Re: خانوم کارشناس سوال!!!!؟؟؟؟

سلام خانم کارشناس عزیزم من امروز ۱۶روز از زدن امپول اچ سی جیم میگذره یکم بعضی وقتا درد پریودی دارم بی بی چک گذاشتم در کمتر از دو دقیقه مثبت شد ولی خط t کمرنگ تر ازcشد ایا من باردارم؟؟؟و اینکه کی میتونم ازمایش بدم

سلام
بله عزیزم انشالله مبارک باشه.
طبق قائده کم رنگ هم که باشد مثبت تلقی می شود.و زمانی هم که 2 هفته از تزریق گذشته باشد، دیگر به آمپول نسبتش نمی دهیم و بارداری مطرح می شود.
هورمون در ادرار آمده،پس پیشتر در خون بوده است.در نتیجه الان هم آزمایش بدهید نشان می دهد.البته 3 روز تاخیر هم برای آزمایش دادن منطقی ست
كارشناس مامايي فيروز

سلام خوبین؟ هفته بیست و یک هستم دکترم قرص ایزوپرین داده که روزی یکی بخورم،امروز ظهر یک قرص خوردم،الان یه کم پهلوهام و کمرم درد گرفته،خیلی میترسم میتونم یه قرص دیگه بخورم؟ در ضمن هرشب شیاف پروژسترون استفاده میکنم، خواهش میکنم زودتر جواب بدین،خیلی نگرانم،نمیدونم این درد از چیه؟!

Par.Par نوشته شده:سلام خوبین؟ هفته بیست و یک هستم دکترم قرص ایزوپرین داده که روزی یکی بخورم،امروز ظهر یک قرص خوردم،الان یه کم پهلوهام و کمرم درد گرفته،خیلی میترسم میتونم یه قرص دیگه بخورم؟ در ضمن هرشب شیاف پروژسترون استفاده میکنم، خواهش میکنم زودتر جواب بدین،خیلی نگرانم،نمیدونم این درد از چیه؟!
دوست عزیزم تشخیص درد حتمآً باید بالینی صورت بگیرد اما در کل این دارو مسکن دردهای کاذب در بارداری ست و بعید است دردتون ثانویه به آن باشد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام به کارشناس عزیز
من با ivfحامله شدم , داروهام امپول پروژسترون و شیاف سیکلوژیت و قرص استرادیول هستش , ۲۷پریودم آزمایش بتا دادم ۸۲۷بود ۴۸ساعت بعدش شده بود ۲۷۲۵ ,طبق برگه آزمایشگاه هفته ۴هستم , دوشبه که از شدت درد زیر دلم از خواب بیدار میشم , درد بسیار شدیده و حدودا ۳_۴دقیقه ای طول میکشه , در طول روز درد یا حتی لکه بینی ندارم , این ممکنه خطر ناک باشه؟مثلا خارج رحمی باشه؟
ممنون

سلام
دوست عزیزم امیدوارم که بارداری سلامتی رو در پیش داشته باشید.
درد شدید چنانچه یکطرفه باشد، شک به بارداری خارج از رحم را ایجاد می کند.
خارج از رحم که برای شما نه اما در کل اگر دردتون خیلی جدی بود سونو واژینال انجام دهید.
سن بارداری تون هم طبق قرارداد مامایی: دو هفته به زمانی که ivf انجام داده اید تا الان اضافه کنید مثلاً اگر 3 هفته گذشته است ، 5 هفته خوانده می شوید و ...
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم کارشناس عزیزم سال نوتون مبارک انشاالله شما و همه دوستان فیروزی سال خوبی داشته باشید امروز در سونو دو جنین با قلب دیده شد ولی دو عدد کیست هم در سمت راست و چپ تخمدان هست که نگرانم کرده البته یکیش که همون اندومتریوز قبله واسم دعا کنید
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان