خانوم کارشناس سوال!!!!؟؟؟؟

سلام کارشناس عزیز من دیروز رفتم عکس رنگی گرفتم مشکلی نداشتم اما دکتر برام هیچی ننوشت یعنی لازم نیست ماه پیش هاش سی جی داد واسه ازاد شدن اما الان فقط دوفاستون داد شنیدم دوفاستون تخمک گذاری روضعیف میکنه چرابرام هاش سی جی نداد که حتما تخمک ازاد بشه یادش رفته شاید دوباره نرم دکتر

Re: خانوم کارشناس سوال!!!!؟؟؟؟

با سلام و خسته نباشید.
ممنون میشم اگه پاسخ سوالمو بدین،خانم کارشناس بنده آخرین دوره پریودم 22 آذر بوده،یعنی 22 دی باید پریود میشدم که نشدم،من 17 روز بعد از عقب انداختن پریودم یعنی 8 بهمن با نامزدم رابطه داشتم که مشکوک بودم آب منی به بدن من خورده یا نه به همین دلیل در تاریخ 2 اسفند آز بتا دادم که منفی بود،با توجه به اینکه باکره هستم و 23 روز از رابطه میگذشت که آز دادم،میتونم به جواب آزمایشم اعتماد کنم؟خیلی استرس دارم و نگرانم،لطف می کنید اگه سریعا جوابمو بدین.
پیشاپیش از راهنمایی های مفیدتان سپاسگذارم

kshakhtar نوشته شده:سلام کارشناس عزیز من دیروز رفتم عکس رنگی گرفتم مشکلی نداشتم اما دکتر برام هیچی ننوشت یعنی لازم نیست ماه پیش هاش سی جی داد واسه ازاد شدن اما الان فقط دوفاستون داد شنیدم دوفاستون تخمک گذاری روضعیف میکنه چرابرام هاش سی جی نداد که حتما تخمک ازاد بشه یادش رفته شاید دوباره نرم دکتر
سلام
من درجریان روند درمانی ایشون و پروتکلشون نیستم . باید از خودشون سوال کنید . کلومیفن هم ماه پیش داشتید؟چند ماه اقدام کرده اید؟
كارشناس مامايي فيروز

Farima68 نوشته شده:با سلام و خسته نباشید.
ممنون میشم اگه پاسخ سوالمو بدین،خانم کارشناس بنده آخرین دوره پریودم 22 آذر بوده،یعنی 22 دی باید پریود میشدم که نشدم،من 17 روز بعد از عقب انداختن پریودم یعنی 8 بهمن با نامزدم رابطه داشتم که مشکوک بودم آب منی به بدن من خورده یا نه به همین دلیل در تاریخ 2 اسفند آز بتا دادم که منفی بود،با توجه به اینکه باکره هستم و 23 روز از رابطه میگذشت که آز دادم،میتونم به جواب آزمایشم اعتماد کنم؟خیلی استرس دارم و نگرانم،لطف می کنید اگه سریعا جوابمو بدین.
پیشاپیش از راهنمایی های مفیدتان سپاسگذارم
سلام
دوست عزیزم از آنجا که تاریخ آزمایش، 3 هفته از لقاح احتمالی گذشته بله قابل اعتماد است.
كارشناس مامايي فيروز

سلام من امروز روز پانزدهم بودم رفتم سونو گفت تخمک ازاد شده اما متاسفانه نزدیکی قبلش نداشتم امروز که فهمیدم ازاد شده نزدیکی داشتم بعد ازاد شدن احتمال حاملگی هست یا حتما باید قبل ازاد شدن تخمک اقدام میکردم ???????

