Re: خانوم کارشناس سوال!!!!؟؟؟؟

سلام خانوم کارشناس عزیز،طاعات و عباداتتون قبول.بعد از یه سال اقدام اواخر فروردین عکس رنگی داشتم با درد خیلی زیاد، نتیجه عکس گفتن خوبه.دوره هام 28 روزه بود که ماهی که عکس داشتم 26 روزه شد و ماه بعدش 35 روزه و این ماهم امروز که روز 37 سیکله هنوز از پریود خبری نیست،هیچ علامت خاصی هم ندارم جز درد پریودی که 11 روزه میاد و میره.روز 29 و 33 هم بی بی چک منفی بود.به نظرتون دلیل این تاخیر خیلی زیاد دو سیکل بعد عکس طبیعیه؟میترسم دوباره بی بی بذارم
البته من ماه قبل و اینماه لتروزول و استرادیول و متفورمین و آمپول هاش ام جی داشتم،ماه قبل یه آمپول، اینماه دو تا آمپول ولی متاسفانه روز 14 فولیکول 13 و 14 داشتم.اما ماهی که دارو مصرف نکرده بودم روز 10 فولیکول 18 داشتم، انگار دارو برای من تاثیر عکس داره

سلام بله عزیزم اگر منفی بود آمپول پروژسترون احتمالا براتون تجویز می شه که به شروع پریود کمک کنه(البته اگر بارداری هم باشد به آن صدمه ای نمی زند برای تزریق نگران نباشید)
دلیل این تاخیر ها با همان نداشتن فولیکول مناسب و ... کلآً به کارکرد تخمدانتون احتمالا مربوط است عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام و درود کارشناس عزیز .
تاریخ پریودی ماه قبل بیست تیر بود او تا الان خبری از پریودی نیس اما مثل اکثر اوقات سینه هام از زیر بغلم درد میکنه بنظرتون امکان داره باردار باشم یا… و اینکه من برای تنبلی تخمدان دارو مصرف کردم ولی الان 2 ماهه هیچ دارویی نخوردم.

سلام
دوست عزیزم هر دو احتمال وجود دارد. هم تاخیر در حد معقولی ست و شاهد بوده ایم. هم احتمال بارداری ، احتمال قابل عرضی ست.
اگر پریود نامنظم داشته اید، صبر کنید و با 1 هفته تاخیر تست دهید. اما اگر منظم بوده اید الان هم می توانید آزمایش دهید
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
دوست عزیزم هر دو احتمال وجود دارد. هم تاخیر در حد معقولی ست و شاهد بوده ایم. هم احتمال بارداری ، احتمال قابل عرضی ست.
اگر پریود نامنظم داشته اید، صبر کنید و با 1 هفته تاخیر تست دهید. اما اگر منظم بوده اید الان هم می توانید آزمایش دهید
سلام و درود بر شما و ممنون از ثاسخگوییتون خانم دکتر من فعلا پریود نشدمو جرات تست بی بی چک و آزمایشو ندارم و تصمیم گرفتم تا سر ماه صبر کنم و اگه خدا خواست و پریود نشدم بی بی چک تست کنم .
برام دعا کنید . :|

KarshenaseMamaee نوشته شده:بهترین ها در انتظارتون باشه ان شاء الله!
کارشناس عزیز سلام و خسته نباشین. من تنبلی تخمدان دارم در زمان مصرف داروهای تحریک کننده سیکل های من به 28 تا 30 روزه رسید در حالی ک قبل از مصرف دارو 35 روزه تا 37 بود الان دو ماهه ک دارو استفاده نکردم تاریخ پریود قبلم 19 تیر بود و من تا امروز پریود نشدم امروز بی بی چک تست کردم ک منفی بود نمیدونم میتونم امیدوار باشم یا نه در ضمن ترشحات تخم مرغی من از روز 24 تا 26 سیکلم بود توروخدا ی راهنماییم کنید.

سسلام کارشناس عزیز از پاسخ هایی مهربانانه شما بی نهایت ممنون و سپاس گزارم
کارشناس عزیز من فعلا پریود نشدم بنظرتون تا کی احتمال مثبت شدن بی بی هستش دیروز منفی بود تاریخ پریود قبلیم 19تیر بود و اینکه من قبلا دوره های 35 روزه هم داشتم

سلام
دوست عزیزم از آنجایی که بیشتری طول سیکلتون فرمودید 35 روزه بوده پس لااقل تا 25 مرداد باید پریود می شدید. و تا دیروز تست مثبت می شد.
از طرفی هم چون تنبلی تخمدان داشته اید ، مواردی را شاهد بوده ایم که در 1 سیکل بسیار بی نظم شده و کلاً پریود رخ نداده تا زمانی که با پروژسترون کمک کرده اند و ...(اما بارداری هم نبوده)
در واقع ، این مواقع ما آنچنان حساب و کتابی نمی توانیم بکنیم، جون هر احتمالی، محتمل است.
اغلب در چنین مواردی، آزمایش بتا می دهند (که 1 هفته زودتر از بی بی چک می تواند نشان دهد)و اگر منفی بود، امپول پروژسترون تجویز می شود که پریود رخ دهد.
(البته در صورتی هم که بارداری بوده باشد این آمپول ضرری نمی رساند -دوگانه است- )
كارشناس مامايي فيروز

سلام به کارشناس عزیز
من زمان طولانی تخت درمان ناباروری وivfبودم دوماه پیش به خاطر درد زیر شکم وطی معاینه دکتر گفت زخم عفونی دهانه رحم دارم ، آنتی بیوتیک مصرف کردم ، الان درد برطرف شده ولی بعد از یک رابطه دچار خونریزی شدم در روز ۱۶دوره قاعدگی هستم ، به نظر شما این خونریزی به علت عدم درمان کامل اون زخم ممکنه باشه؟یا مشکل دیگه ای به وجود آمده ؟چون تو این فاصله هیچ مشکلی نداشتم ترشح ندارم ولی خارش دارم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان