Re: خانوم کارشناس سوال!!!!؟؟؟؟

yasred نوشته شده:با سلام درتاریخ94/11/12به سونو مراجعه کردم .یک ساک بارداری در داخل رحم رویت میشود.براساسGs*30mmسن بارداری در حدود 8هفته و4روز میباشد.در حال حاضرy.sدیده میشود ولی فتال پل وfhrدیده نمیشود.با توجه به سن حاملگی وعدم روییتfhrو فتال پل missed abortionمطرح میباشد.مایع ازاد در لگن دیده نمیشود.در اندکس دو طرف ضایعهای مشهود نمیشود .میشه راهنماییم کنید که آیا یه سونو دیگه هم برم یا ن .شاید قلب جنین فعلا مشخص نشه.من اصلا علائمی مثل دل درد ولکه بینی وغیره رو ندارم .حالا چیکار کنم باید سقط بشه
با یک سونو ، سقط تجویز نمی شود .با اختلاف حداقل 1 هفته باید تکرار شود.

كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز از اینکه وقتتون رو در اختیار ما میگذارید بینهایت ممنونم .
خانم کارشناس قبلا برات گفتم از تاریخ 28 تا 1 لک بینی داشتم و پریود نشدم بعد 5 روز آز دادم منفی بود و بعد 10 روز بی بی تست کردم منفی بود .
و الان برام سوال شده آیا اولین روز لک بینی رو به حساب پریود بگذارم و اینکه این ماه من خونریزی کامل نداشتم امکان تخمک گذاری وجود داره و در ضمن سینه هام بشدت درد میکنه درست مثل زمانی ک نزدیک به عادت ماهانه میشدم .

بارانا 110 نوشته شده:سلام کارشناس عزیز از اینکه وقتتون رو در اختیار ما میگذارید بینهایت ممنونم .
خانم کارشناس قبلا برات گفتم از تاریخ 28 تا 1 لک بینی داشتم و پریود نشدم بعد 5 روز آز دادم منفی بود و بعد 10 روز بی بی تست کردم منفی بود .
و الان برام سوال شده آیا اولین روز لک بینی رو به حساب پریود بگذارم و اینکه این ماه من خونریزی کامل نداشتم امکان تخمک گذاری وجود داره و در ضمن سینه هام بشدت درد میکنه درست مثل زمانی ک نزدیک به عادت ماهانه میشدم .
سلام
با توجه به تغییری که در پریودتون بوده احتمال اینکه این ماه تخمک گذاری نداشته باشید هم مطرح است.
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
بارانا 110 نوشته شده:سلام کارشناس عزیز از اینکه وقتتون رو در اختیار ما میگذارید بینهایت ممنونم .
سلام
با توجه به تغییری که در پریودتون بوده احتمال اینکه این ماه تخمک گذاری نداشته باشید هم مطرح است.
ممنون از پاسخگوییتون و توصیه شما چیه توروخدا ی راهی پیش پام بذارین

سلام خدمت کارشناس عزیز و وقتی که برای پاسخ به سوالات می گذارین
یه سوال داشتم من در سیکل فریز بعد ivfهستم , این ماه بهم قرص LD و امپول سوپرفکت دادن , از روز ۱۸پریودم دارم امپول میزنم ولی تعداد امپول ها رو برام مشخص نکردن و گفتن تا زمان شروع پریود باید ادامه بدم , معمولا تا چه روز طول میکشه که پریود رخ بده ؟و اینکه حتی زمانی که پریود شدم هم باید هنوز امپول بزنم؟(من شهرستانم و دکترم تهران , یه نصف روزی حداقل طول میکشه برسم تهران و میترسم زمان پریود به تعطیلات اخر هفته برخورد کنه)؟قرص LDرو هم از روز ۴پریود شروع کردم .

Mah e choobi نوشته شده:سلام خدمت کارشناس عزیز و وقتی که برای پاسخ به سوالات می گذارین
یه سوال داشتم من در سیکل فریز بعد ivfهستم , این ماه بهم قرص LD و امپول سوپرفکت دادن , از روز ۱۸پریودم دارم امپول میزنم ولی تعداد امپول ها رو برام مشخص نکردن و گفتن تا زمان شروع پریود باید ادامه بدم , معمولا تا چه روز طول میکشه که پریود رخ بده ؟و اینکه حتی زمانی که پریود شدم هم باید هنوز امپول بزنم؟(من شهرستانم و دکترم تهران , یه نصف روزی حداقل طول میکشه برسم تهران و میترسم زمان پریود به تعطیلات اخر هفته برخورد کنه)؟قرص LDرو هم از روز ۴پریود شروع کردم .
دوست عزیزم در این موارد ، تکنیک هر پزشکی خاص است و هر دخالتی غیر علمی ست. حتی شده با تلفناز منشی شون پیگیری کنید تا دقیقا دستور ایشون رو اجرا کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم کارشناس عزیزم یه سوال از خدمتتون داشتم من دیروز البته ببخشید ظهر لک دیدم و عصری به صورت خون ولی کم امروز هم این خونریزی کم و یکم به صورت لخته است چون باید از سومین روز پریودم دارو مصرف کنم دیروز رو اولین روز قاعدگیم حساب کنم و اینکه خونریزی کم بخاطر قرصهای اچ دی ماه پیش میتونه باشه یا دلیل دیگه ای داره؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان