کمکم کنید

با سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس محترم و دوستای خوبم
یه سوال ؟
من هفته 25-26 بارداری هستم الان چند روزه احساس میکنم ترشحاتم زیاد شده
خوشبختانه بو نداره اما یکمی کرم متمایل به زرده
نگرانم این نشانه خوبی نباشه
تا نوبت بدی دکترم هم دو هفته مونده البته اگه تماس بگیرم منشیش پیغام و به دکترم میرسونه اما میخوام خیالم تا اون موقع راحت باشه
خواهرم میگفت لکه بینی تو این ماه خوب نیست
در ضمن من گروه خونیم o منفیه که امپول رگام تو ماه 3 تزریق کردم
لطفا راهنمائیم کنید.
این نشانه های عفونته ؟ یا خدای نکرده چیز دیگه
در ضمن من بخاطر لکه بینی کمی که داشتم از ماه اول دکترم سکس و برام ممنوع کرده که منم رعایت کردم یعنی تقریبا یک ماه و نیمه که هیچ جوره سکس نداشتم
ممنون :cry:

Re: کمکم کنید

آمپول روگام در 27 هفته و بعد از زایمان
ترشحات اگر زرد است نیاز به معاینه و در صورت نیاز درمان دارد. اما ذهنتون رو به لکه بینی و ... مشغول نکنید این ارتباطی ندارد.ترشح زرد ممکن است عفونت باشد که درمان می شود.
اما لکه خون چیز دیگری ست که الان هم دارید؟
كارشناس مامايي فيروز

دوست عزیزم! سونوی بعدی (هفته بعد یا زمان توصیه شده درمانگرتون) حتما باید انجام شود تا میزان مایع پیگیری شود.
نگران نباشید احتمال خطا هم همیشه هست چراکه مثلاً فشار زیاد پروپ به شکم مایع را تا 21 % کمتر نشان میدهد و ...
مصرف آب فراوان رو فراموش نکنید
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:دوست عزیزم! سونوی بعدی (هفته بعد یا زمان توصیه شده درمانگرتون) حتما باید انجام شود تا میزان مایع پیگیری شود.
نگران نباشید احتمال خطا هم همیشه هست چراکه مثلاً فشار زیاد پروپ به شکم مایع را تا 21 % کمتر نشان میدهد و ...
مصرف آب فراوان رو فراموش نکنید

خیلی ممنونم .داشتم از استرس میمردم.
ولی امکانش هست که کیسه آب سوراخ شده باشه?
اگه سوراخ شده باشه ترمیم میشه?

KarshenaseMamaee نوشته شده:نه عزیزم لزومآً به پارگی کیسه آب شک نکنید مثلاً خود مایع ممکن است کمتر تولید شده و ....
سونوی بعدی چه تاریخی ست؟
سلام خانم کارشناس خیلی ممنونم که جواب دادین. بعدی دوروز دیگه هستش،یعنی یک هفته فاصله بین دو سونو هست.
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 11 مهمان