زمان تست بارداری

سلام من چندماه زی نظرپزشکم این ماه بالاخره فولیکولم بزرگ شد سایزش ۲۵بودشب۱۳بودم کهدکترم برام دوتا امپول هاش سی جی داد همون شب زدم واقدام کردم تاروز ۱۵امتحان کردم روز۱۵تست تخمکگذاری مثبت شد هون روزصبح دوباره اقدام کردم چه زمانی تست بارداری جواب میده ؟اسپرم ایگرگ تا چند ساعت زنده میمونن داخل رحم حدود۳۰ساعت قبل تخمکگذاری اقدام داشتم چقدراحتمال داره ایگرگ نمرده باشه دوست دارم بچه ام پسرشه اخه

Re: زمان تست بارداری

سلام عزیزم من دوتا بارداری داشتم یه بار 5روز قبل از موعد پری بیبی مثبت شد یه بار 4روز ولی بستگی داره لقاح کی انجام شده باشه اگه میخوای قبل موعد تست بزنی حتما قطره چکونیا بگیر دقتشون بالاتره ایشالاه که مثبت میشه البته 14روزم باید از امپول hcjبگذره تا اثر امپول بره وگرنه مثبت کاذب میشه

Re: زمان تست بارداری

[quote="kshakhtar"]سلام من چندماه زی نظرپزشکم این ماه بالاخره فولیکولم بزرگ شد سایزش ۲۵بودشب۱۳بودم کهدکترم برام دوتا امپول هاش سی جی داد همون شب زدم واقدام کردم تاروز ۱۵امتحان کردم روز۱۵تست تخمکگذاری مثبت شد هون روزصبح دوباره اقدام کردم چه زمانی تست بارداری جواب میده ؟اسپرم ایگرگ تا چند ساعت زنده میمونن داخل رحم حدود۳۰ساعت قبل تخمکگذاری اقدام داشتم چقدراحتمال داره ایگرگ نمرده باشه دوست دارم بچه ام پسرشه اخه[/quote
قبل از موعد قاعدگی برای شما احتمال مثبت کاذب زیاد است.
همان 1 اقدام رو داشتید مگه عزیزم؟ بله y عمر کمتری دارد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 63 مهمان