Re: خانوم کارشناس سوال!!!!؟؟؟؟

بله عزیزم ممکنه به خاطر ترمیم نشدن کامل اون زخم، نزدیکی مجدداً باعث خونریزی شده باشد.
یک معاینه دیگر ضرورت دارد تا دیده شود که خونریزی از داخل رحم است یا روی خود دهانه ی رحم.ترجیهاً در زمانی هم که پاک هستید نزدیکی عمیق نداشته باشید تا زخم به طور کامل ترمیم شود.
(البته تشیخص اینکه شاید این لکه بینی؛ خونریزی رحمی نامرتب باشد و نه حاصل از زخم؛با درمانگر است)
كارشناس مامايي فيروز

سلام به کارشناس عزیز و ممنون از پاسخ قبلی شما
خواستم بگم که به دکتر مراجعه کردم ، معاینه و سونوگرافی انجام دادن ، دکتر گفت که تخمدانها بزرگتر از حد نرمال هست و ضخامت رحم ۶میلیمتر ، قرص استرومارین ۱\۲۵برای هر هشت ساعت یکی به همراه دیدروژسترون روزی دوتا تجویز کرده ولی همچنان بعد از ۴روز خونریزی خفیف قهوه ای رنگ ادامه داره ،این ممکنه نشانه بیماری دیگه یا فیبروم یا سرطان باشه؟

نه عزیزم نگران نباشید .مشکلات خونریزی های نامنظم رحمی رایج هستند و ازنظر علمی چون سونو مورد آنرمالی رو یافت نکرده ؛ جای نگرانی نداریم فقط با دارو باید کمک شود که خونریزی نامرتب رحمی نداشته باشید.
داروها هم (به خصوص پروژسترون ممکن است از ماه بعد اثرش را نشان دهد)البته انتظار داریم که با استروژن هم لکه بینی تون به زودی قطع شود.
اما جدای از مورد شما به طور عام: تست سرطان رحم باید تا 3 سال انجام شود و اگر منفی بود 3 سال یک بار تکرار شود.
كارشناس مامايي فيروز

عکس رنگی
سلام کارشناس محترم.۷ماه اقدام ب بارداری کردم بچه دومم هست .پریودم منظم و ۲۹روزه هست.آزمایش و عکس رنگی دادم مشکلی نیست .همسرم آزمایشش خوب بوده.دوماه قبل از عکس کلومیفن مصرف کردم .اینـماه عکس گرفتم.خواهش میکتم راهنمایی کنین چکار کنم ک زودتر باردر بشم.چ پوزیشنی بهتر است؟

سلام کارشناس عزیز اگه یادتون باشه گفتم ایتر بتام بالا بود تو هفته 7 تشخیص دوقلویی بود ولی هفته 10 فقط ی جنین دیده شد الان هفته 14 هستم و خدارو شکر آزمایش غربالگری و ان تی هم مشکلی نداشت و لک بینی هم ی ماه پیش قطع شد .
میخواستم بپرسم آیا نزدیکی همچنان باید ممنوع باشه و تا کی؟
بازم ممنون از زحماتتون.

سلام عزیزم تشخیص با درمانگر شماست و مجوز با ایشون است
اما اگر شرایط تهدید به سقط نظیر لکه بینی و درد های غیر عادی و سونوی مشکل دار، نداشته باشیم نزدیکی با رعایت نکات لازم، مشکلی ندارد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 34 مهمان