سلام و خسته نباشید خدمت شما کارشناس زحمت کش!
بنده دیروز بخاطر استرس شدید مجددا دوباره رفتم آزمایش،بتا دادم و جوابشو برای شما میفرستم،ممنون میشم اگه شما برام تفسیرش کنید،در ضمن من امروز ترشحات قرمز مایل ب قهوه ای می بینم ک فکر میکنم پری میخوام بشم،البته دوره های پیش اصلا قبل از پری ترشحاتم قهوه ای نبوده،آیا ممکنه بخاطر این باشه ک چند ماهه پری نشدم به این دلیل این رنگیه؟ممنون از راهنماییتون.
جواب آزمایش:
Result:<0.3
Reference values:
Negative:<5
Border line:5_10
Positive:>10

سلام خانم کارشناس سوال داشتم.من امروز بیست و هشتم سیکلم(سیکلهای من ۳۰ روزه است ولی ماه پیش ۴۳ روز طول کشید) هست و بی بی چک گذاشتم برای اطمینان منفی شد میتونم از ژل پوویدون استفاده کنم و اینکه اثر اسپرم کشی ان چند روز است و ایا محیط واژن را اسیدی می کند؟؟؟؟؟؟ممنون میشم زودتر جواب دهید

باسلام وخسته نباشید آخرین پریود من 17. دی بود که بعدش۲۶دی یه لکه بینی ده روز تا ۵بهمن داشتم.در همون زمان سونو وآزمایش دادم،سونومشکل نداشت،آزمایش منفی بود.چندین بار بی بی چک استفاده کردم منفی بود.13اسفند دوباره آزمایش تیتراژخون دادم که اول گفت مشکوکه بعد منفی بود.البته یکی از بی بی چکهام قبل از آزمایش یه خط صورتی خیلی خیلی کمرنگ داشت.الان 20 اسفندهست وهنوز پری نیومده.آیا من باردارم؟24سالمه دارومصرف نمیکنم،پری همیشه منظم بوده.ممکنه با این شرایط حامله باشم؟اینم جواب آزمایشم

L 1.1
mIU/mI
Pos>25
Neg<20

kshakhtar نوشته شده:سلام من امروز روز پانزدهم بودم رفتم سونو گفت تخمک ازاد شده اما متاسفانه نزدیکی قبلش نداشتم امروز که فهمیدم ازاد شده نزدیکی داشتم بعد ازاد شدن احتمال حاملگی هست یا حتما باید قبل ازاد شدن تخمک اقدام میکردم ???????
سلام
هست عزیزم. تا 1 روز هست.
كارشناس مامايي فيروز

S@H@R_70 نوشته شده:سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس محترم.
باید چه کاری انجام بدم تا بتونم زایمان طبیعی داشته باشم?
اگه میشه راهنماییم کنید.
ممنونم از لطفتون
دوست عزیزم چند هفته ی بارداری هستید؟ کلاسهای ورزش دوران بارداری و آمادگی برای زایمان خیلی کمک می کند.
به طور کل افرادی که فعالیت و پیاده روی (در حد مجاز) داشته اند و از ورزشهای اولخر بارداری هم استفاده کردند اگر لگن تنگی نداشتند، موفق شدند البته به شرطی که درمانگرتون هم به تلاش برای زایمان طبیعی پایبند باشند.
كارشناس مامايي فيروز

najla نوشته شده:باسلام وخسته نباشید آخرین پریود من 17. دی بود که بعدش۲۶دی یه لکه بینی ده روز تا ۵بهمن داشتم.در همون زمان سونو وآزمایش دادم،سونومشکل نداشت،آزمایش منفی بود.چندین بار بی بی چک استفاده کردم منفی بود.13اسفند دوباره آزمایش تیتراژخون دادم که اول گفت مشکوکه بعد منفی بود.البته یکی از بی بی چکهام قبل از آزمایش یه خط صورتی خیلی خیلی کمرنگ داشت.الان 20 اسفندهست وهنوز پری نیومده.آیا من باردارم؟24سالمه دارومصرف نمیکنم،پری همیشه منظم بوده.ممکنه با این شرایط حامله باشم؟اینم جواب آزمایشم

L 1.1
mIU/mI
Pos>25
Neg<20

با توجه به بتا که شک بارداری برطرف می شود. اما با توجه به نظم قاعدگی تون، این تاخیر حتمآً علت دار تلقی می شود یک سونو در مرکزی دقیق ضرورت دارد عزیزم.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان