درد از 20قاعدگی به بعد

باسلام خدمت کارشناس عزیز من در این ماه اقدام هم مجددا دار کمر درد شدم که البت به دت ماه قبل نیست.اما طوریه که بصورت طولانی نمیتونم بدون تکیه رو زمین بشینم.موقع دستشویی رفتن هم خیلی کم پیش اومده اما شده که درد بگیره کمرم.ضمنا من از روز17 پری حالت تهوع دارم و گاها احساس درد پریودی دارم و گاه گاه پهلو هام تیر میکشه . و البته سینه هام هم دردناک شدن.اینا بخاطر چیه؟من چه مشکلی میتونم داشته باشم.ممنون که همیشه با ماهستید

Re: درد از 20قاعدگی به بعد

سلام
عزیزم درد پهلو اگر قسمت پشت باشد ممکن است اصلاً ارتباطی به زنان نداشته و حتی به کلیه ها مربوط باشد.
به طور کل اقدام برای بارداری و تماس زن با مایع منی (صرف نظر از رخداد بارداری یا نبود آن) ممکن است تغییران اندکی در زنان ایجاد کند.
البته کمر درد اغلب به این زودی تشخیص گذاشته نمی شود چراکه ممکن است مقوله ای مربوط به مهره ها و ... باشد و فقط دردهای لگنی و تخمدانی ست که به زنان مربوط می شود.
و یا اینکه مثلاً فرد باردار و بعد از 5 ماهگی ست و برآمدگی شکم، کمر درد را موجب شده باشد.
كارشناس مامايي فيروز

Re: درد از 20قاعدگی به بعد

باسلام کارشناس عزیز "یک عدد سیست با جدار دفرمه به ابعاد 14*12میلی در آندکس سمت راست رویت شد که میتواند بقایای جسم زرد باشد.مایع آزاد در کلدوساک خلفی رویت نگردید".این قسمتی از سونوم بود.راستی از چندشب پیش دردهام ازبین رفتن فقط گاهی کمر درد دارم.بنظرتون باز هم نیاز به پیگیری هست؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 32 مهمان