Re: خانوم کارشناس سوال!!!!؟؟؟؟

KarshenaseMamaee نوشته شده:
S@H@R_70 نوشته شده:سلام خدمت کارشناس محترم.
آیا در سونوگرافی معمولی ناهنجاریهای جنین مثل مشکل لب شکری و
مشکل کلیه و ...
مشخص میشه یا فقط سونوگرافی غربالگری نشون میده?
این طور نیست که بگوییم در سونوی غربالگری متد خاصی استفاده می شود که در سونوی معمولی، نیست در نتیجه : رویت این مشکلات کلاً امکان ندارد. خیر مساله این است که در سونوی سلامت جنین به تمامی فاکتورهایی که امکانش هست، با دقت نظر می شود و گزارش می شود . اما در سونوهای روتین خیر
پس امکانش هست جنین مشکلی داشته باشه.
خیلی ممنونم از راهنماییتون

S@H@R_70 نوشته شده:خیلی ممنون که باحوصله جواب میدید،
آیا امکانش هست دکتر سونوگرافی درهمون
سونوی روتین مشکل را ببیند?
و اطلاع بده?
بله ممکنه. اما موظف نیستند که دقت کنند و تمام اندامها رو بررسی کنند(چه بسا وقت بیشتری هم می برد)
سونوی غربالگری در 3 ماهه ی اول همان سونوی NT است که مایع پشت گردن جنین اندازه گیری می شود و ریسک سندرومها بیان می شود و...
در 3 ماهه ی دوم سونوی سلامت جنین است که ارگانهای داخلی و اندامهای بیرونی(تا انگشتان و لبها ار نظر شکاف کام و ... )در حدی که قابل بررسی باشد؛ بررسی می
كارشناس مامايي فيروز

S@H@R_70 نوشته شده:خیلی ممنون که باحوصله جواب میدید،
آیا امکانش هست دکتر سونوگرافی درهمون
سونوی روتین مشکل را ببیند?
و اطلاع بده?
بله ممکنه. اما موظف نیستند که دقت کنند و تمام اندامها رو بررسی کنند(چه بسا وقت بیشتری هم می برد)
سونوی غربالگری در 3 ماهه ی اول همان سونوی NT است که مایع پشت گردن جنین اندازه گیری می شود و ریسک سندرومها بیان می شود و...
در 3 ماهه ی دوم سونوی سلامت جنین است که ارگانهای داخلی و اندامهای بیرونی(تا انگشتان و لبها ار نظر شکاف کام و ... )در حدی که قابل بررسی باشد؛ بررسی می شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانوم کارشناس عیدتون مبارک انشالله سال خوبی داشته باشید
ببخشید میخواستم بدونم آمپول پروژسترون یه دونه زدم 29 اسفند چند روز طول میکشه پری بیاد؟
آزمایش دادم منفی بود اگه بتا پایین بوده باشه ومنفی نشون داده باشه و این آمپول رو بزنم به جنین آسیبی نمیرسه؟
اگه جامله باشم و آمپول بزنم اصلا پریود میشم یانه؟
بعد ازآمپول پری نیاد سونو بدم یا دوباره آزمایش بدم ؟

باسلام وخسته نباشید. من تودی بانامزدم رابطه داشتم ولی مطمءن نیسم که اب منیش داخل واژن من ریخته یانه. خودمم باکره هستم. وماه بعدش هم بهمن وهم اسفندپریودشدم وبه موقعه بود. حالامیخوام بدونم بازم امکان حاملگیه من هسش یان؟ ممنون میشم اگه سریع جواب بدیدخیلی اسرس دارم

عسل201192 نوشته شده:باسلام وخسته نباشید. من تودی بانامزدم رابطه داشتم ولی مطمءن نیسم که اب منیش داخل واژن من ریخته یانه. خودمم باکره هستم. وماه بعدش هم بهمن وهم اسفندپریودشدم وبه موقعه بود. حالامیخوام بدونم بازم امکان حاملگیه من هسش یان؟ ممنون میشم اگه سریع جواب بدیدخیلی اسرس دارم
سلام
اگر دو ماه پریود عادی داشتید ، جای شکی نیست.
كارشناس مامايي فيروز

najla نوشته شده:سلام خانوم کارشناس عیدتون مبارک انشالله سال خوبی داشته باشید
ببخشید میخواستم بدونم آمپول پروژسترون یه دونه زدم 29 اسفند چند روز طول میکشه پری بیاد؟
آزمایش دادم منفی بود اگه بتا پایین بوده باشه ومنفی نشون داده باشه و این آمپول رو بزنم به جنین آسیبی نمیرسه؟
اگه جامله باشم و آمپول بزنم اصلا پریود میشم یانه؟
بعد ازآمپول پری نیاد سونو بدم یا دوباره آزمایش بدم ؟
خانوم کارشناس جواب من :cry:
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 39 مهمان