر شما جواب درست نبوده یا زود دادم و امکان باردا ی من وجود داره توصیه شما چیه؟
سلام
حقیقت این است که احتمال بارداری خیلی کم شده است اما صفر نیست.مواردی داشته ایم که پریود های منظم بوده امادر 1 سیکل حتی تا 7 روز تاخیر داشته است
كارشناس مامايي فيروز

Par.Par نوشته شده:خواهش میکنم جواب منو بدید این استرس و نگرانی داره دیوونه م میکنه, پنج روز از سرکلاژم میگذره صبح وقتی رفتم دستشویی مایع رقیق و آبکی از واژنم بیرون ریخت و از کنار پاهام پایین اومد,البته رنگش زرد بود,میترسم با لکه های ناشی از عمل مخلوط شده باشه!!
میشه لطفا راهنماییم کنید؟؟
سلام
رقتی که از آب خارج شده گزارش کردید، نیاز دارد سریعآً به جراحتون مراجعه کنید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم کارشناس عزیز روزتان بخیر سوالی داشتم من این ماه روز سوم پریود برای بررسی کیستم سونوی واژینال انجام دادم که گفتند در تخمدان چپ یک کیست اندومتریوما۲۶میل و یک فولیکول و تخمدان راست و رحم نرمال من الان دو روزه پریودم عقب افتاده و تخمدان سمت راستم هم درد کمی داره میترسم این یکیم کیست داشته باشه با توجه به اینکه در روز سوم هیچ فولیکولی در این تخمدان نبوده ایا امکانش هست کیستی باشد و اینکه عقب افتادن پریودم از کیستم است؟؟؟؟

تشخیص درد باید بالینی صورت گیرد بهار عزیز.البته با توجه به نرمال بودن رحم و آدنکس راست، درد بخش راست نمی تواند نگران کننده باشد. در هر صورت پس از پایان قاعدگی اگر همچنان ادامه داشت می توانید مجدد پیگیری کنید.
تاخیر 1 بار در سیکل علتهای متفاوتی می تواند داشته باشد و لزومآً به کیست تون ممکن است مرتبط نباشد.برای کیستتون هم درمانخاصی تجویزشده؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم کارشناس عزیز من تاریخ اولین روز آخرین پریودم 3/10/94 بوده یعنی امروز 10 روز از پریودم می گذرد تست بارداریم ( بیببی بی چک و خون ) مثبت بود مقدار بتا در تاریخ 9/11/94 مقدار 1244 بود الان فقط ترشحات سفید دارم و بعضی وقتها درد کمر و زیر شکم ، ویار و حالت تهوع و استفراق هم ندارم می خواستم بدونم 1- با توجه به تاریخ های مذکور مقدار بتا نرمال است ؟؟2- این ترشحات طبیعیه یا نه ؟ 3- درد های کمر چطور همش احساس میکنم دارم پریود می شم ؟ 3- کی برای سونو گرافی مراجعه کنم ؟ 4- در ضمن من خونریزی یا لکه بینی لانه گزینی نداشتم ممکنه این بار هم خارج رحمی باشد ؟؟( من بارداری قبلیم خارج رحمی بود که خود به خود دفع شد ) خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید ؟؟؟ خیلی ممنون

با سلام درتاریخ94/11/12به سونو مراجعه کردم .یک ساک بارداری در داخل رحم رویت میشود.براساسGs*30mmسن بارداری در حدود 8هفته و4روز میباشد.در حال حاضرy.sدیده میشود ولی فتال پل وfhrدیده نمیشود.با توجه به سن حاملگی وعدم روییتfhrو فتال پل missed abortionمطرح میباشد.مایع ازاد در لگن دیده نمیشود.در اندکس دو طرف ضایعهای مشهود نمیشود .میشه راهنماییم کنید که آیا یه سونو دیگه هم برم یا ن .شاید قلب جنین فعلا مشخص نشه.من اصلا علائمی مثل دل درد ولکه بینی وغیره رو ندارم .حالا چیکار کنم باید سقط بشه

یاس نوشته شده:سلام خانم کارشناس عزیز من تاریخ اولین روز آخرین پریودم 3/10/94 بوده یعنی امروز 10 روز از پریودم می گذرد تست بارداریم ( بیببی بی چک و خون ) مثبت بود مقدار بتا در تاریخ 9/11/94 مقدار 1244 بود الان فقط ترشحات سفید دارم و بعضی وقتها درد کمر و زیر شکم ، ویار و حالت تهوع و استفراق هم ندارم می خواستم بدونم 1- با توجه به تاریخ های مذکور مقدار بتا نرمال است ؟؟2- این ترشحات طبیعیه یا نه ؟ 3- درد های کمر چطور همش احساس میکنم دارم پریود می شم ؟ 3- کی برای سونو گرافی مراجعه کنم ؟ 4- در ضمن من خونریزی یا لکه بینی لانه گزینی نداشتم ممکنه این بار هم خارج رحمی باشد ؟؟( من بارداری قبلیم خارج رحمی بود که خود به خود دفع شد ) خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید ؟؟؟ خیلی ممنون
سلام
تبریگ می گم دوست عزیزم!
بتا نرمال است.
ترشحات هم همینطور
نداشتن خونریزی لانه گزینی ، هیچ جای نگرانی ندارد.و علامت غیر طبیعی هم نیست.
اگر دردتون جدی ست، سونوگرافی رو از 5 هفته به بعد ، خوب است که انجام بدهید.اگر نه حدود 7-8 هفته که ضربان قلب رو هم رویت کنید
كارشناس مامايي فيروز

rogi70 نوشته شده:سلام خانم کارشناس تو سونو غربالگری 3ماهة اول من نوشته nbبصورت کانون اکوژن کوچک مشاهده شد.آیا کوچک بودن nbمشکل ساز نیست?
معمولاً باید به طور قطع مشاهده شود.با مشاوره با درمانگرتون، نظرشون رو درباره سونوی مجدد بگیرید. nt هم نرمال بود؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 41 مهمان